#elulineblogi

Nordica: see pole eksitav reklaam, kui ühel päeval selline hind ikkagi leidub

Eile kirjutasin, kuidas tahtsin osta Nordica kampaaniahinnaga pileteid. Mina pidasin tegelikult silmas seda kampaaniat, mis juba kuude viisi Facebookis vilgub. Nüüd selgub, et tegemist oli veel mingi lisakampaaniaga 20-26.06. See selleks. Eilset postitust saab lugeda siit!  Lühikokkuvõte on see, et Nordica reklaamib hinda 59,90€, mida ma ei suutnud ühekski kuupäevaks leida ja täna vastas mulle auväärt Nordica, et aga see hind kehtiski AINULT 29.10 lennule :D Tõesti, väärt kampaania!

Aga lisan siia täiesmahus Nordica vastuse mu küsimusele, mis kõlas järgnevalt: Tere! Sooviks infot millistel kuupäevadel kehtib Tallinn-Odessa ja Odessa-Tallinn hind 59,90€?

Tere, Mari-Leen!

Tänud küsimuse eest. Uurite tõenäoliselt kampaania kohta, mis eilsega lõppes. Nagu ka meie kampaania hinnatabelist näha oli, kehtis Odessa lennu hind 59,90€ 29. oktoobri Tallinn-Odessa lennule. See on hinnatabelis ka eraldi real välja toodud (http://www.nordica.ee/unustamatud-elamused/).

Märkasime ka teie poolt tehtud postitust oma marimell.eu blogikeskkonda. Täname meile tähelepanu pööramast. On aga kahetsusväärne, et teie lisatud screenshotist just järgmine, hinda 59,90€ kuvav rida välja jäi. Oleme tänulikud, kui siiski lisatud pilti uuendate, et ka vastav rida välja paistaks.

nordica_2
Ma ei tea, kas see eile seal oli või ei, täna on. Aga ausaltöeldes, kui ma ühte rida Odessat näen, siis ma ei tule selle pealegi, et seal veel teine rida selle kohta on. 

Teie poolt viidatud Nordica reklaam polnud eksitav – pakutav hind oli Odessa lennule saada ning nagu reklaamis kirjas, siis hinnad just vastavast summast algasid. Muudeks juhtudeks oli perioodiks 26.06-29.10.2016 pakkuda ühe suuna pileteid hinnaga 89,90€ ning edasi-tagasi lende 194,90€ eest. Samas palume vabandust, kui pakutavad hinnad siiski segadust tekitasid. Paneme selle edasisteks kampaaniateks kõrva taha.

Ma lisan siia veel ühe vahemärkuse – 29.10 on viimane Nordica lend Odessasse. Seepärast võivad nad selle piletit pakkuda ka 20€ eest (olenemata sellest, et täna enam kampaania ei kehti ja hind on 99,90€), sest tagasi enam nii soodsalt ei saa rääkimata otselennust. Minu silmis täielik kräpp enivei!

nordica_3

nordica_4

Siiski tunnistame, et Facebooki reklaami allservas kuvatav pisike hind 69,90€ oli tõesti vale ning tegu oli inimliku eksitusega. Palume seetõttu vabandust. Õnneks oli see pakutavast kallim hind.

Põhjus, miks osadeks kuupäevadeks pakkus süsteem ka kampaaniahinnast kallimaid hindu, peitub Odessa liini populaarsuses. Igal lennul on kampaaniahinnaga pileteid piiratud koguses, kuna lennuk pole paraku kummist. Kui lend on juba üsna täis müüdud, siis odavaid pileteid kahjuks enam saada pole ning viimased istekohad müüakse üsna kõrge hinnaga. Odessa puhul oli viimase kuu ja just lõppenud kampaania ajal näha, et antud sihtkoht on eestlaste seas atraktiivseks ja huvipakkuvaks muutunud.

Kui teinekordki on aga kampaaniahinna osas küsitavusi või te ei leia süsteemist pakkumises kuvatud hinda, siis kirjutage meile palun ja uurime asja või pakume teile nt näidiskuupäevasid, millal kindlasti kampaaniahinnaga istekohti sel hetkel veel saada on.

Kui miskit siiski arusaamatuks jäi, siis küsige julgelt – selgitame meeleldi. Samuti oleme ka edaspidi tänulikud igasuguse tagasiside eest.

Heade soovidega,
Nordica

Tavai, öelge nüüd, kuhu me võiks vahemikus 21-31.08 perega minna? Kellega lennata? Kuhu lennata? Suvelõpu-perereis… Soovitage soojalt. Eelarve: arvestades, et viimase hetke Türgi võib kolmele saada 700€ eest, siis on üsna tõenäoline, et tonniga saaks käidud, see võikski eelarve olla. +/-200€

22 thoughts on “Nordica: see pole eksitav reklaam, kui ühel päeval selline hind ikkagi leidub

 1. Ikka Türgi :D tulge Alanyasse, siis pole enam nii palav ka, hetkel kõvasti üle 40 kraadi. Sobib perega reisijatel. Ilus puhas rand, saab tegevust nii suurtele kui väikestele. Kui juba siin olete, saan teile linna linna ja elu tutvustada.:))

  1. Elad seal? :)
   Peab siis plaani võtma. Meelis tahaks just Türgit, ma võiks vabalt ka Bulgaariasse tagasi minna. Aga kuna Türgis pole käinud, mul tunne, et ma viimane eestlane maamunal, kes seal käinud pole, siis peab plaani võtma.

  2. Elan türgis alanyas, soovitan kindlasti üle chekata kui pole käinud. Teile peaks kindlasti meeldima.Kui küsimusi on siis töötasin enne eestis reisibüroos ja saan hotelli osas ka aidata.

  3. Soovitan vaadata lende koos hotelli ja transfeeriga, eesti poolt pakutavad paketid on tegelt päris hea hinnaga. Kui vaadata eraldi,lendu,hotelli ja transfeeri siis hind arvatavasti tuleb kallim, samas never know mis need lennupileti hinnad seal vahepeal teevad.Sellesmõttes kui leiad ka tõesti odavad lennukapiletid, saan vaadata siitpoolt hotelli ja transfeeriga saan ka abiks olla. Alanyasse tuleku puhul on kõike närvesöövam transfeer, kuna Alanya ja Antalya(lennujaama asukoht) vahe on umbes 120 km siis vahest võib transfeeri aeg olla sama mis lennu aeg. Ei taha küll reklaamida siis hullult :D aga tean, et see reisikonsultant teeb oma tööd hästi, 10 aastat töötas Türgis giidina ja teab mida räägib, soovitan talle kirjutada ja äkki ta leiab teile midagi sobiva hinnaga -elina.aavik@uniontravel.ee
   Soovitan valida hotell kesklinnas(Kleopatra ranna poolele), (linnast väljas nn gigant hotellidega on selline teema, et nad on eraldatud linnadest ja sa pm oledki koguaeg nende terriotooriumil, kui sa just viitsid vahest bussiga lähemasse asulasse sõida),saate päeval basseini või mere ääres olla, õhtuti mööda linna trippida, on olemas ka toitlustusega kõik hinnas. Ja tegelikult türgi 3* ja 4* hotellid pole nii hullud, kannatab ka lapsega olla, kui luksust ei otsi.Alanyas on hea see, et ta sobib nagu kõikidele turistidele, kui sa oled lapsega sa leiad alati tegevust,toitlustus on hea tasemel, ekstreemsport olemas, klubid, vaatamisväärsused, shoppamise võimalused ja riided on ikka mitu korda odavamad kui eestis.
   Sai vist enam vähem põhiline info edastatud :D

  4. Ole armas, lisa mind FBs sõbraks, saab jooksvalt suhelda :) kui siin kommentaare taga ajada…

 2. Kuna Eesti suvi on tavaliselt üsna kehva, siis tavaliselt suvel ei olegi eriti odavaid pakkumisi, kuna lennukid on puupüsti täis. Teinekord soovitan juba talvel nt veebruaris messi ajal piletid ära osta, siis on hinnad all! Aga praegu on tõesti türgi väga odav ja sama raha eest, mis te saate Türgis või Bulgaarias 5* hotelli, saate te mujal 3*. Soovitan hoida silm peal igasugustel viimasehetkepakkumistel juhul kui neid on! Augusti lõpus on reisisihtkohtadest populaarne ka näiteks Kreeka, Põhja-Hispaania või Horvaatia. https://www.estravel.eu/lmo/?_ga=1.28399743.255703970.1455081865

  1. ostin Bulgaaria ka messilt, 440€ mulle ja lapsele… Viimase hetkega ilmselt veelgi parem :)

 3. Türgis soovitan väga sellist hotelli nagu Limak Limra! Sobib suurepäraselt lastega peredele, mere ääres, suure territooriumiga, toit on hea ja personal tore! Hinna ja kvaliteedi suhe on paigas.

  1. Mulle eriti ei sümpatiseeri need “lastesõbralikud” hotellid, need tavaliselt nii üle pandud igast atraktsioonide ja liumägede ja asjadega, kuhu ta minna ei tohi veel ja meie umbes koos temaga lasta ei tohi ja selline keelatud vili pole nö hea.

   Mulle sellessuhtes hullult meeldis meie Bulgaaria hotell, et oli neli erisügavusega basseini (30cm, 50cm, 80cm, 120cm), sai vabalt kõigis käia temaga ja polnud mingeid “aaaa tahan liumäeleee” karjumisi.

 4. Mhh…kust ma nii hea viimase hetke pakkumise Türki võiks leida nagu Sa postituses mainisid?

  1. Ma mais uurisin, siis oli kolme päeva pärast lend… Täna uurisin, siis augustiks meile kolmele 788€
   Kui huvi, kirjuta postkasti, annan kontakti edasi :)

 5. Me käisime Marmaris, Türgi väga meeldis. Rohkelt rahvast Saksamaalt ja UKst. Käisime Aug viimane nädal ja oli keskmhselt +38-42 ja lapsega sinna veel ei roniks. Sept lõpp sobiks paremini. Vesi oli mõnus supp. Kui olukord ei hirmutaks käiks iga aasta aga nüüd pole juba 2a käinud
  Türgi väga odav otsige apartment hotell.
  Nt. €5-7 eest saab arbuusi ja kaks melonid (hiiglaslikud), hommikusöök u €2-4 , alkohoolita Õhtusöök kahele €15-20 restoranis/ kohvikus €10-12 jne

 6. Ise kàsin Novembri alguses Türis 169eur nàgu..not bad! Aga see oli cherry.eest, et selle soovitusega pole vist enam midagi peale hakata :( :D

  1. Mul sõbranna käis just 189€ kõik hinnas :) viimase hetke pakkumisega. eks me seda vist rihimegi.

 7. Kuna meil siin Skandinaavias algab 22.august kool, siis sellest kuupäevast lennuhinnad kukuvad kolinal näiteks Norwegianil. Oslo (Gardermoen)-Antalya hetkel üks ots ühele NOK 399 (ca 40 euri) 23.08. Oslosse peaks Tallinnast ka soodsalt saama Norwegianiga peale 22.augustit. Ka SAS ja Nordic kukutavad hindu peale kooli algust. Ryanair lendab Rygge lennujaama ja sealt Gardermoeni lennujaama sõit on kahjuks natuke pain..(buss+rong) ja kallis ka.

  1. Kui kahekesti läheks, võiks ju.. Lapsega ei viitsi sedasi seigelda :)

 8. Pole ju Norwegiani otselend Tallinnast Gardermoeni ka teab mis kallis tavaliselt (viimati maksin 50eurot).

Comments are closed.