Meelis kirjutab: kirjad Jõuluvana postkastist

Meil on Facebookis Jõuluvana leht ja seal on postkast ja sinna tuleb nädalas mitu kirja.. Soovitakse Jõuluvana tellida, aga ühtlasi ka „päris kirjad jõuluvanale“ – vanemad saadavadki, et mida lapsed on jõuluvanalt soovinud.. Hedon ka siin ükspäev kirjutas. Ja joonistas talle õhupalli..

Mida siis lapsed tahavad. Ega need ajad suurt ei muutu. Kendama on uue aja hitt, mida paljud soovivad. Aga klassikaks on ikka kujunenud.. Palun too mulle kopaauto. Palun too mulle puldiauto. Palun too mulle ratas. Palun too midagi mis kiliseb ja koliseb. Palun too midagi ägedat.

Panin kokku nimekirja soodsatest leidudest, mis võiks lapsevanematele abiks olla. Tooted valisin kõik poest Poole hinnaga, sest sendiveeretaja nagu ma olen, mis saaks olla parem kui skoorida ägedaid asju poole soodsamalt! Kliki tootel, et jõuda poodi :)

PS! Paljusid asju on e-poes vaid üks, kui satud lingile klikkides “laost otsas” lehele, siis.. kindlasti leiad midagi muud huvitavat :) Hea kraam saabki ruttu otsa!

Hea uudis on see, et ühele teist leidub minu kingikotis üllatus. Vaata Poole hinnaga kodulehel ringi ja jäta meile kommentaaridesse link, mis toode teeks sinu lapse ülemõistuse õnnelikuks. Järgmisel pühapäeval selgub võitja!

Võitja on: Heidi V! 

ELC puidust kolmerattaline ratas

Smoby Disney Princess Enchanted köök

Pikne McQueen puldiauto

SILVERLIT Minu esimene helikopter

TRANSFORMERS Bumblebee puldiauto Hedon lustis sellega terve suve! Läheb edukalt läbi liivast ja veest, erinevalt nii mõnestki muust autost. Sellel on kiirust ja jõudu. Siin üks väike videoklipp:

Smoby Bricolo Black and Decker tööriistalaud + 79 aksessuaari

Kollane auto-kopp

Rev Racerz Zero G rallirada

Bob The Builder 3 tööriista komplekt

Smoby Mack Truck Simulator ja Pikne Mcqueen mängukomplekt Hedonile meeldis täiega, autot saab lahti kruvida, remontida, rekkat lahti-kinni monteerida, kord rekkaks, siis töökojaks jne kogu sellel kupatusel on sang, kerge kaasa võtta kui vanaemale külla vms Meil ongi see hetkel Leenu tädi juures, et oleks ka seal millegagi mängida. Ja tegevust sellega jagub.

Fisher-Price polaarauto komplekt

Muusikaline ükssariviku mäng

ELC muusikaline tantsumatt

Dickie Toys Käsnakalle Kantpüks walkie talkied

Mina olen valmis! Kuu aja pärast on esimene advent! Jõuludeni on 50 päeva! Uus kostüüm tuli nõelasilma alt! Kingad on läikima löödud! Graafik on peaaegu täis!

Poole hinnaga on Hedoni esimene ametlik koostööpartner, kes on teda viis aastat hellitanud ja mänguasjadega (mitte ainult, kärud, voodid, mängukaared, kiiged, you name it) varustanud ja kogu aeg üllatusi teinud. Viimati saatsid tõukeratta!

54 thoughts on “Meelis kirjutab: kirjad Jõuluvana postkastist

 1. Mida Hedon arvab ja aru saab sellest, et Meelis jõuluvana teeb? Kas tema jaoks on Issi-jõuluvanana ja kuskil päris-jõuluvana?

 2. Mu poeg oleks õnnelik siit pea kõikide asjade üle, aga mul mõlgub meeles hoopis üks väike tüdruk, kelle tublil perel on hetkel rasked ajad. Usun, et võidu korral oleks just printsessiköök see, mis oleks rõõmus üllatus lapsel kuuse alt leida. ://poolehinnaga.ee/toode/smoby-disney-princess-enchanted-kook/

 3. Simba TRANSFORMERS R/C flip ‘N’ race masin Bumblebee RTR 1:16

  Poja selle aastane soov saada taoline auto puldiga.

  Ja uus telefon sest vaja emaplaat andis otsad ja kuna poiss järgmisel aastal kooli läheb et siis lubas jõuluvana telefoni temale ikkagi uue tuua

  1. Ei ole tõesti makstud postitus :) Nagu all kirjas oli, on nende perepood olnud Hedoni kaitseingliks sünnist saadik ja teda kõige vajalikuga varustanud :)

 4. Ei no tore….ma just ostsin lastele kingid ära.,…..ja nagu ikka oleks siit lehelt tunduvalt odavamalt saanud…oeh…
  ….mul kodus kaks põnni. Suurem juba paras tibin ja mänguasju kui selliseid ei tahagi enam. Seega jäi valikusse pisemale hoopis selline tegevus laud…et saaks toaski liiva ja veega sulistada, sest noh mis sel empsil ikka muud teha kui vett põrandalt kraamida..

  https://poolehinnaga.ee/toode/starplay-multifunktsionaalne-laud/

Comments are closed.