Meil on jälle sünnipäev

Meie uus blogi on meile nagu beebi, täna tähistame tema teisekuu sünnipäeva ja numbrid on mõnusad.

Kahe kuuga oleme teinud 104 postitust, meie lehel on käidud 170 000 korda (päevas keskmiselt 3358 huvilist), kes on maha jätnud 597 kommentaari (selle aja jooksul olen pidanud eemaldama umbes kolm ebasobivat kommentaari).

Meil on nii hea meel selle üle, et teid on nii palju, armsad sõbrad, kes siia lehele ikka tagasi tulete.

Kõikidele headele sõpradele on meil hetkel käimas kaks loosi ja pildistamisele kehtivad soodsad hinnad. Lisainfo saamiseks ehk kuidas võita kliki pildil!

doppleriloosimine

marimelligastuudiosse copy

5 thoughts on “Meil on jälle sünnipäev

  1. Appiiiiiii…kas sünnipäeva kingitusena said lugejad neid tüütuid reklaame, mida ei ole võimalik kinni panna (nagu Malluka blogis…võiks ikka valida, mida eeskujuks võtta :D)?!
    Muidu ei ole mul reklaamide vastu midagi…vahest avastad uusi huvitavaid e-poode jne aga need reklaamid, mida ei saagi kinni panna (rist lihtsalt puudub), on ikka väga tüütud ja ei kaunista teie blogi kohe mitte :( kasutage vähemalt neid, millel see rist ka olemas ja kinnipanemise võimalus esindatud ;)

    1. Räägid nendest piltidest, mis postituse sees on? Mis on konkreetselt meie blogi/facebookiga seotud?

  2. Ei ma ei mõtle neid teie blogiga seotud reklaame (nagu nt see fotograafia asi või doppleri loos) vaid kohe konkreetselt nt praegu oli kaubamaja reklaam…kus ei olnud võimalik leida ristikest, et seda kinni panna :( tean, et on olemas need reklaami blokkijad nö aga ma ei taha neid (nagu eelnevalt kirjutasin vahest on hea uusi e-poode või asju avastada) :D piisaks kui saaks ristikesega kinni panna nagu nt plasto akende reklaami… :) aga avastasin veel ühe võimaluse…ctrl ja – ehk siis kui ma vähendan oma arvutis avatud blogiakna suurust ala 3-4 kordselt siiiiiis alles ilmub kaubamaja reklaamile ristikene…aga siis muidugi on vaja luupi, et blogi lugeda :D oh first world problems! :D

    1. no sa tee väikseks, pane reklaam kinni ja tee suureks tagasi ja loe ilma luubita. ma muud moodi ei oska kahjuks praegu aidata :)

  3. Õnnitlused :) ! Teie blogi on lihtsalt super. Üritan ikka iga päev läbi käia ja vaadata mida uut ja huvitavat. Eriti ootan blogi postitusi beebi tulekust , sünnist ja edaspidi ka tema kasvamisest :)

Comments are closed.