Fotoreportaaž: Triinu tüdrukuteõhtu. Check!

Märtsis loodi grupp, kus oli 18 Triinu Liisile (costany.ee) armast naist, kes kõik pidid andma panuse tema tüdrukuteõhtusse. Nagu ikka, tekkis tuumik, kes hakkas asjaga tõsisemalt tegelema. Nagu ikka, kari naisi ei saa omavahel asjades kokkuleppele. Nagu ikka, läks ütlemiseks. Nagu ikka, ei sobinud kellelegi mõni plaan. Aga laupäeval kell 15:15 taksosse istudes saime me rahulolevalt öelda – it’s done!

Panen siia kirja tüdrukuteõhtu – mis me tegime ja kuidas tegime ehk keegi saab inspiratsiooni kui ise korraldama peab.

Reede, 29.07, Tallinn

Kell 10:00

Kõik näib toimivat. Limu on tellitud (link!). Hostel (link!) on bronnitud. Pärnust SushiKingist (link!) allahindlus välja kaubeldud, sushi valitud ja tellitud. Vein ja vahuveinid on külmas. Kõik näib toimivat. Ainult bikiine pole Triinule. Pean veel Krissus käima.

Kell 11:40

Helistab mulle Triinu ülemus, kes on meie plaanist teadlik, et „röövime“ Triinu kella neljast ja tagasi tööle ei lase. Ülemusel on uudiseid. „Täna on ka Kristo poissmeesteõhtu ja Triinu lubas just ta vanematele minna koeri-kasse vaatama.“ Tõmban kibekiirelt kõne ühele naistest, et mis teeme, kuidas me saame selle ära laveerida. Jõuame aga tõdemuseni, et kes üldse Triinu loomade juurde tuleb. Paanika! Me pole sellele mõelnud. Õigem oleks öelda, et me mõtlesime sellele, aga unustasime sel samal hetkel.

Kell 11:50

Kõik on organiseeritud. Kümne minutiga! Triinu teab, et ma lähen kella neljaks linna, võtame veinid, ootame kuni Meelis töö lõpetab ja meid peale võtab ja kasside-koerteni viib. Tegelikkuses läheb Kristo vanemate loomade juurde Kristo õde ja Triinu vanaema päästab Triinu loomad. Mul on ainult vaja kuidagi Triinu kotist saada tema võtmed, et need Meelisele anda, kes need omakorda Triinu vanaemale viib.

Kell 14:00

Saabub lapsehoidja, sest me olime ammu kokku leppinud, et ma pean kell kolm linnas olema. Päev varem selgus aga, et Triinul on tehing kell kolm. Vabaneb alles kell neli. Pole hullu. Saangi rahus pesus käia, meikida ja end valmis panna.

Kell 15:40

Jõuan Reval Cafesse, tellin pudeli veini ja jään Triinu ootele. Mis saab edasi – keegi ei tea täpselt.

vein

Kell 16:00

Saabub veel üks tüdrukuteõhtuline ja me ütleme Triinule, et sorry, aga kari naisi ei saanud orgunniga hakkama ja mõtlesime, et suva, teeme talle kahekesti ühe mõnusa õhtu. Aga lähme korra  kontorist läbi, joome veini ja mõtleme, kuhu sööma minna, mida teha.

Kell 16:15

Saabub meikar – Sandra Ude (link!), kes teeb Triinule megailusa meigi. Triinu on nagu printsess.

sandra_ude_makeup

Nii armas ja ilus. Vahepeal olen ma sobranud Triinu lõputuna näivas kotis ja leidnud ta võtmed, jooksnud alla, viinud need Meelisele, jooksnud tagasi – nii, et Triinu pole meikari käe all silmad kinni istudes, arugi saanud, et ma ära käisin. Kõik toimib. Limu on ees.

Kell 17:00

Astume uksest välja ja kohe ümber nurga on limu. Triinu piilub seda silmanurgast ja ilmselt aimab. Teeme idiootliku ringi ümber limu, et Triinut veel eksitada. Ah, mis seal ikka, avan ukse – kõik on seal!

Triinu saab endale selga printsessikleidi, roosa pudeli ja sõit võib alata!

limu

Limus saab ta endale esmaabi kotikese – peavalurohud, hapukurgid, vesi, kreemid-shampoonid, bikiinid – kõik mida võib vaja minna. Teeme talle Kristoteemalise viktoriini. 36 punkti 47st. Ta saab diplomi ja uhke pesu – ta on Kristo jaoks valmis :)

Lisaks saab ta enda kätte 140sentimeetrise plakati, kus on kirjas tema tänase õhtu ülesanded.

list1_1list-2list1_3

Kell 19:15

Oleme kuskil Libatses või ma ei tea kus, mingis Olerexis enne Pärnut. Limujuht teatab, et sorry, tšikid, aeg on täis, ma pean tagasi sõitma. Kõigi nägudes on hämming – misasja? Leenu, sina ju bronnisid, mis värk on? Tegelikult on kõik teadlikud, et nüüd alles kõik algab. Triinu peab meid Pärnusse hääletama.

Kell 20:00

Jõuame Mirjamiga hostelisse. Fotograaf Eliise (link!) oli juba kohal. Sellegi poolest on siin blogis ja selles postituses minu või meie telefonidega tehtud kaadrid. Hääletamine läks ülikiirelt. Me saime kohe auto peale. Meie sõitsime reaalselt mingi lambakaupmehe (link!) pirukaautos, aga jõudsime esimestena ja saime toa ära kaunistada õhupallide ja asjadega.

kanakast
“kanakasti” otsas

SushiKing oli saatnud meile kuuma sushit, mis polnud veel jõudnud maha jahtuda. Veinid olid külmad. Kõik oli väga hästi.

tuba

Kell 20:40

Alustame Triinuga tema õhtut linna peal. Vaja on kokku koguda tuhat punkti. Me aitame kus jaksame. Müüme häid mõtteid, otsime talle karvase rinnaga mehi, ruudulise särgiga mehi, Kristo sarnaseid mehi…

triinu
Punkt 18 – check!

Meil oli vägagi meeleolukas. Triinu käis isegi riietega ujumas. Mingi mees maksis 30€ ühe hea mõtte eest. Päris palju punkte sai tehtud, aga see polnudki ju eesmärk – ikka koosolemine ja mõnus meeleolu ja olek.

Kell 22:30

Oleme tagasi hostelis, et Triinu saaks end värskendada ja meil on talle veel üks mäng.

13835701_10153945775358155_835860537_o

Täpselt nagu seal saateski, oli meil kolm ümbrikku edasise plaaniga, variandid olid sellised:

13663562_10153945190703155_227964003_o 13840589_10153945774483155_962181589_o 13839812_10153945777893155_1565187400_o
Võitis Tanel Padar & The Sun. Hiljem sai Reket ka löögile. Aga sellest juba ajalugu vaikib. Pidu on püha!

Laupäev, 30.07

Kell 6:24

Kaks kangemat jõudsid pärast erinevaid pidusid ja backstage’si ka sööma. Lõpuks oli aega, et süüa. Suurema osa said ikka kajakad.

hommikueine

Kell 7:00

Kui Leenu Keityga hostelisse jõudis, teised juba magasid…

palat

Kell 10:00

Äratus. Avastasin, et kingad olid oma töö teinud. Mu jalad olid lihtsalt ribadeks. Sidusin tennised endale megakõvasti jalga, et ma ei tunneks neid kohti, mis olid katki hõõrutud. Aga ei, ma ei suutnud kõndida. Õnneks sain Sportlandist 8euro eest uued plätud ja pidu võis jätkuda.

Kell 12:00

Hommikusöök-lõuna Steffanies – kohustuslik värk ju kui Pärnus olla.

steff

pitsa
Jätkuvalt mu lemmik, nr 51, Emigrante. “Palun ananass vahetada seente vastu!” Ja nii juba aastaid! PS. see oli ka kogu pitsasöömine. Vedasin ülejäänu kaasa :)

Meil oli vaja kolm tundi ära sisustada, sest siis pidid saabuma poisid oma poissmeesteõhtult ja me viisime nad salaja kokku. Silmad kinni liikusime pool teed Hedon Spaasse, et noored juhatada silmad kinni riietusruumi.

triinu_hedonspa

Jäi jutt, et kohtume 15:15 päikese all. Seal aga kohtusid hoopis Triinu ja Kristo. Ma loodan, et neil oli mõnus olemine, et nad said muljeid vahetada, massaažis mõnuleda ja teineteist nautida. Kell 19:15 ootas neid maja ees takso, kes nad koju tõi!

Aitäh Lux Taksole Pärnus (link!), kus o nii sehvid juhid, et viitsivad kaks otsa teha Pärnu-Tallinn-Pärnu-Tallinn-Pärnu. Kõigepealt toodi meid koju ja siis toodi noored koju. Vahepeal oli vaja teha ju joogi peatus. Ja kuskil külapoes sai isegi jääd osta!

pood
Jää on aus! 50senti!
Väga rändom selfie!
Väga rändom takso-selfie!

Meie õhtu veel ei lõppenud, sest PADA ootas. Ott ootas. Juss ootas. Liis ootas. Ja meie naised ootasid! Soovitan soojalt minna „Backstage’t“ vaatama-kuulama.

krislyniga

ott

Ja pärast seda jätkus pidu PADA hoovis.  Kell 1:27 istusime me lõpuks taksosse ja jõudsin ka koju :) Arvestades vahepealset magamatust, räigelt rääkimist ja külma veini – mul oli hommikul null häält! Ausaltöeldes sosistan siiani! Nüüd hakkan Liisi toodud kukeseeni puhastama-praadima-sügavkülmutama, sest rahvas nõuab Uue Maailma festivalil seenesuppi :)

21 thoughts on “Fotoreportaaž: Triinu tüdrukuteõhtu. Check!

 1. Väga lahe! Triinul on vedanud , et tal nii asjalikud sõbrantsid on:)

 2. Mina nägin seda väsinud, kuid õnnelike nägudega noorpaari laupäeva õhtul Märjamaa Statolis, järelikult siis teel koju!
  Kiidan, tundub, et oli väga vinge õhtu-öö-päev :)

 3. väga huvitav ja hästi kokkupandud lugemine, Mulle täiega meeldib see postitus, aitäh Mari-Leen

  1. Mallukas oli kodus voodirežiimil, sest tal oli kõhuga mingid asjad ning arstid käskisid tal voodirežiimile jääda :)

 4. Väga huvitav postitus ja näha, et õhtu korraldamisel oli palju vaeva nähtud.

 5. “Saabub veel üks tüdrukuteõhtuline ja me ütleme Triinule, et sorry, aga kari naisi ei saanud orgunniga hakkama ja mõtlesime, et suva, teeme talle kahekesti ühe mõnusa õhtu. Aga lähme korra kontorist läbi, joome veini ja mõtleme, kuhu sööma minna, mida teha.”

  Ot Triinu siis teadis, et te talle tüdrukuteõhtu korraldate või sel hetkel nagu teatasitegi, et a la teeme sulle laheda õhtu, aga naised ei saanud orgnunniga hakkama? :D Ja see, et hakkama ei saadud, oli nali või ei? Kuna 18st korraldajast ainult mõned ju pildil :)

  1. 18 kutsutut, kellest 10 oli kohal (korraldas lõpuks ikkagi 3-4 inimest), see on minu meelest väga hea tulemus. Mõnel olid juba puhkused planeeritud, kes jäi ootamatult haigeks, kellel oli endal sünnipäev või plaanid selleks nädalavahetuseks. Minu meelest üsna loogiline ja tavaliselt ongi 30-50% osalised kes end osaliseks märgivad :)

   Triinu teadis muidugi, et midagi keegi korraldab, aga ta ei teadnud kes, millal, mida jne.

 6. A miks Mallukas ei tulnud? Või ei olnud teda kutsutud? Ta oli ju Triinuga bestikas

  1. Kas Mallukas oli korraldajate tuumikus? Kui see õnnetus tal juhtus ta isegi ei maininud poole sõnagagi, et oleks tahtnud Triinu naistekal olla. Lihtsalt huvitav, et enne kui rasedaks jäi olid bestikad, nüüd kui Mallukas veini ei joo ja purjus külalisi ei kannata on kohtumised temaga kõikide poolt vaikseks jäänud :D

  2. Aga see ju kipubki nii olema. Mina ka rasedana väga ringi ei kooserdanud. Mul oli igav neil üritustel, kus teistel on baila, ja ma istun veeklaasiga nurgas :D

  3. Kui sa loeksid hoolikamalt, mitte ei kibestseks ja plädiseks, siis teaksid, et tegelikult Mallukas mainis küll, et oleks tahtnud minna, aga nüüd jääb ära :)

 7. See, et korraldavad mõned üksikud inimesed suurest karjast, ongi täiesti normaalne. Mitte ses osas, et ah, alati läheb nii, vaid kui kõik 18 esialgset inimest oleks hullult korraldanud, mis sellest reaalselt tulnud oleks? Igaühel oma nägemus, omad ideed, võimatu on kokku panna midagi normaalset sedasi.

  Mis puudutab seda märkust, et korraldamisel mindi tülli nagu alati jne, siis ilmselt see oleneb seltskonnast. Meie sõpruskonna tüdrukuteõhtud on korraldatud põhjalikult, vingelt ja sealjuures täiesti rahumeelselt.

 8. Iasand, see nimekiri oli ikka eriti lahe. Mõne peale turtsatasin ikka korralikult naerma ! :D
  Hea kui inimesel on niiii lahedad sõbrad. :)

 9. Lugedes tundub, et väga organiseeritud üritus! Kindlasti oli ka! ;)
  Triinul on tõesti vedanud Teiega !
  Ja kuidas seda kõike kokku pannna ja möllata- oeh, super !

 10. Kuidas suhtud sellesse, et nüüd Mallu väidab, et korraldas teist parema peo? ( pmst seetõttu et teda ei kuulatud esimese peo orgunnimisel kuigi ta on ju PEApruutneitsi )

  1. No eks iga inimene arvab, et tema pidu on parim. Ma ei arva, et Mallu erapidu oli halb, kindlasti oli neil tore. Aga meie pidu oli ka lahe.

   Ja kui rääkida kuulamisest, siis Mallu suht viimased sõnad seal grupis olid “Mina pidin korraldama, laske ma teen, ütlen teile aja ja koha kus olla (kuupäev oli meil paigas!)” – ootasime ja ootasime kuni juba oli suht viimane minut ja siis Mallu oli lihtsalt kadunud. Saime siis kokku paari inimesega ja panime uue plaani kokku.

Comments are closed.