EBA2017: üks sponsor puudu

marimell

Eesti Blogiauhinnad kasvavad iga aastaga ja mul on hea meel, et nii palju sponsoreid ja koostööpartnereid kirjutab juba ise ja tunneb huvi, kas leiaksime neile väljundi. Loomulikult olen ise ka kümneid kirju laiali saatnud, aga hea, et on tekkinud juba ka nö püsipartnerid, kellega saab arvestada.

Mis meil hetkel veel puudu on – noorteblogide kategooria sponsor. Tahaks nagu midagi ägedat, mis oleks ka noorele lahe kingitus, mitte lihtsalt, et oleks olemas mingi sponsor. Kui mõnel lugejal (eelkõige siis mingit firmat esindaval), tekib idee, et see toode/teenus sobiks hästi kuni 18aastasele blogijale, võib endast märku anda info(at)marimell.eu

Ja no, kinkekottides on ka natuke ruumi, kui keegi tahab oma tooteid tutvustada. Aga aega veel on, seega ma ei muretse selle pärast :)

Hea uudis on see, et TASUTA JÄÄTIST KÕIGILE! Kõik, kes tulevad auhindade jagamisele Trattoria Massimosse, need saavad suud magusaks teha Balbiino jäätistega. Millistega, veel ei tea. Aga näiteks videoblogijad, kui teile meeldib mango smuuti jäätis… Siis valikusse on lisandunud ka kookose-sidruni ja vaarika sorbetid (hetkel saab juba osta näiteks Kaubamajast), siis teie pange end julgelt kirja, sest videoblogide sponsor on Balbiino just sellesama sarjaga!

Hetke seisuga on end kirja pannud 153 blogi, kõige enam on nagu ikka elulistes blogides (33) ja kõige vähem hetkel videoblogides (3). Kui te jälgite videoblogijaid, siis paluge neil endid kirja panna (järgmisel aastal ilmselt ei hakka Playnupuga võistlema ja jätame videoblogide kategooria ära ja neile oma ürituse).

6 arvamust postitusest “EBA2017: üks sponsor puudu

Comments are closed.