Miskit on tulekul…

marimell

Meelis on valmis saanud uue fotonäituse, milles paljastavad ennast mehed ja seda täielikult.

plakat_must_web

„Tegemist on minu naistepäevakingitusega kõikidele naistele,“ ütleb Meelis, kelle neljanda fotonäituse avamine leiab aset 12. märtsil lounge Butterflys.

„Piltide näol on tegemist meestega, kellest iga naine salamisi unistab. Antud näitusel peaks leiduma mehi igale maitsele – on karvaseid ja siledaid, tätoveerituid ja puhtaid, heledaid ja tumedaid, eestlasi ja välismaalasi,“ paljastab Meelis.

„Idee sellise näituse jaoks tuli juba aasta tagasi, kui tabasin end ühel fotosessioonil mõttelt – miks kõik naisi alasti pildistvad? Ma teen siis meestest näituse. Idee küpses terve suve ja sügise ning talvel kutsusin mehed stuudiosse ja tegin oma idee teoks.”

Tegemist on järjekorras Meelise neljanda näitusega – esimesel näitusel (2009) süvenes ta pealinna kodututesse (link!), teise näituse (2011) tegi ta mobiiltelefoniga Nokia N8, mis oli toona üks kõvemaid nutitelefone (link!) ja kolmanda näituse (2013) tegime me koos reisist Aasias ja Austraalias (link!).

Olete palavalt avamisele oodatud :) Facebooki ürituse leiate siit, hea kui teame, et tulemas olete :)

2 arvamust postitusest “Miskit on tulekul…

  1. Meelisele kindlasti meeldis selline asi ;) Sai alasti mehi pildistada :D ulalalaaa

    1. Ma mõtlesin algul, et ei viitsi sulle isegi vastata, et fotograafi jaoks on see lihtsalt töö, sest sa arvad ikka, et ta kapikas. Jäägu sulle see arvamus!

Comments are closed.