Paar uudist

Esiteks, tuleme me 12-13. august Tartusse, seega, kes tahab pildistama tulla, siis võimalus on täitsa olemas.

Teiseks, viskasin mõned asjad Facebooki müüki. Ma ei viitsi selle Sarapuu kirbuka vahet joosta üle päeva ja juurde viia asju, mida leian. Lisan SIIA albumisse jooksvalt asju juurde, kui midagi silma hakkab majapidamises. Praegu on Sarapuu kirbukas, boxis number 162 hunnik Sandra kleite (suuruses 40+), tegime natuke vahetust, sest mu kraam suht seisis.

Ja kui siin on keegi, kes tahab kolme kilo maasikate eest saada suure Prisma koti täie Hedoni riideid (särke peamiselt, aga on ka dressikaid ja jopesid), suuruses peamiselt 80 (sekka mõni üksik suurem 74 või väiksem 86) – idekad lasteaeda ja niisama kodus trööpamiseks, siis annab endast märku. Ma ei viitsi seda laadungit üles pildistada, aga riided on terved ja nö korralikud, lihtsalt Hedonile väikesed :)

Mul vaja täpselt 100€ kokku saada kraamimüügist, siis saan endale need kotid tellida, mida ma nillin :D

Ja kolmandaks – olge valmis, mõnusad loosimised on ees :)

Samal teemal

8 Comments

  1. Nähtud küll millistes riietes hedon ringi lippab, vaevalt keegi hunnikut “põrsas kotis” osta tahab.

    1. No sorry tõesti, et kõigil pole viimasepeal guuguuu ja muumuuu jms riideid nagu Mallukal. Jube lihtsalt kuis topitakse titele mingeid kallid asju selga.. Hedonil täiesti norm tavalised riided.

    2. Ma ei saa nüüd aru, kas asi on minus aga mis neil Hedoni riietel siis niiväga viga on? :D Igati korralikud ja viisakad, stiilsed riided ju?

  2. Limpa kõrrejoogi loosimine on millal? See ” loosin võitja nädala jooksul ” tähtaeg on ammu möödas.

Comments are closed.