Mine pekki, kui äge kingitus

Vahetult enne kui me reisile läksime, kirjutas mulle All Green Bags (link!), et leidsid mu blogi “Ei kilekottidele” (link!) ja uurisid, kas ma endiselt tarbin vähem kilekotte ja kuidas mulle meeldiks valida endale nende kotivalikust mõni kott…

Ma tunnistan ausalt, ma olin esimesel hetkel… Ah, tahavad tasuta promo mingitele rändom riidest kottidele ja ei viitsinud isegi nende linki avada. Öösel unetuna tegin lingi lahti ja pidin ausalt šoki saama – täiega ägedad kotid!

Kirjutasin, et ma hea meelega valiks endale koti või kaks :) esiteks olin ma nagu peata kana käekottide sektsioonis, kus on autorehvide sisekummidest tehtud kotid, sangaks turvarihmad – need näevad ikka überkhuulid välja! Tšeki neid kotte siit!

Reisil olles megamugav – õhtuti õlakott, päeval väga omanäoline puusakott (kõhukott kõlaks nii rõvedat), aga rolleriga sõites mugav, pluss kui tahad maksimaalselt päikest saada, ei jää ranti ka!

allgreenbags1

Ainuke miinus – kui käed olid kreemised-õlised siis ta veits määris, jättis sellised jutid käe peale kui käsi vastu käis. Samas riietel ma mingit määrdumist ei näinud. Aga igaks juhuks valge kleidiga vist ei kannaks.

Ja teiseks korvpallidest tehtud kotid (link!). Noh, nagu mul kombeks, ega ma ju kunagi ei vaata kui suured mingid asjad on, valisin ühe välja, et hea kosmeetika kotiks – no tegelikkuses veits väike. Huulepulk, ripsmetušš ja kulmupliiats mahuvad ära, aga suuremat midagi sinna ei mahu. Mina kasutasin reisil olles rahakotina. Pangakaardid mahuvad täpselt sisse, piisavalt sularaha ja münte ka. Kotis eriti ruumi ei võta, on ausalt väga mugav ja kompaktne.

allgreenbags2

Lisaks pandi mulle kaasa ka riidest kott (kogu riidest kottide valiku leiab siit!) ja juurvilja-puuvilja kotid (kogu valiku leiab siit!), mida ma siiani poes kasutanud pole, kuigi olen neid ka Prismas müügil näinud, aga olen harjunud ikka kilekotti toppima.

Eelmine nädal kui poes käisin ja asju kilekotti toppisin, tundsin ausalt süümekaid. Milleks nii palju kilekotte? Aga samas ühte ei saa panna kui kassas kaaluda ja noh, õnneks ma käin korra nädalas suurematel shopingutel, ja kasutan neid kotte kodus veel.

Tais on ka hull kilekotimajandus ja võiks suisa öelda pakendamismajandus, iga asi topitakse kotti – ostad pudeli vett – kilekotti ja kõrs ka juurde.. Toidupoes pannakse ühte kotti kolm asja ja järgmine kott… Midagi pole nendega teha ka, kotid on mingid suht väikesed kuhu suurt midagi ei mahu.. Kogu aeg pidin poes ütlema, et ei taha neid kotte ja mul mahub see käekotti ka. Või siis ladusin kohe ühte kotti rohkem asju ja jätsin üleliigsed neile.

Turult süüa ostes on kõik asjad kilekottides – supp, salat, kaste, kanavarras pannakse kilekotti.. Ausalt, nii halb oli vaadata seda jubedat laristamist aga samas mis see plastikkarp parem variant oleks. Või kuidas sa ikka seda takeawayd võtad. Kui ma seal pikemalt kui kaks nädalat oleks, käiks ilmselt enda kausiga suppi ostmas.

Kes te tegite oktoobris minuga kilekottide kampaaniat kaasa, kuidas teil täna olukord on? Kasutate vähem?

Minul näiteks on käru all nüüd alati kott, ja Prisma kilekotte ma ei mäletagi millal viimati ostsin. Seega WIN!

Praegu kui ma linke otsisin, leidsin veel nii palju ägedaid kotte – näiteks see musta-kollasega (link!) sobiks ideaalselt mu käru ja lapsega :) Alati mätšmeidinheven! Saaksin suvalise koti käru all just selle vastu vahetada. Kahju, et mul sünnipäev ära oli, muidu nuiaks kelleltki välja :) Ja mine pekki, see kollase-mustaga (link!) sobiks ka! Kui valima peaks, võtaks selle esimese, tundub nõks praktilisem ja mätšiks ikka!

See mustavalgekirju kott (link!) sobiks ideaalselt läpaka kotiks või koolis käimise kotiks.

Oh, millist kotti teie sealt tahaks?

5 thoughts on “Mine pekki, kui äge kingitus

    1. Appi, mis jutt!? KAHJUKS mul pole ühtegi ja seepärast PEAN blablablaaa.. Suvalise riidest koti ostmine ei tohiks ju olla nii ülejõukäivalt raske võrreldes nende killerkottide pideva ostmisega?

  1. http://www.hosewear.com/
    Need on eestlaste enda kotid. Vanadest tuletõrjevoolikutest. Käisid selle ideega kunagi Ajujahil ka. Igatahes kuidas sa neid Hoseweari kotte ei teadnud? Neid müüakse juba aastaid ka Eesti disainipoodides. Mul endalgi üks läppari kott sealt ja kaaned. Väga vinged. Tasub kindlasti osta üks kallis asi ja käia aastaid, kui et mingi hiina või tai kräpp!

  2. Rehvidest kotid näevad suht ok välja, vähemalt pildil. Aga see korvpallist kott on küll jama ja kahjuks ka kole mu meelest. Oleks võinud seda pinda natuke ägedamaks teha, mitte lihtsalt vana räpane korvpall.

Comments are closed.