Mis meeldis ja mis mitte? Johan Spa Saaremaal

Meelise sünnipäevaks, et olla omaette ja viimane öö Saaremaal mõnusalt veeta, hakkasin otsima kohta, kuhu minna, kus oleks ka spa-osa, et Hedonil väga igav ei oleks. Ma panin konkreetselt googlesse parim spa Saaremaal ja kui välja tuli Johan Spa, siis lõi mul pirn põlema – tõesti, nad olid kunagi isegi blogiauhindade koostööpartnerid. Kirjutasin ja uurisin kas neil vabu tube oleks ja mis tingimustel.

Kui ma siis samal ajal veel kodukal ringi uudistasin, nägin ma katusesauna ja mullivanni ja olin totaalselt müüdud – sinna peab minema! Loomulikult oli see päikeseloojangul juba kinni, aga ka enne õhtusööki oli mõnus seal katusel mullivannis ja saunas olla.

Kohale jõudes ootas meid ees sviit koos puuviljadega ja arvake kolm korda, kas esimese asjana oli vaja võtta suund spaasse või ei. Hedon eesotsas loomulikult.

Lähemalt ja parema ülevaate saab ilmselt videost:

Hommikusöögil Saaremaa nurk

Hommikusöök oli parem kui nii mõneski teises hotellis kus me ööbinud oleme. Valik oli suur, aga klassikaline. Nälga ei tohiks seal küll keegi jääda. Eriti meeldis mulle seal selline „kohalik nurk“ kuhu olid kokku kogutud Saaremaa eribrändide tooted – moosidest ja kurkidest, leibade ja pasteedini.

Mul pole hommikusöögilt ühtegi pilti, sest.. kogu aeg oli keegi ees. Aga seal nurgas oli väga palju häid leide, näiteks see pasteet ja mingi letšo ja hapukurgid olid väga head.

Ja kui te arvate, et me saime sealt pärast hommikusööki praamile startida, siis arvake veel kaks korda. Me olime seal siiski koos Hedoniga, kes üldse suure vaevaga oli nõus sööma tulema, sest spa ootas.

Üldiselt pean ma ütlema seda, et kahekesti oleks isegi ehk mõnusam olnud seal üks getaway teha, aga lapsega oli ka okei. Basseinides ja saunades ja mullivannis sulistada said kõik. Hedon õppis lõpuks isegi “jääaugus” käimise ära, sest kui mina rasedana juba sinna läksin, ei saanud tema ju kehvem olla. Lõpuks luges sekundeid ja 15 sekundit veetis ta seal kõige pikemalt.

Mine ka Johanisse puhkama nagu kuninga kass..

Hea uudis on see, et keegi teist saab samuti ühe mõnusa puhkuse seal veeta. Loosi läheb pakett kahele superior toas koos hommikusöögi ja saunakeskuse kasutamisega + 1 tund privaatsauna katusel. Soovitan lihtsalt see hästi vara ära broneerida, et saaks päikeseloojangul seal olla. Ja talvel oleks eriti mõnus, mõnuleda kuumas tünnis ja lund sajaks.. Okei, selle lumega on nagu ta on muidugi.

Kuidas võita?

Väga lihtne – kõikide nende vahel, kes jälgivad Johan Spa Instagrami kontot, nende vahel see pakett loosi lähebki! Loosimine toimub 14.09.2020!

#KINGITUS

59 thoughts on “Mis meeldis ja mis mitte? Johan Spa Saaremaal

 1. Nii, hakkasin jälgima, sest võiduhimu on suur Saaremaale pole ammuilma jóudnud ja kui saaks veel spaas ka mõnuleda….niiet võtan loosist osa :)

  1. Pole aastaid Saaremaal käinud, viimati saigi Johanis käidud ja jäin väga rahule. Tahaks uuesti minna küll! Jälgin instat ka ‍♀️

 2. Olen ka korra Johanis käinud, aga võiks öelda, et ootused olid suuremad :)
  Eks siin ole ka vahe, kas oled sviidis igast mugavustega või kõige soodsama paketi ja toahinnaga :D Igatahes käisime eelmise aasta novembris ja oli vihmane ning lausa tormine päev, tuba oli pigem väsinud muljega meil ja akna vahelt puhus tuul tuppa, loodetavasti jõuavad nad ka nende renoveerimiseni :)
  Spa osa oli ka kahele täiskasvanule pigem igava võitu, kuid jah hommikusöögi osas olen ühel nõul. Olgugi, et suhteliselt suur tunglemine oli ja raske oli lausa istekohta saada, siis maitsed olid head ning vastuvõtus kamin tormises novembris oli ka väga mõnusa feelinguga ;)

  1. Kuna ma olen nüüdseks kõik Eesti spad läbi käinud, siis vist olen jah liiga nõudlikuks muutunud, aga kuna meil lapsi ei ole, siis meeldibki seal veeta tunde (juhul kui meespool vastu peab :D) ehk siis läbi käia erinevaid saunud (6-8 tk on päris hästi spa kohta), erineva tempi basseinid nt jaapani vann ja mullivann ning soojad lamamistoolid jne :D Spa mis saab nn tunniga otsa tundub igavavõitu, aga Johaniga meenub see, et oli nv päev ja need vähesed saunad olid ka koguaeg täis muidugi, et siis saabki nagu tegevus otsa. Arusaadav, et rasedana saunast väga ei hooli tegelt :D

  2. Meie jaoks jäi samuti Spa osa väheseks. Muidugi ei läinudki suurt spa elamust sealt otsima vaid pigem ööbima kuid miskipärast oli eelarvamus jäänud selles osas parem. Saunad(2tk) olid pisikesed, rahvast täis ning korralik kuum saun oli ainult eraldi naiste pesemisruumis. Ehk on ka põhjuseks see et oleme suured spa hundid, ning oleme liiga nõudlikuks muutunud. Muidu jäime rahule ja väga hea asukoht :P

  3. Hakkasin jälgima.. Kuna tahaks mehega minna kahekesi kuhugile puhkama/lõõgastuma, siis oleks see SPA ideaalne

 3. s
  Sõrmed krussi ja lootma ka võidule.mees pisevalt kaua ära tööl ja lastega argipäev üksi.Niiet üks löögastus kuluks ära küll.Muidugi kõik vajavad seda aga äkki seekord

  1. Kui pealkirjal sabast kinni hakata, siis tahaks teada, mis siis ikkagi oli see, mis ei meeldinud?
   Kui kõik meeldis, siis on järjekordne mööda pealkiri.

 4. Puhkus tundus teil küll mõnus olevat. Niii väga sooviks võita! Osalen. :)

 5. Oleme olnud seal superioris ja sviidis. Superior toad on minu jaoks pisut liiga kitsad. Saab hakkama, aga tahaks natuke rohkem hingamisruumi. Sviit on paras. Katusel asuvasse mullivanni sattusime ükskord üsna tuulise ilmaga ja see ei olnud väga meeldiv. Hommikusöögiga jäime samuti väga rahule.

  1. Hakkasin ka nüüd jälgima.. Mehel varsti sünna, oleks tore getaway küll

 6. Hakkasin jälgima, kui te seal olite ja storys näitasite, siis läksin kohe vaatama, et kas päriselt saab endale kinni panna katusel saunad ja asjad. Kindlasti plaan võtta see tripp ette mehega, sest see tundub nii mõnus, eriti veel nüüd kui ilmad jahedamaks lähevad

 7. Nii tahaks võita, mul oli isegi bronn tehtud emadepäevaks, aga koroona tõttu tuli see tühistada. Olen täielik Saaremaa fânn, käin igal aastal seal puhkamas, aga vot sinna polegi veel jõudnud! Hoian pöidlaid

 8. Jälgin.
  Tulemas on pulma aastapäev ja kuna pole kunagi Saaremaal käinud oleks m0nus kodust eemale saada.

 9. Osalen.
  Ma olen elus ühekorra vaid Saaremaal käinud, võiks nagu veel minna.

 10. Oeh see oleks küll mõnus. Poja nüüd lastehoidu ja enne kui mina uuesti tööle, oleks mõnus üks spa trip ette võtta. Jälgin :)

 11. Jälgin ja osalen :) Polegi aastaid saaremal känud ja spas seal mitte kunagi

 12. Soovin kindlasti minna, kuna see mullivann seal katusel on lihtsalt ülim (käisime paar aastat tagasi veebruaris lumega ja no megaaa).
  Seega osalen loosis ja jälgin instas ka!

 13. Hakkasin ka nüüd neid jälgima kuigi facebookis nad ammu mul “jälgimisel” :D Olen kunagi käinud, aga tavatoas, mis oli nata tillukene, aga superior tuba tunduks väga mõnus :)

 14. Jälgin Johan spa kontot :) olen kunagi ammu käinud, kuid väga positiivset emotsiooni ei saanud ehk seekord saab :)

 15. Hakkasin ka jälgima! :)
  Johan Spa’s polegi käinud ja üldse jõuab väga harva selline puhkus lapse kõrvalt pm üksi kasvatades ette võtta, oleks megavõit :)

 16. Loomulikult hakkasin jälgima, sest ma Ups pole kunagi Saaremaal käinud. Ma muidugi tahaks lapsed ka kaasa võtta, kes pole veel kordagi oma elus spaas käinud (2,5a ja 4a pojad). ✌️ Tundub mega mõnus pisike ja rahulik, kuhu just oleks hea
  lapsed kaasa võtta.

 17. Elame saaremaal. Ja tõesti juhan SPA on meie ainuke koht kus lastega ujumas käime.
  Kena vaikne ja rahulik. Ja mis peamine lapsed on alati silme all.
  Jälgin ka

 18. Mu parimad málestused elukaaslasega on saaremaal käimistest. Annaks heameelega lapsed vanaisale hoida kes elab seal lähedal ja läheks lihtsalt naudiks elukaaslasega oma aega :).

 19. Miks kõik kommenteerivad, et hakkasid spa insta lehte järgima, selline kommentaar ei ole ju loosis osalemise tingimus?

 20. Mul ei ole ju insta kontot aga saaremaale tahaks minna küll ja veel spasse, mmm :)

 21. Osalen. Polegi saanud mehega 20a juba kahekesi kuskil spas puhata.Tore oleks kui lõpuks õnn meile naeratab

 22. see oli meie esimene spaa kuhu oma kalli kaasaga sõitsime suhte alguses nv veetma.

 23. Oleme suured spaatajat. Saarmal pole tõesti ammu käind ja väikse härraga läheks küll ;)

  Jälgin juba mittu head aastat;) nii instat kui ka fb

  Võiks 1 kordki õnn naeratada ;)

 24. Jälgin juba mõnda aega nende instagrami, jäi kunagi silma ja tahaks seal koos elukaaslasega ühe mõnna puhkuse veeta küll :)

Comments are closed.