PILDID: baby showeri kingitustesadu

Näitame siis teile, mis meile baby showeril (kahju, et sellel ikkagi eestikeelset nime pole) kingiks toodi. Saime suurema osa vajalikke asju, mida soovisime.

Tegin sõpradele nimekirja ja saime palju seal mainitud asju, aga mõned asjad ka lisaks ja näiteks öösärgi, mida haiglas kanda, leidsin ma ise H&M’ist.

Nüüd on praktiliselt kõik olemas. Ausalt! Ainult, et voodit veel ootame ja turvahälli on vaja. Aga tegelikult oleme me beebsi tulekuks valmis :)

meie oma kingihunniku keskel
2S8A0246
ja läheb lahtipakkimiseks…
IMG_3430.JPG
Kätu tegi ise beebsile body!

Kätu tegi ka kõik pildid, mida te siin näete ja tema tegemistega saate kõige paremini kursis olla tema FB lehte jälgides.

2S8A0252
väike vein… väike naer… no pärast sünnitust ju võib :D
2S8A0267
kohe kui beebi sünnib, tuleb passipildid ära teha, sest kaaned on olemas :)

Lugesin just eile uudist, et venelased käivad Eestis sünnitamas, Võrus ja Põlvas jne, et lapsi pildistatakse juuba paar tundi hiljem sünnitusmajas, et passiasju ajama hakata ja et saaks koju tagasi minna, kuna siin teenus kvaliteetsem.

2S8A0327
käe- ja jalajäljed saavad ka tehtud
2S8A0341
ja kokkaja nagu ma olen… mu lemmikraamat on jõudnud minu riiulisse… süüa saab ka tulevikus. ja endiselt hästi :)
2S8A0348
oli ka neid, kes mõtlesid meie sekselu peale… libesti ja Ardo toodud suveniir Balilt – lihtsalt juhtus, et need kokku sobisid…
2S8A0355
STAR ON BOARD!
2S8A0370
pildialbum – et me ikka pilte ka ilmutaks. sellega tekkis kohe see nali, et… “tegime siin haiglas paar pilti” – vanemad vist vaimustuvad beebidest räigelt ja klõpsivad tuhat kaadrit päevas?!
2S8A0453
korralik tekk on ka nüüd beebsil!
IMG_3427.JPG
ja unelauluga voodipesu!
2S8A0469
parim kink ever – ikka emmele ka midagi – Fantat ja kummikomme :)
2S8A0508
mull-mull-mull-mull, väiksed kalad ehk pesust saab ära tulla pardina :)
2S8A0509
ja ikka see libesti ronib mängu…
2S8A0512
traditsiooniline mähkutort! eriti meeldib mulle, et seal on Muumi ökömähkmed, mitte, et ma usuks, et need tõesti kahe nädalaga mul aias kompostihunnikus ära laguneks, aga… ikkagi kuidagi hea mõelda, et keskkonnasõbralikum :)
IMG_3414.JPG
vaadake keskmisel pildil Meelise nägu, ilmselgelt kõige oodatum kink. PS. kohe kui koju saime ja asjad lahti veits pakkisime… Istusime laua taga ja… “kuule, tahaks täiega näha, miuke see projektor on…” “ma ka” – ja nii me siis endale värvilisi tähti lakke lasime :)
IMG_3422.JPG
ma ausalt enam ei mäleta, miks need piimalapid (marlid) nii palju nalja tegid…
IMG_3408.JPG
KÕIGE KUMMALISEM KINK (nagu näete, tulid ka teised vaatama, et wtf, see on… Kinkija: see on üks asi, mida ma loodan, et teil kunagi vaja ei lähe, aga kui läheb, siis on olemas… Aurumasin (inhalaator) :) Huvitav kas sellega saab näopoore ka aurutada nagu kosmeetikud teevad? Siis on täitsa asja ette ju :)

Aitäh veelkord kõikidele kes tulid ja olid ja õhtu mõnusaks tegid. Kohtume ilmselt uuesti uuel aastal, kui beebi sündinud on! :)

SAMAL TEEMAL: Esimene beebipidu peetud!

19 thoughts on “PILDID: baby showeri kingitustesadu

 1. Aurumasin ehk siis inhalaator? See on tänapäeva must-be kui Sul on laps. Kui sa tahad oma nohuse lapsega istuda kodus antisotsiaalselt kolm nädalat, siis pole vajagi… pluss soovitatakse auru teha ka tõbisele täiskasvanule! Sobilik igas vanuses. Väga super baby showeri kink, sest need on üsna kallid ja on hea, kui keegi (kogenud) selle kvalitseetse juba ära valinud on.

  1. Aurumasin hk inhalaator on jah absoluutselt asendamatu nohu ja köha puhuks ja neid juba jagub, kui mitte beebieas siis lasteaiaga alustades kindlasti :) Kui õigel ajal aurutama hakata siis piirdub nohu-köha paari päevaga mõne nädala asemel.

  2. Ooo jaa ma nii nõus, et aurumasin on super hea kink! Igasugused muud vidinad, mis piltidele jäänud jäävad sellele kõvasti alla (no nt see “star on board” täheke sest teil vist ei olnud autodki? Ja just neid moodsaid/pehmeid hoiatussilte on liikluses väga kehvasti näha kahjuks :( ), sest ta on ka reaaaaalselt väga vajalik :) kiida kinkijat! Meie jooksime apteeki kohe kui lapsel nohu tekkis, sest aurumasin oli meil ammu välja vaadatud ning “ootasime” esimest nohu. Muidu tore pildiseeria idee! :)

  3. Meil pole ja laps on juba 4 aastane. Kodus pole istunud :P Niiet nagu näha saab ka ilma.

 2. Täiesti nõus Sandraga selle inhalaatori osas – ma arvan, et see su babyshoweri kõige asjalikum kingitus! Ise ei kujuta elu ette ilma selleta.

 3. Meil kandis see ettevõtmine hoopis Minu dekreedi peo nime :) TA jaanuari keskel ja tundus õige aeg üks olemine maha pidada.

 4. Vau, inhalaator on tõesti super kink! Ja kui lapsel (või teil endil) nohu tuleb, siis see aitab kõige paremini. Köha puhul ka :) Me ise muretsesime selle omale juba lapse esimestel elukuudel. Ja nüüd juba üle kahe aasta kasutanud.

 5. Vaidlen vastu, inhalaator või aurumasin kes kuidas kutsub seda ei ole kindlasti must have. Nohu kas sa ravid seda või mitte kestab nädal aega. Oma 6.a. jooksul ei ole mul kordagi seda vaja läinud oma lapse puhul (tean tuttavate eeskujul, siis paljud lapsed ei lasegi endale seda teha). Ja kui nohu on tihti, tasub allergoloogi juurde minna.
  Eks muidugi lapsed ole ka erinevad. Mina olen pannud vaid tähekese salvi talla alla ja rinna peale õrna kihi, sokida jalga ja teki alla, seda juba väiksest saati. Paari aastasena hakkas talle endale meeldima, kui sai ise Humerit ja nüüd juba nn suurte laste nohurohtu panna.
  Kui laps lasteaeda läheb või lastehoidu, siis esimene aasta korjab ta sealt üles kõik võimalikud haigused, põletikud jne. Täiesti absurd, et mõnel vanemal pole ikka häbi raasugi tuua lasteaeda haige laps.
  Kõik loksub ise paika, usu, ei tasu hulluks minna kõigega ;)

  1. Seda küll, et kestab nädal aega, aga lapsel on ikka tunduvalt parem, kui tal on nina lahti või ei teki kõriturset, kui peaks olema nn rängem viirus.

  2. Nohu võib kesta nädal aega küll aga inhalaatorita võib see kesta veel kauem ;) ja pealegi inhalaator ei olegi mõeldud mingiks imeravijaks, et 1 päev ja nohu läinud, vaid pigem kergendajaks! See teeb “lõõrid” lahti ja lapsel on tunduvalt kergem nohuga olla :) minu lapse ja mu sõbrannade laste puhul mõjub ja eriti just enne ööd! Ja lapsed harjuvad väga ruttu ära asjadega, mis on justkui nende igapäevaelu osa (kui inhalaatoriga auru teha siis lapsed ka harjuvad…mu sõbranna lapsele ka alguses ei meeldinud aga tehti ikka ja 2aastaselt hoidis juba maski ise ees ja “tegi” endale ise auru). Ärme unusta, et ka vanasti usuti ja raviti auruga (küll ei olnud kõikidel nii uhkeid ja mugavaid masinaid aga nooo keev kartulipott oli ika igas majapidamsies olemas :) ).
   Küll aga olen selle igavese teemaga “haiged lapsed lasteaias” igati nõus :(

 6. Inhalaator on selline kummaline asi, millest tugev enamus inimesi vist mitte midagi ei tea enne lapse saamist. Kuni siis ühel hetkel on su põnnil nohu või köha kallal. No ja nii ongi, et hiljemalt selleks ajaks kui laps on aastane, teab iga lapsevanem, mis imevigur on inhalaator :D Totaalne must have, nagu juba eelpool mainitud ja ikka hullult tänuväärne kink! ;)

 7. Ma ütleks ka, et kui enamik kinke on vahvad ja lõbusad, siis inhalaator on seevastu kasulik ja mingil hetkel tõenäoliselt ka väga vajalik ja tõesti hea, et see teile kingiti!

  Mina oleks nii mõnigi kord ilma selleta täitsa hulluks läinud vist :(

 8. Ei ole midagi, et peale sünnitust veini võib. Siis laps rinna otsas ja võid aind unistada veinist :p

  1. No kui mul peaks palju piima olema, siis korjan natuke ette :D ja kui ei, siis ei! Ega vein pole mingi asi, mis maailmast otsa saaks :D

Comments are closed.