Eneseületus vol 1000: kõhupildid vee all

Ma ei tea, mis mul arus oli, kui ma lasin Jüri Butšakovil ja Robert Roolil end ära influencida. Broneerisin endale pikemalt mõtlemata veealuse pildistamise, et teha “teistmoodi” kõhupilte.

Ärevus tuli sisse 24h enne kui ma reaalselt mõtlema hakkasin, et hallooo, Leenu, sa kardad sügavat vett, hallooo, sulle ei meeldi kui su jalad põhja ei ulatu, hallloo, sa ei jõua isegi hinge kinni hoida 20 sekundit.. Meelis otsustas mind veel motiveerida öö enne pildistamist ja näitas mulle juutuubi videoid, kuidas saada kõige paremaid kaadreid, nöoilmeid ja poose..

Jep, sellest oli megalt kasu, see pani mind veel rohkem mõtlema, kuhu sohu ma end mängisin.

Kuigi Pillery lohutas mind, et läheb 20 minutit harjumiseks ja siis on kõik tibens, ei tundunud see päris reaalsena kui ma esimese asjana vette minnes peadki märjaks ei tahtnud teha ja esimese sõõmu vett korralikult ninna tõmbasin ja läkastasin seal nagu viimne päev oleks käes.

Aga tasub ikka professionaale usaldada, 20 minutit hiljem olin ma valmis iga hingetõmbe järel uuesti vee alla minema. Video, kuidas kogu see asi välja nägi on vaatamiseks YouTube’is olemas:

Mis sellest välja tuli?

Paar nädalat hiljem saan ma aru, miks need pildid nii palju maksavad, miks see kõik nii raske on. See ongi raske töö, nii seal vee all poose võtta – ära hinga, hoia käsi ümber kõhu, ära naerata, hoia silmad lahti, vaata sinna suunas, mine põhja.. Ja siis kui Pillery saab selle klõpsu kolme sekundiga tehtud, mille jooksul ma ehk suudan kõike seda eelnevat teha, siis sellele järgneb paaritunnine töötlus, et.. mu kõht oleks kangast vaba, et mu jala küljes rippuv kivi poleks näha jne.

Ma teadsin ju ise ka vee all olles, millal mul jäid silmad kinni, suu pahistas mulle jne Mõtlesingi, et isegi kui ma ühe pildi saan on hästi läinud.. Tegelikkuses tuli isegi rohkem kui üks pilt välja :)

Kuigi see ei ole kõige lihtsam variant kõhupilte teha, siis soovitan soojalt. Me just arutasime, et kui selliseid glämmimaid kõhupilte tahta, siis need maksavad nagunii mitu sotti, parem siis juba teha midagi totaalselt erinevat ja minna vee alla.. Mina julgen küll soovitada :)

7 thoughts on “Eneseületus vol 1000: kõhupildid vee all

  1. Kogemus oli kindlasti erakordne, kuid kuna mul puuudub võrdlus teiste veealuste piltidega, siis need mulle väga ei meeldi. Mitte sina ega Meelis, vaid just piltide kujundus, kompositsioon, see süngus. Sorri.

    1. Vaata kodukalt teisi pilte, saad ju ise toonid valida, kas tahad valges kleidis, roosas, kollases, sinises.. Kuna mul olid olemas roosa ja lilla ülemine osa ja maikaga ei tahtnud pildistada, must/valge ei kõnetanud, siis jäidki need toonid :)

  2. Väga väga kift! Värvilahendus ka nii effektne . Tahaks isegi veeall pildistamist kunagi proovida. Väga ilusad !

Comments are closed.