Otsin kaaslast Phuketil

Kuna ma olen sel korral plaani võtnud Phuketil üks väike kokakooli külastus teha, siis üksi on nats nadi minna, ehk on mõni mu lugeja meiega samal ajal seal ja tahaks minuga kaasa tulla?

Ma otsisin paar kohta välja, peame vaid sobiva välja valima :) Minu jaoks oluline on see, et see sisaldaks turu tuuri ja Pad Thai õpetust. Tom Yumi võiks ka perfektselt selgeks saada.

IMG_1139

Variant 1 – 1600THB (40€) – The Kitchen Kata (link!). Sealt oleks mulle see esimene kursus mokka mööda. Aga kuna see on üks odavamaid, mis ma leidsin, ma ei tea, kas odav on alati hea?

Variant 2 – 1900THB (48€) – Kata Thai Cooking Class (link!). Seal on nii hommikusi kui päraslõunasi variante ja esmaspäeval-neljapäeval sisaldab see ka turu tuuri. Ja mõlemal päeval on ka Pad Thai menüüs.

Variant 3 – 2200THB (55€) – Pum Thai Restaurant and Cooking School (link!). Sealt meeldiks mulle see neljatunnine Pum’s Little Wok variant, mis sisaldab samuti turul käiku ja mis peamine – kokaraamatut!

Variant 4 – 99€ – korraldajaks Jens ja Häpi Geko – Blue Elephant Cooking School (link!). Valikus jälle nii hommikune kui päraslõunane variant ja hommikused sisaldavad ka turu külastust. Valikus nagu neis kõigis neli erinevat rooga, igal päeval erinev. Mulle meeldiks jälle esmaspäevane variant toitude poolelt.

Seega, kes on huvitatud minuga ühest neist kokakursustest osa võtma veebruari lõpus, andke endast näiteks Facebookis mulle märku. Seltsis ikka segasem! Loodetavasti ma leian endale kaaslase :) Haha, ma kõlan nagu mingi meeleheitel koduperenaine oma kaaslase otsinguga.

PS! Veel on paar vaba kohta viiendaks märtsiks, kui minu tehtud sööke saab sööma tulla ja meiega tutvuma. Lisainfo siin!

5 thoughts on “Otsin kaaslast Phuketil

  1. Millal te siis ära sõidate, kui 5.märts juba tagasi? Pidite ju kaks nädalat olema või ei?

    1. Et viiendaks tagasi jõuda ja kaks nädalat reisil olla.. On ju veel aega küll äralennuks :)

  2. Käisin Krabil üksi koolitusel, sain viit erinevat toitu teha ja jäin väga rahule. Kuna oli madal-hooaeg, siis turiste liikus vähe ning saingi privaatkoolituse. Käisin turul ning pärast valmistasin kohalikuga süüa.
    Super äge oli ikka, nii et ära muretse, kui kellegagi minna ei ole, saadki korralikult süveneda.

  3. Ma just otsisin ka Katal kokakoole kuna varem oleme käinud ja oli äge ( Põhja-Tais), aga ära kindlasti sinna esimesse mine, käisin seal kohapeal ja see oli eriti rähmakas ( must ja haises päevasel ajal). Lõpuks ise ei jõudnudki kuna need, mis meile sobisid tegid meile valedel kellaaegadel või siis valesid toite nt. vokkimine jne.

Comments are closed.