Mida teenindust ehk ära tööpäeva lõpus poodi mine

Käisin eile õhtul kella poole seitsme ajal Kadaka teel pesupoes. Seal enne Selverit on igasugused laod ja poed ja ühtlasi ka pesupood, kus “eelmise hooaja” jäägid -70! Triumph, Lauma jne. Kvaliteetne kraam.

Ma ei lähe enam kunagi kuskile vahetult enne sulgemist. Hea, et mopiga piki pead ei saanud, ausalt. Aga kuna mul oli tänaseks seda vaja, siis läksin nii kuidas ajaliselt sobis, eksole :)

Astusin poodi sisse 18:25 (pood pannakse kinni kell 19), mitte kedagi näha polnud, ütlesin kõlava häälega veel tere, et inimene tagant ruumist tulles ei ehmataks vms. Ei mingit vastust. Vaatsin siis pesu ja leidsin kaks korrigeerivat body, ühel polnud hinda ja suurusteks olid 36 ja 40, aga korvi kohta mingit infot polnud. Seal polnud üldse silte. Hinda ka mitte.

Saabus siis see teenindaja sealt tagant, tervitasin teda, ta vaatas mind nagu – tra, mida sa teed siin? Pidid tulema vä? Ma pesen põrandat, ei näe vä? Küsisin, et siin ei ole ühtki silti, et mis korvile see suurus 40 vastab? “See on suurus 40!” Ma ütlesin, et saan isegi aru, et see on suurus 40, aga korviosa on sellel ka, et mis suurusele see vastab? “See on suurus 40, nagu riietelgi!” käratas ta ja moppis proovikabiini.

Mõtlesin, et no mida.. Ütlesin, et siin pole hinda ka. Olles eelnevalt vaadanud läbi kõik selle mudeli bodyd, et ehk on mõnel teisel hind. Ei olnud. Tuli siis megakurjalt mu juurde, kahmas selle body, otsis hinda ja siis läks vaatas kõik teised üle ja kobis taharuumi.. “19,95”.

No kuna ma leidsin ühe teise mudeli ka, millel oli korvi number olemas, siis valisin selle. Proovima ma ei hakanudki. Kartsin niigi mopiga vastu pead saada või siis pesuveega üle pea. Ütlesin, et võtan selle ja kõik. Teadsin, et kui ei sobi, annan sõbrannale või viin tagasi. Ei hakanud prouat rohkem häirima oma kohalolekuga.

Ma tegelikult soovitan seda poodi täiega, sest seal on tõesti head hinnad. Ma näiteks ei raatsiks osta endale 60€st Triumphi body, aga 19.95€ eest, miks ka mitte. Seal on tegelikult hulganisti pesu ja sukki, sukkpükse, sokke jne, aga ma ei tihanud rohkem seal uudistada. Soovitan minna keset päeva, mitte tööpäeva lõpus. Muidu saab müüjatar hirmus kurjaks.

Kust teie pesu ostate? Kui palju raatsite pesule kulutada? Mulle meeldib tegelikult hea ja kallis pesu, mulle tundub, et hoiab nagu paremini ja säilib kauem, aga ma ei raatsi seda kunagi täishinnaga osta.

32 thoughts on “Mida teenindust ehk ära tööpäeva lõpus poodi mine

 1. Ma olen seal poes käinud. Oli päevane aeg millalgi. Mutt oli kusagil kadunud. Mõni varas oleks selle ajaga vabalt võinud pool poodi tühjaks tassida, kuni ta lõpuks ette tuli :D siis helises ta telefon ning ta kukkus kedagi palavalt taga klatšima. Minu meelest ei tohiks teenindaja samal ajal telefoniga rääkida, kui klient poes sees on.

 2. Minu pesu on ostetud nii, et rinnahoidja eraldi ja püksikud eraldi. Vist avaturult Poola kaup. Enam ei mäletagi. Vahet ju pole, milline rinnahoidja või püksid mul seal riiete all on. Peaasi, et midagi on. :D
  Ma kohe üldse ei saa aru, kuidas lastakse poodides pesu selga proovida. Mina küll nii seda enam osta ei julgeks.
  Aga mis puutub selle teenindaja suhtumisse, siis kas koristama ei tohi alles siis hakata, kui pood suletud. Tean, et suurtes kaubanduskeskustes käiakse küll mopiga või isegi masinaga ka päeva jooksul üle põranda, aga seda konkreetset poodi, millest kirjutad, ma ei tea. Mina ju sellistes poodides ei käi. ;)

  1. Mis asja? :D Püksikud proovitakse püksikute peale ja rinnahoidjat ikka proovid ju, et oleks paras. Muidu lähed ju koju, proovid seal ja kui ei sobi, viid tagasi?! Ja ma ei tea, kas ma olen ainus tõesti, kes peseb riideid pärast poest ostmist, enne kui selga panen? Kõiki riideid, v.a. mantlid/joped/sokid/sall vms. Aga püksid-särgid-pesu veel eriti.

  2. Rinnahoidjate lõiked on olenevalt mudelist ja firmast ikka väga erinevad (push-up/balconette/pehmete korvidega jne) nii et kui rinnahoidjaid ei proovi, siis vähemalt minu puhul võiks siis iga kolmanda pimesi ostetud mudeli rahus pärast minema visata. Isegi H&Mist ostes oleks see iga kord ca 15-39€ rahakadu kui koju jõudes avastada, et antud mudel üldse selga ei mahu ega istu hästi. No thanks! Pealegi on üks asi vaadata eset riidepuul ning teine oma seljas- kõik värvitoonid ei pruugi sugugi kandjat kaunistada. Isegi kui keegi teine seda pesu sinu seljas ei näe, siis võiks enda jaoks ikka tahta ilus välja näha ;) Riided peaks niikuinii enne kandmist üle pesema nii et pole ju vahet kas keegi pani selle 2-3 minutiks selga või mitte. Kõiki riideid proovitakse poes.

  3. Aga kuidas ma siis saan teada kas mulle see pesu sobib või mitte? Ostan näiteks 100 euro eest rinnahoidja ja kui ei sobi mis siis jätan kappi seisma ve, et äkki kunagi sobib. Mina küll proovin pesu ja pesen enne selga panemist ära.

 3. Kahjuks oli mul endal samasugune töötaja, mopiga ta küll ringi ei lasknud sest koristamine toimub hommikul aga no kui klient tuli 20min enne sulgemist poodi siis tegi kõik endast oleneva, et klient aru saaks ta hoiakust kui “VALEST” klient käitub. Huhh.. hea kui ikka tagasisidet antakse muidu ma ei oleks teadnudki sest minu ees oli ta alati ideaalne. Seega tänan ja julgustan kõiki ikka ja jälle kaupluse omanikule kirjutama, tihti ei ole juhatajal/omanikul aimugi kuidas teenindaja käitub. :)

 4. ostan ainult nö kallist pesu. Kuna olen sellist tüüpi, et on igapäeva pesu ja siis mõned pitsilisemad või värvilisemad erilistemaks puhkudeks, siis ei pea kalliks kulutada igapäevase komplekti peale 80-100 eurot. Kuna käin sellega iga päev, mis tähendab ka pidevat pesemist, siis paraku on nii, et ainult kvaliteetne toode püsib vormis ja värvis. Ja tõesti käin selle ühe komplektiga 1-2 aastat.

  1. Olen suht sama meelt. Peab tõesti hästi vastu. Aga ikkagi kuidagi ei raatsi täishinnaga osta. Aga soodukaid kasutan hea meelega alati ära.

  2. Ostan ntx Seppälast/Lindexist allahindlusega (ca 5 euroga)
   Koledaks ei ole ükski läinud, kõik rohkem kui 2 aastat ilusti vastu pidanud. Mõnega käin kindlasti juba ka viiendat aastat. Ei näe vajadust kulutada 100 euri pesu peale (kui just miljonär ei ole ) :) ja iga päev sama pesuga ka ringi käia ei tahaks :D

  3. Mina ostan Triumphist ja seda mida on osta, sest number 70G, on Eestis nagu mingi ükssarvik. Isegi rahanumber ei ole väga oluline, sest valikut ju ei ole, aluspesuta olla ka ei taha.

  4. Sellist suurust on Marks&Sperceri poodides saada igale maitsele alati (lihtsalt ta on nende Uk numbritega, peaks olema 32G). Ja minu arvates on seal ka üpris kvaliteetne pesu ja ilus ka kohe kindlasti. Juhuks, kui oled Tallinna inimene ja pole ise avastanud :)

 5. Olen sama suhtumist kogenud seal Kadaka pesupoes saanud ja mitte ainult tööpäeva lõpus .

 6. Mina jälle ainult Change’ist ostangi. Minu suurust on üpriski vähe saada ja seal on see õnneks alati olemas :) Ilus pesu ja kvaliteediga olen ka rahul.

 7. Miriale.com – esimene kmpl on üli odav, edasi u 23€. Minu meelest hea kvaliteet ja super soodne. Olen tellinud juba vist 3 aastat, ja selle aja jooksul on vaid paar rinnakat, mis mulle väga ei istu, aga samas ei ole ka hullu;) samuti saab lihtsalt järgmisest pesust loobuda, suurust muuta, lisa tooteid tellida ja ka ümber vahetada (kui seda vahetuseks saab nimetada, sest saadetakse uus toode, aga vana võib ka endale kätta:) igaljuhul soovitan kõigile, kas või see esimene super soodne kmpl proovida. Tono.com lehelt saan meeste pesu, mis on ka väga hää

 8. Mulle istub hästi Lindexi pesu. Kvaliteet on asjadel hea ja hinnad täitsa keskmised.

 9. Minu lemmik on ka Change. Pesu on väga mugav ja kvaliteetne ning teenindus alati eriti armas!

 10. Kas seal ka suurematele neid korrigeerivaid pesusi nägid? Sellist mis pulmakleidi alla sobiks? Olen hetkel otsingutel, aga raske leida mõistliku hinnags pesu F korvile..

  1. Mine vaata, seal oli väga lahedaid nude toonides variante. Ise ostsin ka ühe sellise :)

  2. Korrigeerivat pesu on ka sellist, kus ei ole korvi osa. Sobib hästi suuremale büstile, ei suru seda lömmi.

  3. Mulle meeldib just see, et ma ei pea endale kleidi alla asju kuhjama :)

 11. Kas sina või teised, kellel sama teenindajaga sarnased negatiivsed kogemused, kirjutasid kuskile? Ma saan aru kui see oleks ühekordne (meil kõikidel võib olla halb päev vms) aga kui ikka mitmed inimesed saavad sarnase kogemuse siis…no ei sobi ehk see tädike teenidajaks :(
  Mul on enamik pesupoodides head kogemused. Minu meelest pesupoodides ongi teenindajad kuidagi eriti lahked ja abivalmid alati :D eriti istub mulle Triumphi pesu (ja mitte need kõige kallimad mudelid sitside ja satsidega vaid just need igapäevased naha- või mustavärvi mudelid :) ) ja Changei rannariided! :)

 12. Minule ka meeldib ilus pesu. Lemmikuks on näiteks Marks&Spencer kuna seal on ka suurele rinnale väga ilusat pesu ( E-F korv).
  Imeilusat pesu saab üsna olematu hinna eest ( max 6€) ka Kalda tee LADU` st ( noh laost oleks parem öelda).

 13. Triumfil on outlet pood seal Stroomi keskuses. Suht odavad hinnad.
  Ise ostan enamasti Prismast või Rimist Mariemeili firma tooteid. Esiteks täitsa ilusad, kvaliteedi üle mina pole kordagi nurisenud ja Rimis on olnud väga tihti neile korralik allahindlus (ala rinnahoidjad 5€ püksikud 2 või 3€ jne).

 14. Olen seal poes käinud ja sain samuti sõimata, et julgesin minna koos lapsevankriga, laps oli siis 4 kuune ja magas. Vaatasin veel hoolikalt, et ei riivaks midagi ega kedagi ja parkisin vankri kõikidest asjadest kaugemale. Mutt oli kuskil ma ei tea kus ja mina siis tuhlasin seal pesu vahel, leidsin paar ilusat asja mida oleksin osta tahtnud. Kuna aga sain sõimu osaliseks ja vanker kästi jaklamaid ukse taha viia, siis jäid kõik asjad minust ka sinna maha ja mutile paar krõbedamat lauset sai ka öeldud. Ma enam sinna poodi oma jalga ei tõsta, enne ostan kuskilt kallimalt

 15. Kus see pood täpsemalt asub? Mul ka nude toonis body vaja.

  1. Kadaka teel, enne Selverit, seal umbes Eleringi vastas, seal lähedal on VARTA akukeskus

 16. Mu lemmik ka Mariemeili, istub superhästi, mul sama mudelit 4 paari :)

 17. nii palju negatiivset tagasisidet, ma arvan, et omanik tahaks küll teada, et selline asi seal toimub..

 18. Mul mees käib aastats korra usas ja toob mulle VS. Toob kohe suure hunniku-kes teab millal jälle saab. Või käib tal mõni tuttav seal siis tellib talle sinna paki ja tuuakse eestisse. Mul juba umbes 3 aastat pole muud. Jumala hea on see,et ma ise ei pea valima, proovima. mees teab täpselt mu numbrit ja teab mis mulle meeldib. Kvaliteet on hea. Mulle meeldivad värvilised ja pitsilised :) panen VS selga ja tunnen end kohe palju seksikamana :)

Comments are closed.