Lõpuks tegin loosimised ära

Sorry, sorry, sorry, pärast reisilt tulekut on nii kiire olnud, et pole olnud aega õieti blogidagi ja loosimised unustasin ka ära.

Aga siin nad on:

Gurmeesoolade kinkekomplekt koos riivi ja alusega (link!) kuulub Helenale, kellel kodus juba päris märkimisväärne hulk erinevaid soolasid olemas, siis nüüd kuluks talle marjaks ära ka riiv ja üks mehine tükk soola :)

Gurmeesoolade kolmik komplekt (link!) kuulub Avelile, kes muidu kasutab kodus Himaalaja soola :)

Palun saatke mulle emailile (info(at)marimell.eu) millisesse Smarti/Omnivasse pakid teele panna!

Gemossi 30€ kinkekaardi võitis Greete, kes pole kunagi varem Gemossis käinud, nüüd on põhjust minna. Saatsin sulle info ka meilile :)

Fabula raamatute tasuta lugemisõiguse said endale H-L, Ave, K., Liis ja Annela. Teile tulevad lugemisõigused otse meilile!

 

2 thoughts on “Lõpuks tegin loosimised ära

  1. Selle gemossiga seoses tahangi sult kysida, kas seal myyakse tom kha ka ja tom yam aluspõhja mis niiöelda valmis kujul, vaja lisada vesi ja muud ained. Kas need on sinu arust head, kas maitse jääb sama nagu originaalis thais.

    1. Tom Kha on parem kui Tom Yum, aga ajab see teine ka asja ära. Mina tavaliselt kasutan neid purgipastasid nii, et teen ise galangalist, kaffirlaimilehtedest, sidrunheinast, ingverist ja tšillist põhja, valan kookospiima ja kui maitse pole päris see, lisan kalakastet ja lusikatäie seda pastat ja siis saab kuidagi identsem. Need kuivatatud galangalid ja asjad pole ikka see, mis värskena.

Comments are closed.