Testime ja loosime veel jooke: Nash Cik mahlad ja nektarid – kes on joonud?

Noh, näib, et üks postitus viib teiseni. Ma tahan turundajaid kiita. Näed mu blogis teemat, mis haakub sinuga, haarad härjal sarvist ja annad kuuma. Tubli töö. Nii kirjutaski mulle Nash Cik mahlade ja nektarite maaletooja, et kas tahaksin neid oma lugejatele tutvustada ja välja loosida.

Ma ise olen öelnud, et ma väga mahla ei joo, aga jumala eest, mahl on hea. Eriti kui see on tervislik, vitamiini- ja kiudaineterikas ja ilma säilitusaineteta, las ta siis olla kodus – lapsel hea juua. Kuigi tuleb tunnistada, et üsna tihti teatab ta mõne mahla peale „kange“ ja palub seda 1/8le lahjendada :)

Hea meel on mul ka selle üle, et need naturaalsed nektarid on leidnud tee pisikestesse kõrrepakkidesse, sest ausalt, midagi mugavamat annab välja mõelda, kui randa minna või kuskile sõita vms, hea need pakid kaasa haarata ja lapsele pakkuda. Muidu vea mingit suurt pudelit kaasas (seda enam, et ma ise naljalt niisama ei joo) ja karda jumalat, et ajab ümber, läheb liivaseks.. Väikse paki tõmbab ta nii kiirelt sisse, paras kogus, et ei jõua midagi juhtudagi.

Ja maitsed on neil mõnusad, mahedad ja naturaalsed. Hästi kodused. Umbes sellised nagu see õunamahl seal turuväravas, mida osta saab :)

Nash Ciki näol on siis tegemist mahlade ja nektaritega päikeselisest Ukrainast, mis on toodetud kohapeal kasvatatud puuviljadest, marjadest ja juurvivljadest. Kusjuures, sama firma toodab ka kohalikku beebitoitu, olles sealjuures üks suurimatest tootjatest ja ma olen üsna kindel, et Hedon neid eelmisel aastal Ukrainas olles ka mekkis. Mina ei suuda meenutada, kas see on sama mahl või nektar, mida ma kunagi Rimist ostsin – rabarberi-maasika oma oli, ja see oli mul täiega lempar, jõin iga päev liitrise paki seda sisse endale. Praegu sellist neil sortimendis pole, aga üks saadetud Nash Ciki maasika-õuna nektar oli peaaegu sama hea. Hästi selline paks ja mõnusalt maitsekas.

Hea uudis on ka see, et nende hind on soodne. Pakk pole teab mis kunstiteos, aga toode seal sees on väga naturaalse ja hea maitsega. Ukrainlased ise pidid kiitma ja ütlema, et tegemist on täieliku lapsepõlvemaitsega. Ma kiidan koos nendega. Peaagu selline, nagu vanaema maal klaaspudelisse villib ja millel sade põhja tuleb ajaga.

Loosivõitja saab ikka normaalse varu jooki endale – tervelt 50 liitrit mahla ja nektareid!

10 l õunanektarit

5 l maasika-õuna nektarit

5 l tomatimahla

10 l köögivilja nektarit

5 l multivitamiini nektarit

5 l multifruit nektarit

5 l granaatõuna-aroonia nektarit

5 l kirsi-aroonia nektarit

Võitmiseks pole vaja teha muud, kui panna like Nash Cik Eesti lehele Facebookis ja jätta siia blogisse kommentaar, et soovid osaleda. Võitja teen teatavaks marimelli Facebookis 16.08.2017!

 

190 Comments

 1. Ma ARMASTAN neid mahlasid!!!!!! Nende sortimendist on minu lemmik maasika ja õunamahl. Oh ma loodan heale õnnele, tõesti head mahlad Pick me, pick me hihi!

 2. Ikka osaleks. Oleks hea vaheldus omal kohvile ning vara tööle minnes hea turgutus….ja poegadel …hmmm..nad vist ei jätaks mulle…sest Sinu jutu järgi on need ju väga head. Mulle jääks rõõm poodi lipata ja juurde tuua… :))) Aga elu peabki mahlane olema… :))))

 3. Kuna mul mees nii pirts, et kraanivett talle juua ei kõlba ja eelistabki pigem maitsevett või mahla, siis selline hunnik head jooki kuluks meile ära küll, aitäääh :D

 4. Tere,
  väga tore, et tehakse ka tervislikke loosimisi, meie pere on alati olnud suur mahlade sõber, iga hommik algab meil mahlaga mitte kohviga.
  Tore oleks, kui selliseid loosimisi oleks rohkem.

 5. Soovin osaleda loosis. Mahlad on head, maitsevad nii meie lastele kui ka mulle endale. Meie külmkapis on alati mitu erinevat mahlapakki, et kui janu tuleb, on kohe hea võtta.

 6. Olen suur mahla ja nektari fänn ning mul oleks ikka väga väga väga hea meel kui võidaksin! :)

 7. Oh kuidas vajaks neid. Tänu maoprobleemidele ei tohi enam gaasilisi asju juua. Mahlu pean ka lahjendama. Kui need mahlad on nii head, siis lahjendades tunnen ikka maitset. Igatsen seda, et juues saan ka maitseelamuse kätte. :(

 8. Mina ei arva mahladest midagi aga lastele see meeldiks. Ja suuremal lapsel kuu lõpus sünnipäev ;) Oleks hea pidada mahlapidu. Nii et soovin osaleda loosimises ;)

 9. Mina soovin osaleda! Meta janu kogueaeg ja see Tallinna kesklinna kraanivesi pole päris see mis janu kustutama kutsub

 10. Soovin osaleda olen suur mahla fänn kui oma pisikese 4.5 kuuse kõrvalt tihti süüa ei jõua siis mahla joon ikka. Aitab natukenegi tühja kõhuga võidelda

 11. Soovin osaleda. Meie lapsed armastavad mahlasid, olgu nad siis kodused või poest ostetud.

Comments are closed.