#elulineblogi

Miks valida Oru Green konverentsisaal?

Kui me viimati BLOGITiga koolituse korraldasime, siis olime jälle valiku ees, kus teha, milliseid ruume valida. EBA ruum oli küll super ilus ja hubane, aga tol korral läks nii, et me seda millegi pärast ei saanud. Elus on ikka nii, et kui oled enam-vähem lootusetus seisus, siis tegelikult parim ja lihtsaim variant on nina all, ilma, et seda märkaks.. Mul vilksatas, et Oru hotelli personaliga on meil alati koostöö sujunud ning nii ka see kord, küsisin ja kohe saime me nende konverentsisaali kasutada.

Kohe, kui olime saabunud, siis tuli majaperenaine isiklikult meid tervitama ja tundis muret, kuidas meil läheb – nii armas! Teed sai, kohvi sai, vett sai.

Mis mulle isiklikult meeldis selle ruumi juures, oli avarus ja ruumiga mängimine. Me ei tahtnud, et see oleks kuiv “koolipingi koolitus”, ehk tõstsime lauad ringikujuliselt, et auditooriumi koolitajaga võimalikult palju siduda. Ruum oli suur ja seda enam oleks võinud kontakt ja tähelepanu kiirelt mõni muu huvitav tegevus köita. Niimoodi istudes saime mõnusa keskkonna..

Aga teate seda tunnet, kui sulle öeldakse, et palun ära puutu! Automaatne aju refleks: MA PEAN seda puudutama! Oru Green saali teeb eriliseks selle roheline sein, millel kasvab päris sammal..

Ausalt palun ärge puudutage seda, laske loodusel elada. Ma ei tea, kuidas see võimalik on, et sein nii ilus saab olla, aga see rohelus tekitas kohe sellise… hubase tunde. Nagu jõulupuu talvel. Mõnus..

Üldiselt, kui sa oled stressis, et kus oma koolitusi või konverentse korraldada, siis 100% Orus. Esiti ruumikuse ja asukoha pärast, teisalt armsa personali hoole all. Ja kui sulle tundub, et kõik saada olevad ruumid on igava ja kuiva klassiruumi stiilis, siis Oru Green seda teps mitte ei ole. Muuda oma üritus meeldejäävaks! Me jäime igatahes megalt rahule.