Mida mehed tegelikult tahavad?

Novembrikuus on lisaks isadepäevale (rõhutan, siit ei leia isadepäeva kingiideid) tulemas üks teinegi meestele suunatud tähtpäev, nimelt, 19. novembril on meestepäev. Jah, siinkohal paljud tahavad laskuda vaidlusesse, et kas meestele ikka on eraldi oma tähtpäeva vaja, või et miks iga päev ei võiks oma mehe/meestega kena olla. Võibki! Häid soove ja kingitusi võib jagada igal päeval. Kuid üks eraldi päev aastas on mõeldud vaid selleks, et meile meelde tuletada, miks me oma elus olevaid mehi hindame ja seda neile ka välja näidata.

Kuidas meestepäeva tähistada?

Noh, esimesena tuleb vist mõttesse klassikaline kook ja kohv või lillede kinkimine (aga see on pigem naistele). Hea küll, kui soovime natuke teistmoodi mõelda ja rohkem aega pühendada, siis teeme ka eraldi kingituse – uus näokreem? Lõhn? Käekell? Raamat? Mehi ja maitseid on erinevaid. Ma võin siinkohal aga teie kingituse välja mõtlemiseks kuluvat aega kokku hoida ja öelda, mida kõik mehed kingituseks tahaksid. Jesper Parve, Margus Vaher ja Eero Spriit võivad seda muidugi pikemalt ja laiemalt selgitada, kuid ma võin kokkuvõtvalt öelda, et kõik (erand kinnitab reeglit, aseksuaalsus on okei) mehed tahavad head seksi.

Head seksi ei pea muidugi ühele päevale aastas taandama ning selleks, et meestepäev tavalisest kolmapäevast kuidagi erineks, saab lisaks füüsilisele teole päriselt midagi kinkida ka. Jagan oma ettepanekuid sellisest erootikapoest nagu NutNut, mis esiteks on üks ilusama disainiga poode mida ma näinud olen ja müüvad nad sekslelusid ja kõike sinna juurde kuuluvat.

Minu soovituste nimekiri järjekorras pehmemast.. julgemaks:

  • Exotiqmassaažiõlivanill ja karamell. Miks mitte meestepäeva õhtul küünlad süüdata ning mehele pikka massaaži pakkuda? See õli lõhnab kergelt ja magusalt ning lisaks sellele on nahale ka kasulik.
  • Love söödav veepõhine libesti. Veepõhised libestid ei ole nii kleepuvad kui silikoonibaasil tehtud ning neid võib kasutada ka kõigi mänguasjadega. Nutnut.ee kodulehel on libesteid erineva maitse ja lõhnaga, mis muudavad suuseksi huvitavamaks ning on ka alla neelamiseks täiesti ohutud.
  • Kinkekomplekt paaridele. See komplekt sisaldab midagi nii mehele kui naisele ning ehk ka midagi uut katsetamiseks. Seks peab olema lõbus avastamismäng, miks mitte lisada sellesse mängu täiesti uusi mänguasju? Hea ülevaate vibraatoritest saab ka lehelt 2022 aasta parimate vibraatorite nimekiri.

  • Paarivibraator. Happy wife, happy life, eks? Seksi ajal kehtib see ütlus vist eriti. Paarivibraator pakub stimulatsiooni mõlemale partnerile ning on juhitav ka äpiga – seega võib mehele pakkuda näiteks tema poolt puldiga juhitavat “etendust”.
  • Boners Penis XXLpeenisekreem. See kreem sobib kinkimiseks vist ainult siis, kui tead, et su mees on piisavalt vabameelne ja sellest ühtegi solvangut välja ei loe. Kreem muudab peenise naha pehmeks ja stimuleerib vereringet. Teeb peenise suuremaks ning võimaldab mõlemal partneril nautida intensiivsemat stimulatsiooni ja tugevamat orgasmi.
  • Eesnäärme vibraatoräpiga. Kui olete mehega mõlemad avatud ja katsetajad, siis miks mitte proovida äpiga juhitavat eesnäärme masseerijat. Vahel piisab juba väiksest mugavustsoonist välja tulemisest, et seks pakuks täiesti uut kogemust.

Kui mees pole just seksuaalsuse teemadel väga kinnine ja häbelik, siis võin kinnitada, et pärast sellist kingitust käib ta mitu päeva naeratusega ringi. Ja kinnitab ka sõpradele, et tema naine on ikka kõige ägedam! Detailidesse ei pea laskuma. Kuni 13. novembrini on nutnut.ee veebipoel ka sooduskampaania, kõik tooted esmatellijatele (vaja täita vorm ja saada kood) -20%. Kaup jõuab igal juhul õigeks ajaks, meestepäevaks kohale.

 

2 thoughts on “Mida mehed tegelikult tahavad?

Comments are closed.