PILDID: meie Hurghada piltides

Kokkuvõttev postitus piltides. Ühtlasi panen siia kokku ka kõik varasemad postitused, et oleks hea endalgi teistele linki jagada. Hurghadasse minejatele parim lugemine 2018 aastal :)

Meie reis: 6-13. jaanuar 2018

Meie hotell: Pickalbatros Sea World Resort

Hind kolmele: 1251€

Kuigi esimesel päeval kimbutas meid tuul, siis esiteks, see vaibus ja teiseks sellega harjub. Ärge tuule kartuses küll minemata jätke. Pikemalt saab lugeda siit:

Hurghada uudised: tuul viib minema, aga maasikad on head

 

Siit postitusest saab ülevaate meie hotellist, aga ka kõrvalasuvatest Pickalbatros Aqua Worldist ja Pickalbatros Aqua Vistast. Ühtlasi näitame videotes söögivärki ja vastame vaatajate küsimustele ilma, raha, taksode, turu jne kohta.

VIDEO: hotellitutvustus ja reisi arvustus

Koostasin Hurghada ABC – ehk asjad, millega meie kokku puutusime – millises rahas arveldada, kas minna taksoga või jala, kus shopata, mida osta, mis miski maksab, kuidas see ilm ja merevesi ikkagi on, kas basseinid on külmad, kas rahvast on vähe jne jne

Hurghada ABC – nipid ja trikid

Ja viimaks, kui võtta hotell kus kõik on hinnas, siis kas raha üldse kulub? Aus vastus on, et ei. Kui hotelli alast välja ei lähe, ei kulu ka raha. Meie käisime natuke ringi, akvaariumis, turul, poes.. Natuke kulus ka :)

Kulutused Hurgadas – kas ja millele kulub?

Ja kui nüüd kõik see piltidesse panna siis.. Head vaatamist :)

 

Jälgi meid ka Facebookis ja Instagramis, sest sinna toodame reisi(de) ajal rohkem sisu kui blogisse :)

13 thoughts on “PILDID: meie Hurghada piltides

 1. Oi mis alati stiilse Meelisega on juhtunud? Võidunud tennised, mustad sokid, püksid ja pusa ei machi üldse… kuidas küll nii Meelis?

  1. Hahaha. Mis värvi sokid siis peaks olema? Tennised pole kuskilt otsast võidunud, need on kuldsed :D ja reisime alati minimaalse pagasiga, ei ole aega outfitte mätšitada. Peaasi, et soe oleks.

  2. Vaatasin just sama asja. Need sokid …. oeh…. nilppar. Sellist tüüpi sokid ei tohi tenniste alt välja paista! Need konkreetsed sokid käivad nt ketside alla.
   Aga see eest näeb väga hea välja Mari-Leen. Täitsa tõsiselt kohe. Ilusad outfitid, sobivad kehakaalu- ja kujuga.

 2. Türgi kohta võiks ka kusagil nii põhjalik kokkuvõte olla, eriti Side kohta :)

  1. No side kohta pole midagi vist nii põhjalikult kirjutada, see on küla :D aga jep, kui ma eelmisel korral käisin, siis nautisin oma viite tärni ja käisime ainult korra bazaaril shoppamas :)

  1. Eks ikka bussijuht ootab dollarit ja toateenindaja ja kohvrivedaja.. ma jätsin lõpus toateenindajale. Ja kuna mul dollareid polnud, siis bussijuht jäi pika ninaga kahjuks, kuigi ootas. Seepärast ma alati ütlen ka neile, et tõstan ise oma kohvri sinna alla :)

Comments are closed.