Meie peres meigivad kõik!

Ma usun, et paljudele ei tule see üllatusena, et me kogu perega ilueedid oleme, sest ma loen jätkuvalt meie kommentaaridest seda kuidas Meelis kulmi kitkub ja neid toonib. Mis see meikimine siis ära ei ole.

Ma tegelikult täpsustan siis üks kord veel – Meelisel on mõlema kulmu all arm (ma saan aru, et keegi ei usu, aga nii on) ja tal on punakaspruunid kulmud ja tema ilmselgelt heledast albiinonäost paistavad need erksalt silma, mistõttu võib tõesti jääda mulje nagu ta oleks igapäevaselt oma kulmud välja joonistanud, aga..  Eip. Ta on selle kohapealt ikka megalaisk! Ta ei viitsiks never endale igal hommikul kulme pähe tuunida. Teda vist on õnnistatud ka ülihea kulmukasvuga, et need ei voha. Näiteks minul kasvavad kulmud konkreetselt igas suunas ja ka kulmukaare peal ja all. Tal lihtsalt ei kasva. Ma eeldan, et nendest armidest, aga jumal teab. Ehk ongi geenid head. Nagu allolevalt pildilt näha, on ka ta habe punakaspruun ja üsna silmatorkav.

Aga jah, Meelis meigib end fotoshootide tarbeks küll. Noh, õigem oleks öelda puuderdab, et nägu ei läigiks. Mingit full on meiki ta ei tee, see on selge. Nagu ülemisel pildil näha, siis liiga vähe. Otsaesine läigib. Oma elus on ta telemeiki kandnud küll ja ta ei jõua ära oodata, et selle maha saaks, ütleb, et ta nägu on raske.

Aga nüüd on ka Hedon avastanud minu meigiasjad ja üsna tihti tuleb, et tahan ka meikida. Pärandasin talle hunniku oma vanu meigipintsleid, pesin need puhtaks ja andsin mängimiseks, nüüd ta ikka “meigib” end vahel. Imiteerib, kui keegi aru ei saanud. Ja ega ma kade ei ole, luban ikka proovida uusi tooteid kui neid saadetakse ja räägin, mis üks või teine asi on.

Nüüd kui Pure Cosmetics mulle jälle paki saatis, siis oli vaja kõik ju kohe ära proovida. Seda enam, et me video tegime ja natuke nagu piilusime, siis tahtsin isegi kohe kõik pakid lahti rebida ja nuusutada ja vaadata ja katsetada. Ja kuhu ma selle uudishimuliku neljase ikka panen?

Sampure Mineralsil tulid müüki mineraalsed jumestuskreemid, mis on.. etteruttavalt juba, sama head kui kõik need puudrid, mis mul olemas on. Nahk hingab, ei ummista poore, päikesekaitsefaktoriga ja pealegi põletikuvastaste omadustega.

Ma arvasin alati, et mineraalkosmeetika on mingi.. ma ei tea, imelik. Ei kata, ei toimi, on nii naturaalne nagu kõnniksid läbi tolmupilve, et äkki hakkab midagi külge.. Aga ei. Vähemalt Sampure Mineralsi tooted on küll mu südame võitnud. Nende puudrid on niiiii pehmed, hästi sellised tolmused ja õhukesed, aga samas ülihästi katvad.

Mu suvine meik oligi päikesekreem, sand tooni mineraalpuuder ja kõik. Kuigi jah, tegelikult oleks hea alla panna ka klassikaline mineraalpuudel, aga ma skippisin selle enamus kordadel ja tulemus jäi üliloomulik ja kerge. Vaadake ükskõik millist mu suve pilti.

Kui rääkida sellest uuest jumestuskreemist, siis mina valisin endale tooni 150, mis on keskmine tumedus neutraalse alatooniga ja minu meelest sobib see mulle valatult. Seda on saadaval kohe ka kombona koos pealispuuriga, mis minu pakis peituski.

Kuigi Meelis tellis mulle alles hiljaaegu mingi pintslite seti, siis pakis olnud piiiisikene pintsel on reisimiseks idekas. Vanasti ma alati maadlesin, et see pikasabaga pintsel mul meigikotti mahuks.

See pildil olev puuder on natural tooni. Ma tunnistan ausalt, ma miksin ja kasutan neid puudreid vastavalt tujule, kuigi ametlik järjekord oleks neil esmalt mineraalpuuder, mis toimib jumestuspõhja, peitepulga ja kattepuudrina + selle peale pealispuuder, mis annab nahale perfektse viimistluse.

Samas kuna mul on neid kokku terve pinu (igapäevases kasutuses neli), päikesepuudrit kasutan kõige vähem, see tundub mulle liiga tugev ja tummine ja mitte nö igapäevane ja kerge, siis mõnel päeval kasutan ainult särapuudrit või ainult mineraalpuudrit, teinekord jälle panen hoopis alla pealispuudrit ja peale mineraalpuudrit või surfan pintsliga igas topsis ja miksin endale nö parima tulemuse.

Mu uus totaalne huultelemmik on see, et panen tervele huulele Sampure Mineralsi huulepliiatsit ja selle peale panen Meelise kingitud Anastasia Beverly Hills läiget – tulemus on supermõnus, mahlane ja särav. Ja üldse mitte pealetükkiv ja silmi kriipiv, pigem selline mõnusalt suvine ja kerge. Selline mahlakas :)

Mulle on varem siin kommenteeritud, et tooted on üsna kallid ja saavad ruttu otsa, puudri eest maksta 25-50€ – kohutav! Kui sul jagub sellest aastaks või kaheks, siis päris hea diil, mis? Kusjuures ma tunnistan, ma arvasin ka ise kunagi, et kuna see mineraalpuuder on nii õhuline, siis kindlasti saab kiirelt otsa. Ei saa. Erinevalt tavakosmeetikast, ei lähe mineraalpuuder vanaks ja seega ei lähe ka makstud summa raisku. Pealegi, kood marimell annab soodukat. Tänasest kaks nädalat 20%, muidu aastaringselt 15%.

#KOOSTÖÖ