Mida kinkida koolilõpetajale?
Mulle kirjutatakse jumala tihti, et mida selleks või teiseks puhuks kellelegi võiks kinkida, et me alati teeme lahedaid kingitusi ja meil on head ideed. Just sain kirja, et tuttaval on poeg keskkooli lõpetamas ja kas mul on ideid mida kinkida koolilõpetajale. Näiteks äkki Meelis oskab soovitada, mida tema kui meesterahvas endale tahaks.

Kui me korra sellele mõtlesime, siis oli selge – soovitaksime Von Baeri. Kui raha vähem, sobiks kingituseks hästi rahakott või kaarditasku (sobib nii mehele kui naisele). Kui raha rohkem, sobiks seljakott, reisikott või isegi portfell.

Vaata siit: kingitused mehele

Meil on praegu Von Baeri nahast seljakotid, rahakotid-taskud.. 2017 aastast. Oleks keegi mulle näiteks lõpetamiseks sellise seljakoti kinkinud (keska lõpetasin 2004), usun, et see oleks veel tänagi kantav. Von Baeri nahast tooted on küll meie peres aastaid kestnud ja nagu uued näevad välja. Nad on nii mõnusast pehmest nahast ja tundub, et need ei saagi kuluda. Kui nad oleksid kõvad ja jäigad, siis need ilmselt mõraneks.

Vaata siit: naiste rahakotid

Nad mahutavad palju – sobivad nii ülikooli minekuks kui tööle, randa kui reisile. Meie oma kotte kasutame küll igas olukorras. Just käisin Türgis – no idekas. Lennukis mahub kotti ilusti läpakas ja muu vajalik, kohapeal olles rannalinad ja kreemid. Mõttetu oleks ju veel vedada mingit ekstra rannakotti. Nahast kott on ideaalne. Saab natuke liiva või soolavett ja ei juhtu temaga midagi.

Samamoodi on mul igapäevases kasutuses rahatasku, juba aastaid, ja see ei näita mingeid kulumise märkegi. No nagu ka Meelise rahakott, mis oli esimene Von Baeri toode üldse, mille ma ostsin.

Vaata siit: meeste rahakotid

Kui üks asi on kvaliteetne, siis ta ka kestab. Pealegi saab kõiki nende tooteid graveeringutega personaliseerida, mis muudab kindlasti eseme kandjatele veelgi tähendusrikkamaks. Sobib just kingituseks hästi, olgu siis koolilõpetamine, sünnipäev või mõni muu oluline tähtpäev, sest kingitusena on ta kallis, aga püsiv ja meeldejääv.

Kuna koolilõpetamised on ees, siis küsisin Von Baerilt teile loosi ka midagi. Minge julgelt Von Baeri lehele https://vonbaer.ee/, vaadake, milline rahakott teile enim meeldiks ja üks teist saab kooli lõpetamiseks endale või kellelegi kingituseks graveeritud initsiaalidega rahakoti. Jäta meeldiva rahakoti link kommentaaridesse, nii lihtne see ongi :)

Loosimine toimub juba 10. juunil.

Palju õnne, Alinale, kes sai baka kätte ja võitis endale VonBaeri clutchi! Palun saada oma graveeringusoov ja lähim Smartpost mulle emailile, edastan su soovid ja peagi saad oma kingituse kätte! #KOOSTÖÖ

102 thoughts on “Mida kinkida koolilõpetajale?

  1. W3 naiste clutch rshakott – punane. Linkida ei saa millegi pärast.

  2. https://vonbaer.ee/naiste-clutch-w3/
    Kõige enam meeldib mulle see :) Alati on probleem kuhu pista nii raha, kaardid kui ka telefon ja siia saab panna need kõik ja suureks plussiks on see rihm kotiküljes :) Ei taha ju alati õlakotiga ringi tatsata :)

  3. Minule meeldib see rahakott:
    https://vonbaer.ee/suur-lukuga-naiste-rahakott-w2/
    Ilus, naiselik, mahub kenasti käekotti. Olen eluaeg musta värvi rahakotte kasutanud ja tegelikult plaanisin järgmiseks osta hoopis punast värvi rahakoti, AGA horoskoop ütles, et sellel aastal (Sea aastal) ei tohiks punast rahakotti kanda, muidu “põleb raha” kiiremini ära. Kuna ma olen pikalt tööd otsinud ja rahaga kitsas käes ning nüüd alustan uuel ametikohal, siis ma ei hakka riskima. Tahaks ikka, et raha rahakotis püsiks, niisiis valin musta rahakoti

Comments are closed.