Millal päkapikud tulevad?

“Appi, äkki see on mingi trikiga postitus? Selline pealkiri, kas ta ei tea millal päkapikud käivad, päriselt?!” “Raudselt reklaam! Ma ei ava seda nimme!” Ära jumala eest ava, sest raudselt saad tünga! Päriselt ka! Ma luban, kui te selle postituse avasite, siis tünga te saate!

Aga millal päkapikud tulevad?

Nad käivad juba ammu. Hedon küll kuuleb neid akna taga krõbistamas ja kõige tihedamini millegipärast on kuulda neid meie voodi peatsis. Vanasti oli see krobeline ja nad ei kukkunud alla, aga nüüd on see nahast ja neil on räigelt libe ronida. Jumala jama kui alla padja peale prantsatavad, siis peavad ikka kenasti vaeva nägema, et minema saada sealt voodist..

Ega nad hetkel susse ei otsigi, nad rohkem käivad vaatamas kas hambad on õhtul ikka pestud ja kas oma lasteaiariided pandi pesukorvi, kas nõudepesumasin tehti taldrikutest tühjaks.. Praegu käivad kontrollpäkapikud, kellel kommi üldse kaasas ei olegi.

Need, kellel kommikotid kaenlas on, nemad tulevad mõnevõrra hiljem. Ilmselt siis kui kuuse (st nulu) tuppa toome, aga mitte enne 29. novembrit kui on esimene advent.

Mida päkapikud toovad?

Meie majja satuvad pigem sellised päkapikud, kes maiustusi eriti ei too, nemad kohe tahavad Hedonile tuua selliseid asju, mis mängima ja meisterdama paneks.. Juba aastaid. Näiteks on Hedon saanud templeid, pliiatseid, värviraamatuid, kleepse, vannilima.. Mõnikord ka Yummikomme, aga seda pigem ikkagi harva. Küllap need päkapikud juba teavad, et Hedonil on reede ainult kommipäev.

Sel aastal ütlesin ma päkapikkudele juba ammu, et Hedon sööb hea meelega ka popkorni ja jäätist, rääkimata muidugi igasugusest meisterdamiskraamist. Ja päkapikud saatsidki mulle testimiseks tooted, mida enne jõule katsetada, kas need võiksid sussi sisse sobida.

Ma ütlesin, et sa saad tünga kui sa selle postituse avad, sa ei uskunud jah?

Aga enne kui sa tünga saad.. Äkki ei saa ka? Ma enne räägin ühe loo – ma tean inimest, kes väidab, et ta lapsed söövad ainult mingeid vegan-ökošmökoš snäkke ja ei mingeid kamapalle ja jura. Ja kui te tahate teada, mis on see tervislik valik, millega ta oma lapsi kostitab, absoluutselt 100% naturaalsest piimast (ja väikesest šokolaadist), siis selleks on.. Kinder Bueno kommid. Jep, see kõlab nagu blondiininali ja seda see oligi.

Aga millest ma tegelikult rääkida tahtsin?

Lubage ma tutvustan teile ökoš-mökoš gluteenivaba vegan biolagunevat kommi. JustChoc. Kujutlege ette midagi kreemist, suussulavat, siidist ja mahedat. Šokolaadi. Milles pole grammigi piima ega valget suhkrut. 100% mahe ja vegan. Ja šokolaadiümbrise (mis tundub nagu kile) võid aiamaale viia, sest kogu pakend on biolagunev.

Aga see ei ole veel kõik. Ma tõin näiteks üllatusmunad, või noh, üllatuslikud munad. Sel samal šokolaadil on kaasas lisaks tervislikkusele ka harivad, keskkonnasõbralikud ja põnevad karbid, mille seest leiab tegevust nii suur kui väike.

Olemas on erinevad komplektid – dinosaurused, metsloomad ja ohustatud liigid.

Igas karbis on ka šokolaad (mis on mahe, eks!) ja plastikuvabad mänguasjad ja kaardid, kus peal on põnev info iga looma kohta, miks ta on ohustatud ja mida saab laps teha, et loomadel oleks parem elu.

Iga päev hävib hulk liike, aga ka lapsed saavad selleks midagi ära teha, et loomadel oleks parem elu ja suurem võimalus ellu jääda, alustades kasvõi sellest, et ära viska plastikut maha.

Ma ütlen, see on ideaalne värk lapsele, sest isegi mina, kes ma ei vaimustu muidu ei šokolaadist ega mänguasjadest, olen totally sold!

Te armastate marimelli üllatusbokse, eks? See on täpseltsamasugune üllatuskarp lastele. Neid saab osta ühe kaupa või komplektidena. marimelli koodiga saate 15% allahindlust ka. Kood kehtib tänasest nädal aega.

Jah, see oli koostööpostitus. Jah, sa said tünga. Aga ma hoiatasin sind juba esimeses lauses. Nii et nüüd nuta ja telli.

 

6 thoughts on “Millal päkapikud tulevad?

  1. Hei

    Mõtlesin siis ka neid komme tellida, kuid sinu kupongiga Marimell, saab allahindlust vaid 18 senti 35 eur pealt, kas mina arvutan valesti või on need koodid vaid naljana lisatud. Või panin vale koodi.

    1. Hei. Ilmselt tellisid sa allahinnatud asju ja ehk ühe täishinnaga toote, millele siis soodukas kehtis. Ma panin praegu rändomli korvi 12päeva advendikalendri ja sain marimelli koodida 4,27€ allahindlust. Ehk siis allahinnatud asjadele see ei kehti, mis on ka üsna loogiline, sest allahinnatud asjad on juba allahinnatud :D

Comments are closed.