OMFG – ma pean hoovikohvikus oma telki jagama

Kirjutas mulle paar nädalat tagasi üks meie maja inimene, et ma tean, et sa möllad juba kohvikuga, et tahaks ka kampa lüüa. Esimese asjana lõi mu aju punast stopptuld – see koostegemine on alati mega riski. Eelmisel aastal tegi meil kokteile EBA koolituskeskus ja tegelikkuses, kui me oleksime asjad hoidnud lahus, minu söögid, nende joogid, siis oleks mu kasum väheke suurem ka olnud, mitte, et pakkusime kombot, kus söök + jook oli mingi kindel summa ja me mõlemad teenisime a 50 senti.

Sel korral pakkus mulle end appi samamoodi kokteilimeister ja.. ma olin täiega kahtleval seisukohal. Aga kui saime juba plaani paika, et tema süüa ei paku, minul polnud plaanis nagunii peale vee midagi joogipoolist pakkuda ja ta on nõus maksma pool telgi- ja mööblirendist, siis lõime käed.

Kellel janutab, siis marimelli hoovikohvikust leiab ka Booze Mule kokteilimeistri. Vaatasin, et nad enne näiteks Kalamaja Päevadel osalenud ja sealne menüü ajas küll suu vett jooksma.

Leppisime kokku, et ta proovib meie hoovikohviku raames leida ka mõne mõnusa kokteili, mis sobiks Tai toiduga ja järgmisel päeval pohmakaraviks. Kõik kokteilid saavad olema alkoholivabad!

Lapsed lustima, vanemad sööma

Ühtlasi otsustasime Meelisega, et ei hakka oma menüüd mingi lastepraega rikkuma ja meie mõte ongi selles, et tulge lastega siia, pange nad batuudile hüppama, Hedoniga mängima, kiikuma, rattaga sõitma, mida iganes ja nautige ise oma veerandit tundi, mis lapsed teile võimaldavad ja sööge :) Nagunii saab iga nurga pealt osta lastele sobilikke snäkke, muffineid, pirukaid, juustupatse jne. Meie hoovis jäävad lapsed vähemalt laupäeval nälga, kui nad just Hedonisugused pole, kes vürtsikat sööb.

Pühapäeval pole ilmselt probleemi, sest iga teine laps sööb muna, kartulit ja peekonit… Hedon armastab üle kõige megakrõbedaid peekoneid nagu minagi ja ütleb alati, anna lihakrõpsu ka! Meelis oskab neid veel imeliselt hästi teha, niiet.. ma ei tea kuidas me kahekesti sinna wokpanni taha möllama mahume, aga võimalik, et Meelis saab endale lisaks panni kus lihakrõpse teha. Pelmeenisupp on ilmselt nagunii tema pärusmaa.

Juba nädala pärast oleme me kõik nii rakkes, et hoia ja neela!

Ürituse põhiinfo leiab Facebookist siit! Imelikul kombel on FB tekitanud kolm üritust, põhiürituse ja kaks eraldi päeva.. No mis seal ikka. Kes tahab, see leiab tee nagunii me hoovi, aga kui tahate, võite end tulijaks panna ka konkreetsele päevale!

1. septembril marimelli hoovikohvik | Thai Me Up – anna oma tulekust märku siin!
2. septembril marimelli hoovikohvik | pohmaka pühapäev – anna oma tulekust märku siin!

#marimellihoovikohvik

4 thoughts on “OMFG – ma pean hoovikohvikus oma telki jagama

  1. Väga tahame tulla. Aga kas nii ka pääseb sööma, et pilti supisööjatest ei tehta

Comments are closed.