Mille järgi valida talveparka? Hinna!

Nagu te teate, me ostaks ilmselt endale Valentino täisvillased mantlid, aga kui raha pole nagu muda ja me raha peale nii vihased ka ei ole, siis tuleb leida soodsamaid alternatiive. Noh, kui mul on valida, kas osta parka või minna nädalavahetuseks Berliini, siis teadagi, ma valiks Berliini ja odavama parka.

Ma ei olnud kuulnudki sellisest outletist nagu Sportplus, kus müüakse erinevaid brände ülisoodsate hindadega. Sattusime sinna läbi ühe blogija kusjuures ja ausalt, me ei pidanud pettuma. Eelkõige hindades, need olid tõesti soodsad ja teiseks valikus. Milline valik! Ma arvasin, et tegemist on mingi väikese kohaga, aga tegelikult laiub kaks suurt saalitäit parkasid ja talveriideid, jalanõusid ja fliise ja.. ühesõnaga, mine sa suusatama või linna peale, sealt leiab kindlasti lemmiku ka üsna nõudlik klient. No vaadake ise seda metsikut valikut:

Üks selline on kindlasti Meelis, kes musta-halli-pruuni silmaotsaski ei kannata ja seal oli oranžist siniseni erinevaid meesteparkasid, rääkimata naiste valikust, mis laius reaalselt valgest mustani.

Millele tegelikult peaks parkat valides rõhku pöörama?

Millele mina näiteks esimesel korral parkat valides ei mõelnud oli see, kui kinni käib kapuuts, kas ta on vettpidavast kangast või pigem ei kannata lörtsiga käia, kus asuvad taskud ja kas ta on mugav. Ehk siis..

Kui valid midagi, mis sobiks nii linna kui kelgutama, siis tasuks vaadata, mis on parka sees? Suled on kergemad ja soojemad, samas sünteetiline materjal on niiskusega parem. Samas, tasub tšekata ka seda, et eristatakse veekindlust ja veehülgavust, see tähendab, et vetthülgav materjal on lörtsiga täitsa kantav, samas veekindlust mõõdetakse (nagu te ilmselt lasteriiete puhul harjunud olete) millimeetrites, see tähendab, et ka pikema saju kätte jäädes jääb rinnahoidja kuivaks. Ütleme nii, et kui te ujuma ei plaani parkaga minna, siis võiks veekindlus olla 3000-5000mm.

Ja nüüd need kurikuulsad lisad – taskud, peidukad, lukud, nööbid, trukid. Need tunduvad täiesti mõttetutena, peaasi, et on, aga teate kui hea on talvel see, kui te ei pea rahakoti kättesaamiseks kindaid käest võtma, või telefon on kättesaadav ilma et peaksite eest lahti tegema. PS! Proovige poes käsi taskusse panna, kas on mugav, kas seal on ehk soojad taskud? Kui kindad maha ununevad – väärt kraam!

Minu probleem on üsna väike pea ja kõik kapuutsid on mulle ka kokku tõmmates silmini, sellele ei osanud ma algul üldse tähelepanu pöörata, täna on üks esimesi asju – kapuuts pähe, kuidas hoiab, kas üldse hoiab. Lisaks peaks ta olema suhteliselt tihedalt ümber näo, et tuul sisse ei saaks.

Üldiselt peetakse parkat kõige universaalsemaks riideesemeks, sest ta on soe, veekindel ja te püsite soojas ka 20kraadise pakasega.

Me proovisime päris mitmeid erinevaid, et teile just hindadega näiteks tuua, millise soodusega mis müügil oli.

Meelise lemmikud

Klikkige pildil, et jõuda kodulehele :)

Leenu lemmikud

Klikkige pildil, et jõuda kodulehele :)

Hedonile valisime meie, aga selle rohelise kohta ta ütles: “appi, see on nii pehme!”

Klikkige pildil, et jõuda kodulehele :)

Hea on asja juures see, et need hinnad on üleval e-poes. Nii mõnigi toode on aga kohapeal veel soodsam. Kui teile on mugavam aga e-poest tellida, siis sooduskoodiga MARIMELL saate veel lisaks 10% allahindlust! See teeb mõne toote puhul üle 50% soodukat! Head shoppamist!

#KOOSTÖÖ

17 thoughts on “Mille järgi valida talveparka? Hinna!

 1. Need on soodsad hinnad? :D
  Samasuguste aledega saab parkasid ka Rademari Outletis Magistralis, samuti SD, Weekendis jms.
  Ostsin hiljuti lapsele parka FS Rune Weekendist, täishinnaga oli 144,19€ aga sel päeval oli -20% veel lisaks.

  Eks muidugi, igal pool võib kohata nii soodsamalt kui kallimalt aga selles poes ei tundi küll nüüd ülemõistuse head soodukad olevat :)

 2. Ei saa jätta ütlemata, et oled imekena nendel kahel peegliselfil! Kõige ilusamad pildid, mida sinust näinud. Mdea, kas mingid filtrid peal, aga eelkõige loeb vist õige valgus? Meelis või kes iganes need ülejäänud teinud, võiks igatahes seda ka natuke rohkem silmas pidada :)

 3. Aga e-poes esimest, kollast parkat ei näinud…mis parkaga tegu, palju maksis?

 4. Selle firma parkade eest pole need üldse soodsad hinnad. Facebookis on Ühistellimuste grupp, kus need ~100 euro kanti. Meelisele sobiks see erksam sinine ja Sulle karvase kraega. Hedonile sobivad kõik, sest ta ülimalt armas.

  Minul ja lapsel nii kevad kui talveparkad/riided Didriksons, välismaalt+facebookis Didriksoni Eesti turg saab väga hea hinnaga. Mehel Helly Hansen jällegi netis hea hind. Ei aja kindlat firmat taga, kuid väliriietelt eeldan siiski kvaliteeti ja kui hind paigas läheb ostuks.

 5. Mind need hinnad soodsusastme tõttu samuti õnnest kiljuma just ei võta, eriti kuna midagi ülemõistuse ilusat piltidelt paista ei ole – ilusad inimesed kui muidugi välja arvata :-) Aga eks ta ole maitse- ja hinnataju asi – kui parka megasoe, seljas mõnusmõnus, hind südame rõõmust põksuma paneb ja välimus meeldib, siis no… :-))

 6. imestasin ka hindu.
  ise ostsin omale hiljuti korraliku parka sytockmanni hulludelt päevadelt, hind oli mõned sendid alla 60€.
  150-200€ võib “soodsaks” nimetada vaid miljonär.

  1. ALATES 700€?? Ei tea küll, kus sportlandis sa käinud oled :) korraliku parka saab 100-200€ga…eks muidugi leidub ka kallimaid ja odavamaid isendeid, kellele-mida.
   Et jah, siin piltidel küll midagi harukordselt odavat pole :D
   Aga see must on ilus ja sobib sulle küll.

  2. No ma käisin mingi paar aastat tagasi Sportlandis, kui tahtsin kollast parkat, see mis meeldis oli 700€ :D Kallemaid oli ka. Aga kui brändi taga ei aja või värvi vms, siis ma ikka ei usu, et Sportlandist alla 350 midagi leiab :D

  3. Näe, see on klassikaline näide sellest teie lahmimisest: Sportlandis algavad parkade hinnad 700 eurost.
   Kommentaar hiljem selgub, et nojah, ühte konkreetset värvi parkat oli alates 700 eurost…

Comments are closed.