Nädala vlog: unboxing to the max

Tegime sel nädalal paaril päeval vlogivideoid ja.. kui Meelis selle eile õhtul kokku sai ja me seda sõbranna juures nö üle vaatasime kõik koos, siis me ainult pakkisime midagi :D

Ma ei hakkagi pikalt seletama, mis me tegime, video pole sel korral väga pikk, aga ülevaate saab kõikidest pakkidest mis me sel nädalal saime, mis me ostsime ja kus käisime:

PS! Kaanefoto kohta saate rohkem infot videost! Kes saab aru?

10 thoughts on “Nädala vlog: unboxing to the max

 1. nais-marimellil pole absoluutselt mingit sidet selle lapsega, täiesti null, palun ärge rohkem lapsi saage

  1. Ma reeglina pigem marimellide suhtes kriitiline, aga see on ikka väga rändom kommentaar. Mis ta oleks pidanud tegema seal videos, last ninnu-nännutama ja porgandihäälega rääkima kogu aeg või?

 2. Oota te tahate kolme soti eest osta meiki ja kurdate, et ei saa sissemaksuks raha kokku?!?

  1. Vaata, selleks, et meiki osta, ei pea ma pangalt luba küsima. Selleks, et oma kodu osta, oleks mul panga abi vaja, aga sinna mul ei ole enne asja kui mu sissetulek oleks kahekordne või meil mõlemal palgatöö. Mugavus maksab, seepärast meil pole mõlemal palgatööd :)

  2. Aga sissemaksurahata pole teil ka panka asja ju. Mida rohkem raha mujale laristada, seda kauem sissemaksu kokkusaamine aega võtab, see on fakt.
   Te mõnusad ühepäevaliblikad ikka. Mõni inimene kogub näiteks terve kodu raha kokku, kui laenu ei saa, teie laristamissummasid arvestades võiksite ka soovi korral sama teha. Aga ju siis nii väga ei taha seda kodu ikka.

  3. 1. sissemaksuraha pole üldse probleem ju, milleks me siis seda säästuaasta projekti teeme? sissemaksuks ju.

   2. tead, ma istusin täpselt nädal tagasi psühholoogikabinetis ja arutlesin sel teemal. Rääkisin oma mõtetest ja ta ütles kuldsed sõnad: sa pole standardites kinni, sulle pakub kahenädalane reis rohkem kui neli seina ja sellest ei ole midagi. sa ei pea omama kinnisvara.

   suures plaanis – jah, ma võiksingi koguda kogu maja raha kokku. aga kui suured mu laristamissummad siis on? küll sa tead hästi, palju mul kuskile kulub :)

Comments are closed.