#elulineblogi

PILTUUDIS: vaata, kas näed kadunud kilosid

No eile õhtul tuli Mariaga jutuks, et kaalu on kadunud, aga näiteks Meelis ei saa üldse aru, et midagi kadunud oleks. Ta on minuga iga päev koos ja ei näe seda. Maria tahtis pilti, tegin alguses suvaliste riietega, ei saanud üldse vahest aru. Ajasin siis selga sama sinise kleidi, millega ma tegin pilte vahetult enne operatsiooni… ja tulemus on märgatav.

• Vaadake kõhtu – varasemal pildil on see selline ühtlane paks punu, aga praegu on see pigem alla poole rippu ehk lodev.

• Vaadake sääri – varem olid nad sellised kindla joonega ja kõvad (olidki sellised tummised tükid), aga nüüd on nad pehmed ja ma ütleks lodevad. PS. sääre ümbermõõdust on kadunud 9 cm!

• Vaadake kaenlaauku – võib täheldada uuematel piltidel sellist lodevust ja seda, et õige pea hakkab nahk rippuma. Trenni tuleb minna!

• Vaadake kõhtu – tulen tagasi kõhu juurde ja panen kirja, mida Maria märkas. „Enne olid muhud, nüüd on lohud“ – aga nii ongi. Kõhul on mitmes kohas lohke märgata.

Ja kui võtta ette pilt lähedalt, siis on ikka näha küll, kuidas enam pole näo ümber seda pekiringi, mis varem. Vanasti oli mul juba naturaalselt lott lõua all, nüüd ma pean selle tekitama ehk lõua vastu kaela suruma. Isegi mu põsed pole enam nii suured.