#elulineblogi

Moepolitsei: pingviinide paraadi parimad ja halvimad palad

Kiluvõileibade kõrvale sai kleite ikka ka vahitud. Olime siin koos sõbrannadega ja no vahepeal hoidsime ikka peast kinni, vahepeal ei jõudnud ära oodata, millal see “tagant paistab nii ilus kleit” lähemale jõuaks…

Nalja hakati tegema juba tunde varem…

Aga räägime kleitidest. Presidendi kostüümivalik ei üllatanud kuidagi – rahvariided on sama kindla peale minek kui leivale võid panna. Alustame loomulikult nõrgematest paladest. Ma pikalt ei hakka kommenteerima… Panen mõned märksõnad. Ütlen kohe ära, et tegemist on MINU arvamusega, ei ole ei moedisainer ega mingi megakriitik, lihtsalt ma vahin seda kleidirallit igal aastal.

Kõik pildid pärinevad Elu24 veebist – siit galeriist!

KAS SA EI TEADNUD KUHU SA LÄHED ÕHTUL? 

Mõne puhul jääb küll mulje, et pidin minema Solarisse piima ostma, aga mõtlesin, et hüppan ületee Estoniast ka läbi.

PEEGLISSE VAATASID ENNE?

Nagu wtf osad inimesed endale selga ajavad. Kas nagu keegi ei ütle neile nagu superstaarisaatesse pürgijatele, et kuule ei lähe mitte…

Mulle tundub, et vasakpoolne piiga mõtles.. “Näe, mul siin ilus suvekleit, oleks teine ainult pikem… Panin seeliku otsa ja voilaa!” No ei ole ilus! Parempoolne tundub, nagu kalavõrku oleks hunnik sügiseseid lehti kinni jäänud. Ei kaunista.

Sorry, aga selle keskmise kleidi peale tuli Matrjoška meelde

HAARASID KIIRELT KARDINA PEALE? 

Nagu ma saan aru, et sul on meelde jäänud, et paljaste õlgadega ei sobi minna, aga no päris lambist kardinat ka peale haarata ei tasu. Ole siis juba paljaste õlgadega, häiriks ilmselgelt vähem.

Nagu whatttt?? Mis asi see vasakul on? Pits boolero? Hirmus! Ja see parempoolne – rõngassall sai uue tähenduse? OK!

KOHV ON IKKA SOE? 

Reaalselt nagu need kohvikannusoojendajad ju..?! :D

See kleit on nagu öistes tuledes Vabadusesammas.

Disney World – Taukari pruut nägi telekas välja nagu mingi masa, pildil õnneks ilus peenike nagu ta ongi. Aga need kleidid on klassika. Olenemata värvist, mööda panna pole võimalik, kui keha on, et välja kanda.

Keebid – ma ei oskagi öelda, kas hea või halb. Selline nats piiripealne.

Ilusad värvid. Ja mõlemad kleidid on hästi istuvad ja sobivad kandjale.

Same, same, but… Üks jube sinine “pits” kõik. Jube palju oli üldse pitsi, mis on sooooo yesterday. Ja tundub mingi odav Shein. Eriti viimasel üksikul pildil. Tundub jube räme.

Oot, presidendi vastuvõtule või sadomaso peole? Kas see on reaalselt m*nn tal kaelas? Või on see jälle mingi udupeen disainehe, nagu rändrahn? Ja sellise vana kortsus tissi võiks ikkagi peitu panna :D

UPD: mind juba viidi kurssi ja nagu ma arvasin… Ja see “suguelund” sama moodi tuntud doktorandist ehtedisaineri looming. 

Piiripealsed – on ja nagu ei ole ka. Lilla “lateks” on nagu see kuri naine sealt dalmaatsiakoerte filmist. Mai Pallingu kleit on ilus ja operaator Mustafa naine on väga ilus. Aga kas need riided sobivad presidendi vastuvõtule? Ma endiselt nagu kits kahe heinakuhja vahel.

Yana Toomi kleit on väga äge, aga ta kahjuks ei kanna seda välja. Seda oleks võinud kanda hoopis Olga Ivanova, aga samas poleks Toom ka Ivanova kleiti välja kandnud.

Jälle hunnik piiripealseid kleite – ma ei oska võtta seisukohta, kas need on head või pigem sobiks suvel väliterrassile tšillima. Parempoolset kleiti polnud telest üldse võimalik vaadata. Algul vaatasime, et seal on Miki Hiired peal :D

JAMBALAYA! Äge!

Ja siis jäi silma hulk kleite, mis meeldisid. Millega võiks minna Oscarite jagamisele. Tõeliselt ilusad punase vaiba pärlid. Loomulikult mahtusid sinna nii Kaja Kallas kui Keit Pentus, kes üldiselt mööda ei pane. Luisa meeldis väga. Raseduskilod ei pressinud kuskilt välja ja no imeline noor ema. Kärt Anvelt lausa säras. Ja ma arvan, et õhtu nael oli Mammu tehtud kleit aasta suurpere emale… Siin järjekorras esimene!

Ja lõpetuseks tahaks küsida, miks Jüri läks emaga? Oleks tahtnud kuulda samasugust puterdamist (nagu Tanel Veenre ja Aldo Järvsoo puhul)… Eestit Eurovisioonil esindanud Jüri Pootsmann ja … eee… jaaa… härra… :D

35 thoughts on “Moepolitsei: pingviinide paraadi parimad ja halvimad palad

 1. Kõrvalkommentaar: Minu arust Jüri ema meenutab näost natuke Ellen Degenerest :D

 2. Inimene kallis palun ka pane tähele presidendi vastuvõtu etiketti. Pahkluud ei tohi näidata!!! Aga muidu teistega väga mööda ei pannud.

 3. Vaata korra peeglisse ja siis mõtle, kas tasub ikka teiste inimeste kehakaalu kallale minna…

 4. Minu meelest nägi Heidy Purga suurepärane välja! See kleit istus talle ja sobis ta karakteriga! Peabki rohkem vaatama kuidas kleit kandjale sobib, mitte ainult seda kuidas sinu maitsega kokku läheb.
  Samamoodi on minu jaoks veidi imelik, et sa Paeti naist “heade maitsete” sekka lasid…samasugune kohvikannusoojendaja ju?! :D
  Üldiselt aga oli sel aastal väga palju häid kleite ja nende vahele halvad pigem ei meenugi :)

  1. Minu jaoks oli Purga kleit just üli-ülijube, mis näitab jällegi seda, et maitsed on erinevad. Pole õiget ja valet maitset!

 5. Mulle väga meeldis presidendi riidevalik. Üleüldse on ta minu silmis väga sümpaatne. Mulle vastupidiselt üldse ei läinud peale see aasta suurpere ema kleit. Meenutab väga sellist odavat ameerika ballikleiti :D

  Ja see Matrjoška kleit. Mulle väga meeldib. Oleks modelli seljas, oleks suurepärane, aga sellisel üritusel ongi igas vanuses, kaalus, välimuses inimesi. Kandja kehale väga sobib.

  Ma ise seda kätlemist enam ei vaata. Pigem vaatan konserti ja lihtsalt kõne. Küll siit meeldib Siret Kotka, Kaja Kallas ja Tarandi kaaslase oma.

 6. No selle “pikemaks tehtud suvekleidi” kohta ütleb Itaalias moefotograafiat tudeeriv Anette Konksi : «Äärmiselt trendikas valik!» «Kevadiselt pastelsed toonid ja plisseeritud alaosaga kleit näeb välja lihtne ja imeilus.».
  Nii et häbene!

  1. Maitse üle ei vaielda :) Kirjutasin ka, et pole mingi moeguru, aga see kleit oli jube :D

  2. Mu arvates on ka see kleit väga kole :D aga no mood ja moedisainerid…köhh köhh

  1. nüüd alles nägin sinu kommentaari vahepeal, esialgu scrollisin pilte ainult ja see oli nö heade sabas. aga teemasse, minu peale sai üks meesterahvas väga kurjaks, kui kuulis Jüri eelistustest. Kohe ikka väga kurjaks. Eks sellepärast ka emaga vastuvõtule, et laialt see asi teada ei ole ja ju siis sellist imagot ta ei soovi hetkel.

  2. Kõik teavad seda, see pole küll mingi saladus. Ma olen täiesti suvaline inimene, mitte kuidagi meelelahutusmaailma või muusikutega seotud, ja ma tean.

   Emaga käimine pole muidu küll mingi näitaja. Igal aastal on ka täiesti heterosid olnud, kes on saatjaks võtnud ema või isa, lihtsalt selleks, et vanemad ka vastuvõtust osa saaksid.

 7. kui sa süüa võibolla oskad teha, siis see ülejäänud ilkumine ja negatiivsus on lihtsalt jube kõigi puhul kui sa teisi hakkad kommenteerima. ma ei tea kust see negatiivsus tuleb.
  igaüks näeb nii ilus välja kui tal on võimalik ja teiste asi ei ole seda kommenteerida pidupäeval.

 8. Seal dildo pildirivi vasakpoolne on Laine Randjärv eks? Mis pohjusel ta sinna rivisse sattus? “Vanad kortsus” tissid on peidus ja “dildot” ka ei ripu.

  Lääne-Virumaa inimesena mu jaoks kõige ilusam siin näidatud kleitidest on Ülle kleit.
  Aga no ta on alati väga kena olnud!

 9. Õnneks sa ikka moepolitsei pole ja kindlasti selleks kunagi ei kvalifitseeru.
  Ka neid riideid mis ei meeldi, saab kritiseerida viisakalt.

  “kortsus tiss peitu” ja “tundub jube räme” on väga labased väljendid. Aga ilmselt Sulle sobivad :)

 10. Maitsed lähevad kohati lahku… Aga sa ei maininudki, et Kadri Simson sama kleidiga, millega eelmisel aastal. Julge! Aga super hästi sobib talle! :)

  1. Igalt poolt jooksis see läbi.. ja selles galeriis, mida ma vaatasin… seal ta nö silma ei jäänud..

 11. Minu arust on väga armas, et Jüri läks koos emaga, ei näe selles midagi imeliku

  1. Kas ma ütlesin selle kohta midagi? Mingu kellega tahab, lihtsalt tõin näite, kuidas saatejuhid oleksid jälle sõnatuks jäänud…

 12. See oma pärane must “kaelaehe”… Tähendab tundub nii, et paar vist teab ise ka, millega tegu. Härra poeb punaste kõrvade lõkendades proua taha.

  1. Juba mulle sheeriti Facebookis infot: “Vasakpoolne plika” tuntud Eesti disainer. Ja see “suguelund ” sama moodi tuntud doktorandist ehtedisaineri looming.

 13. Mulle tundub, et neiu, kellel seljas “kalavõrk a’la hunnik sügislehti” on hoopiski titaootel ja võibolla on teadlikult teinud just sellise valiku :)

 14. Jumala lahe postitus ju :-D Vähemalt mitte nii igav tekst kui Margus Saarel & Anu Välbal…
  Järgmisel aastal kuulaks pigem sinu laivi – keeraks telkul hääle maha, vaataks kleite, aga kuulaks sinu krõbedaid kommentaare :-D

  1. Põnev! Kodukal on muidugi kordades paremad lahendused, kui vastuvõtu kleidil :)

  2. Sest lahmid !
   kirjutatakse ju=
   juppe saab juurde lisada vastavalt kõhu kasvamise vajadusele.
   Kleit kasvab koos beebiga…

 15. Hahaha… m..n kaelas :D ei no.. tõesti, mis ehe :D
  Aga minu lemmik oli see sinine kelit, ei tea kelle seljas, ei tunne neid inimesi, aga sina märkisid ta ka ilusate kategooriasse, naise kõrval oleval mehel veel sinine kikilips)

 16. Nii labaselt kirjutatud. Ja ära saa valesti aru, arvamuse avaldamine on täiesti okei, aga seda mitteintelligentselt teha on lihtsalt labane ja sa võiks järgmine kord mõelda enne enda margi täis tegemist. :)

Comments are closed.