Paugupükste upgrade

#KOOSTÖÖ

Ma olen kunagi juba kirjutanud “paugupükstest”, mille peale üks blogija (tšau, Eveliis!) õhku ahmis ja ei suutnud ära imestada, et ma üldse sellisest asjast kirjutada julgesin, aga olgem ausad – me kõik seksime, igal tervel ja toimival naisel on päevad.. That’s life. Ja me juba oleme kord sellise blogi loonud, et filter käib meist suht kauge kaarega mööda.

Kunagi ca pool aastat tagasi kirjutas mulle Eesti bränd Rocking Undies ja tahtis koostööd teha. Mul sel hetkel justkui lekkekindlaid alukaid vaja ei olnud ja ma viisakalt loobusin koostööst. Sünnitusjärgselt (liiga hilja!) hakkasin ma mõtlema, et need püksid oleks ilgelt head olnud pärast sünnitust kui naised lekivad veel mitu nädalat..

Mõni aeg pärast sünnitust, ei saanud ma ausalt öeldes arugi, kas ma lekkisin veel või mul hakkasid juba päevad. Ja minul näiteks ongi nii, et isegi regulaarse menstruatsiooni puhul on mul nii, et üks kuu on päevad suht vererohked ja teisel kuul on mul kulunud tampoonikogusest lihtsalt kahju.. Sest verekaotus on suht minimaalne. Nagu Rocking Undiese kohta ka lugeda võib, siis kui menstruatsioon ei ole väga vererohke, saab hakkama ka ainult lekkekindlate pükstega ja polegi vaja muud kasutada.

Iga paari juures on välja toodud, mitu nö tampoonitäit sinna mahub ja igaüks saab oma vajadusele vastavalt siis valida. Rocking Undies on väga suure imavusvõimega. Üldjuhul saab lekkekindlate aluspükste imavusvõimet vaadata ka hinnast: mida kõrgem hind seda rohkem tehnoloogiat ja vahekihte ehk siis kallim tootmine. Suuruste valik käib puusaümbermõõdu järgi ja valikus on kolm erinevat mudelit.

Kui ma nüüd jõudsin oma to do listis selleni, et hakkasin uuendama marimelli sooduskoodide lehte, siis viljakusmonitor.ee ütles, et kood marimell on jätkuvalt aktiivne ja annab 10% allahindlust ja kui ma mingeid tooteid soovin, siis küsigu ma ainult..

Ma teadsin täpselt, mida ma tahan. Uusi Eesti rokkivaid alukaid ja lisa organicupi, sest pärast rasedust tekkis olukord kus mul hakkasid laupäeva õhtul kell kümme päevad ja.. arvake seitse korda, kas mul oli kodus tampoone.. Novot, õigesti arvasite, aga organicup oli vanast ajast ikka veel vannitoasahtlis ootel.. Kuna mu sõbranna oli seda mulle just paar nädalat enne seda kiitnud – ja üldse mitte, et oo, säästad loodust ja hoiad tampooniraha kokku, vaid mugavust. Mõtlesin, mis mul kaotada. Olen päevad läbi kodus ja võin ju testida.. Aga sellest juba järgmisel korral ;)

Kui püksid kohale jõudsid, siis ma mõtlesin, kuidas neid pildile püüda, et ma ei viitsi jälle peputurundust teha.. Panin siis mõned oma püksid ritta, kas te üldse eristate, millised neist on tavalised aluspüksid ja millised lekkekindlad?

Arvan sama, te ei saa isegi aru, sest nad ei ole mingid täiskasvanute mähkmed, mingid paksud ja rõvedad, vaid täpselt samasugused nagu klassikaline pesu – kusjuures ülipehmest materjalist ja isegi pitsist äärega..

Ehk tegelikkuses ei eristagi sa neid kuidagi ja mees ei saa ka aru, et sa parasjagu päevadega maadled. Kuna valikus on mitu erinevat mudelit, saad valida just sellise, mida sa ka tavaliselt eelistad.

4 thoughts on “Paugupükste upgrade

  1. Jumaldan organic cup’i, alguses lekkis, kuid aja pikku sain asja “käppa”. Ja meeldis see mugavus ja mitte midagi ei tunne. Mul vahel läks meelest, et mingi julla mul sees, seevastu tampooni tundsin kogu aeg. Aga kuidas püksikud toimivad, kui tihti päeva jooksul pead vahetama?

  2. Mul olemas organic cup, kuu aega kapis juba, kuidagi ei kutsu paigaldama seda endale, päris tugev materjal ja tundub suur, ka volditult. Aga proovin kindlasti tulevikus ära ikkagi. On olemas ka need lekkekindlad aluspüksid- esimesed ostsin odavad, 15€ ja noo ütleme nii et need ei ole just kõige pehmemad ja mugavamad. Ostsin ka THINX puusakallistajad ja need tõesti tõesti on pehmed ja mugavad ja ütleme nii, et mõlemad on hinna-kvaliteedi suhtes paigas. Soovitan pigem kallimad osta…

Comments are closed.