Rasedus ja seks ehk Vibraatoriga sünnitama

Oo, räägime sellest. Nagu ilmselt kõik rasedad, olen ma sada korda läbi lugenud kõikide rasedusnädalate info ja kui see nädal jälle hakkab, siis loen veel. Äpp ennustas juba mõni aeg tagasi, et teisel trimestril on kõige parem seksida ja.. no ütleme nii, et isu on ka teisel trimestril parem kui esimesel :D • Väljaandes The Journal of Sexual Medicine ilmunud uuringu kohaselt väitis 40 protsenti osalenud naistest, et neil oli raseduse ajal suurem seksiisu kui enne rasedust.
 • Lapseootel vanemad seksivad keskmiselt 1-5 korda nädalas. See selgus uuringust „Rasedusaegne seks”, mille korraldas Berliini Charité haigla.
 • Meditsiiniline fakt: regulaarne seks raseduse algusjärgus ei suurenda raseduse katkemise ohtu. Vaid verejooksude korral soovitavad arstid seksist ajutiselt loobuda. Pärast ohu möödumist võib normaalset suguelu jätkata.
 • Meditsiiniline fakt: naise orgasm mõjutab emakat ja lühikese aja jooksul pumpab platsenta tõepoolest lapseni vähem verd. See aga treenib lapse vereringet ning ei kujuta endast mitte mingil juhul nii suurt puudujääki, et see võiks last ohustada. Lapsega ei saa seksi ajal midagi juhtuda: ta on looteveega ümbritsetult turvaliselt emakas — ka tugevate tõugete korral hõljub ta ohutult vees, eeldusel, et emakakael on suletud.
 • Sünnituse ajal erutumine võib aidata emaka kokkutõmbeid paremini taluda. Nibude ja kliitori masseerimine aitab vabaneda hormoonil, mis vähendab valusid ja aitab sünnitusele kaasa. Samuti lõõgastab see naist.

Allikad: Pere ja Kodu & Naisteleht

Vibraatoriga sünnitama
Ehk siis nagu ma aru saan, pean ma oma ustava uue sõbra haiglakotti pakkima. Mu uus lemmik on Lelo Sona, see on ausalt supertoode kui teil peaks orgasmiga probleeme olema. Mul ei ole, aga ikka on super. Nagu mu sõbranna ütles: kui ma enne pidin ikka korralikult porri vahtima, et üldse midagi minuga juhtuma hakkaks, siis sellega ei lähe märjakski kui ma juba tulen. True that!

Ja kuna Hedon on hetkel suht päevad läbi kodus ja kuigi ta võib tunde õues tõuksiga sõita, siis ei riski me sellega, et ta meile tuppa astuks koos sõbraga… Seega, aitab Lelo Sona hädast välja, on ülimalt kiire ja.. megarahuldav!

Ma rääkisin ühes laivis ka sellest, see tõesti… Ma võin ju siin rääkida, et nii kui sa need võnked oma kliitorile lähedale lased oled seitsmendas taevas, siis.. pead sa seda ise kogema, aga ma võin suht mürki võtta, et sellega tuleb iga naine, ka see, kes pole never tulnud ja orgasmi saanud. Sobilik kingitus igale perekooli käole, sest (rahuldus)naeratus suul ei viitsiks nad seal klatšida enam.

Ja kuigi sellel karbil peaks olema peal silt “hoiatus, võid mehest loobuda!” siis seda muret mul ka ei ole. Ma tahaks kogu aeg. Meelist. Nagu for real, mul on selline seksiisu nagu Meelisega 12 aastat tagasi kohtudes kui me vabalt seitse korda päevas seksisime. Ma tean, te ei küsinud. Olen vait :)

Kui tihti te seksite? Olenemata kas olete rasedad või ei. Kas korra nädalas laupäeva õhtul on teie teema või pigem on see teie mehe teema ja teie tahaks rohkem, aga on juba välja kujunenud selline rutiin..? 


Ma nägin mõni aeg tagasi Andrei Zevakini videos seda Epp Kärsini saadet (haha, me pidime ka sinna ju rääkima minema, aga meile ajaliselt ei sobinud), kus üks 70aastane naine ütles, et avastas oma seksuaalsuse alles 60aastaselt ja pole seksi oma elus rohkem nautinud kui viimased kümme aastat. Seda on nii hea meel kuulda. Seks peabki olema hea, seks peab viima sind seitsmendasse taevasse, panema sind tundma end jumalannana, mitte olema mingi suvaline kohustus, mis tuleb (laupäeval) ära teha, sest nii on kombeks.

Pange oma mehed pingutama

Kuigi meestel (keskmisel mehel, mitte kõikidel meestel) pole oluline naise nauding, vaid enda tulek, siis.. pange nad teile mõtlema ja nautige seksi! Teate, mis neile hästi mõjub? Life hack: öelge, et te pole kunagi NII (vali ise – oraalselt, vaginaalselt, anaalselt, ainult puudutades, keelekaga vms..) tulnud, kas saaksid mind selles aidata… Olge mureta, nad pingutavad vere ninast välja. Kui mitte esimesel, siis teisel korral kindlasti.


11 thoughts on “Rasedus ja seks ehk Vibraatoriga sünnitama

 1. Eks see oleneb täitsa sellest, et kui kiire eluperiood meil just käsil on või ei ole. Kui on rohkem aega, siis seksime 2 v 3 korda päevas ja kui on kiire, siis korra nädalas. Kohustuslik see ei ole ning laupäeva me sellepärast ei oota :D.
  Kui mul eelmises suhtes oli see keskmine Eesti mees, kes ainult enda eest väljas oli.. siis nüüd on mul kaaslane, kes näeb vaeva ja püüab mind ennem rahuldada ning see õnnestub tal 98% :) Need vähesed korrad kui mina orgasmini ei jõua on tingitud sellest, et ma ei suuda ennast argipäevast välja lülitada ehk siis tema võib elu eest rassida aga kui ikka tunnet ei ole, siis mis ma sellest mehest piinan?!
  PS! ma olen see naine, kes ei salli kui talle oraalseksi tehakse. Mulle lihtsalt ei meeldi ja kõik. Imelik, i know :D

  1. Ma tahaks tõesti loota, et ma ei ole ainukene kellel selline mees on :). Kuna mulle ei meeldi kui mulle suuseksi tehakse, siis on tal väga vähe võimalusi mind muudmoodi rahuldada… ei kannata ma ka seda, kui ta liiga kaua näppudega seal allpool aktiivne on ning ta teab seda. Teab kuidas mul hea on ja ta viitsib/tahab mind voodis tundma õppida, et ka minul hea oleks :). Ja seks on tänu sellele temaga võrratu. Lisaks ei hirmuta teda see kui me mänguasju voodis kasutame vaid ta ise on valmis uusi asju katsetama. Eksmees sai vihaseks kui ma vibraatorist miskit mainisin, et siis ma ei taha teda üldse enam.. noh, kui ta nii egoistlik poleks olnud, siis poleks seda ohtu ka tekkinud ;).

 2. Kuna mul mees aind R-P kodus, siis neil õhtutel teeme. Peale seksi alati torman vannituppa ja rahuldan end lõpuni. Mu satisfyer pro 2 aitab. Ta teab, et mul pole hea, aga mis saabki hea olla? Ma ju naine. 5sek näpuga torkimist, auk, pauk, kõik. No ehk kokku 5min? Siis keerab selja ja magama. Aga hea, et ta pole ainus mees siin ilmas…

  1. Tahaks täiega küsida sellise kommentaari peale , et miks olla koos sellise ahviga , keda sinu heaolu ei huvita. Aga mul on endal kodus samasugune ahv.
   Kurb on olla. Seks on halb. Ta on tapnud minus sellega kôik kire juba , mis veel natukenegi alles oli.
   Aga samas kôiges muus on ta imeline.
   Hetkel olengi valinud kôik muu ja enda soovid ja ônne alla surunud. Eks me kôik iseenda ônne sepad ja kedagi süûdistada pole.

  2. Kas nende meestega rääkida ei anna, et kuule, teeks täna nii nagu mina sind juhendan.. ja kui mees hakkab seletama, et ta tuleb, siis kohe lõpetada igasugune tegevus ja öelda, et aga mul läheb veel aega, või soetagegi lelo, las tema teeb teil sellega ja las ta näeb kuidas teil PÄRISELT on hea, et nad teaks, et iga kord temaga ei ole see!

 3. Päris raseduse algul, kui ma ise veel ei teadnud, siis oli meeeeeletu seksiisu ja seks oli kordades parem ka peale sünnitust on 0 isu ja seda juba 1,5a. Nii kahju. Ma ei tea kas imetamine mõjutab või pillid ehk mingil määral.. igatahes plaanin pillidega lõpparve teha ja loodan, et imetamisega saame ka varsti ühele poole ja eks siis ole näha.

  1. Pillide vôtmise löpetasin ise sellepàrast ära, et seksi isu oli nende pàrast 0.

 4. Minul kohe 33 nädalat täis rasedust ja seks pole veel ära tüütanud. NOH MUIDUGI MUL MEES R-p aind kodus kh. Teeme neil päevil ikka 2 korda päevas seksi.

 5. Sry kui see on loll küsimus, aga saan ma õigesti aru, et see ongi kontaktivaba vibraator? Et kogu tööö teevadki ära need lained vms? Või saab seda nagu tavalist vibraatorit kasutada? Sry, täiega tumba ses vallas :D

Comments are closed.