marimell Hurgadas 2021: Rixos Premium Magawish

Oh, ma ei teagi, millest alustada, sest tegin Go Traveli instas päris korraliku ülevaate ja vastasin paljudele küsimustele, highlightside alt saab vaadata ja selleks pole isegi kontot vaja. Proovin vastata peamistele nö enimküsitud küsimustele. Kuigi ilmselt pole enam väga eestlast kes Egiptuses käinud poleks, siis uues Rixoses ilmselt on neid vähem, seega väike ülevaade värskelt avatud hotellist ja hetkeseisust lendamisel. Meie käisime nagu ikka läbi Go Traveli.

Kõik postituses ilmunud pildid ja ka vlog on tehtud Xiaomi 11T Pro telefoniga, mida Meelis reisi ajal testis.

Tegime vlogi ka sellest reisist, saab ehk natuke rohkem aimu tubadest ja alast endast:

Lend sinna, kes saavad minna, kes mitte?

Lennata saavad kõik – vaktsineeritud, läbipõdenud või negatiivse testiga. Eestis küsiti lennu check inis kas on täidetud Egiptuse deklaratsioon (selle saadab sulle reisikonsultant) ja kõik. Head lendu. Tagasi saab ainult siis, nad ei tee sulle isegi enne check ini kui sa ei näita Eestisse tulles piiriületaja deklaratsiooni. Meie muidugi unustasime selle teha ja lennujaamas kohe netti ei saanud ja siis näitasin Türgi oma, sobis see ka :D Ehk siis neil on suva, mida sa näitad, peaasi, et su nimi klapib, kui on eesti keelne, nad ju nagunii aru ei saaks.

Lennukis tuleb terve aja kanda maski, aga kui tellid süüa-juua, siis teadagi – suurem osa oli lennu lõpus ilma, sest kõik mugisid või jõid midagi.

Tagasi tulles vaktsineeritud eneseisolatsiooni jääma ei pidanud. 1.12.2021 nüüd valitsus jälle muutis tingimusi ja kõigile on tulles test kohustuslik, kui oled negatiivne, ela oma elu edasi, kui positiivne jää isolatsiooni.

Kuidas lastega lennukis hakkama saada?

Meie magasime terve perega esimesed kolm tundi. Mul on raske pakkuda nippe lastega lendamiseks kui nad ei ole head magajad. Mul olid kaasas mõned mängud, aga neid ei läinud isegi vaja. Kui lapsed ikka kell 3 öösel üles ajada, siis 5:45 magavad nad kenasti edasi. Mul on ausalt, lastega vedanud, nad magavad alati lennukis hea meelega ja pikalt.

Kui palju maksab Rixos?

Rixos ei ole odav lõbu. AGA – on seda väärt, kõigest kohe lähemalt. Meie hind tervele perele oli 2757€ – ei olnud koostöö, ei olnud soodushind, oli konkreetselt letihind. Lendasime Tuiga ja lennukiks GetJet, millega pole varem lennanud, aga ei ütleks, et erilist vahet SmartLynxiga on, samasugune pisike ja toiduvalik sama mis kõikidel nendel tšarteritel – croissant ja kanasupp, krõpsud, mahl ja prosecco.

Aga tulles nüüd hinna juurde, siis mul on reaalselt tunne, et Tui tõstis hinda kohe kui lennukirattad olid Tallinnas maast lahti saanud, sest juba paar päeva hiljem kui inimesed hakkasid küsima hinna kohta, selgus et hind on 2200€ nägu. Ma kahtlustan, et nad nägid võimalust – ahaa, marimell läheb, raudselt promovad, kergitame hinda, rahvas ostab.. Täna hindu vaadates, on saadaval veidi normaalsemad hinnad, umbes nagu meil 1366€ alates ja aastavahetuse reis on 2190€ inimene, vahele mahub selline keskmine 1596€.

Miks ta seda hinda väärt on?

Tegemist ei ole klassikalise Egiptuse hotelliga. Tegemist on sviitide ja villade kompleksiga, kus “tavatuba” on 53 ruutu suur. Kus sul on kõik olemas, mida sa vajad – vannimütsist raseerimistarvikute, seebi ja minibaarini. Kõik on tasuta.

Ma ei hakka kokku kopima juttu nende kodulehelt, et mis neil kõik on, ma räägin, mida meie kogesime. Kõik 30 basseini, mis seal alal on, on soojendusega. Ja ma mõtlen soojendusega. Mõne basseini kohta ütlesid lapsed, et seal on liiga palav. Ehk siis jah, basseinide temperatuurid olid ka erinevad.

Lisaks on kaks sammu imeline liivarand, ei mingit kiviklibu ega koralle. Puhas ilus rannaliiv ja helesinine vesi. Mövenpici jäätisebaar. Kümned erinevad baarid ja baarmenid jooksevad kogu aeg ringi, ma arvan, nad teevad päevas mingi 300 tuhat sammu – mojitod, sex on the beach, kokteilid, mullid – kõik ainult heast kraamist – kui rumm, siis Bacardi või Captain Morgan, kui viski, siis Chivas Regal, kui õlu, siis Heineken, kui mull, siis küll kohalik Le Baron (18€ pudel), aga maitselt võrreldav nii mõnegi kallima brändi toodanguga.

Õhtusöögist ma ei hakka rääkimagi, sellest tegime video, vaadake ja küsige veel, kas see on oma hinda väärt. Lisaks sellele on olemas veel mitmed ala carte restoranid, kuhu saab aja broneerida vastuvõtus 9-14.00 vahemikus samaks või järgmiseks õhtuks. Ranna ääres on People, kus saab ka lõuna ajal värsket pastat tellida (saab pearestos ka). Meie avastasime ühel õhtul sellise pop up restorani, mis oli värskes õhus ja kokk tuli sulle lauda ja grillis mida sa soovisid jne.

Mida pakutakse õhtusöögiks?

Kas rannakaupmehed on tüütud?

Rixoses on oma müügimehed ja neid on käputäis – üks Mohamed müüb sulle laevareise, teine Mohamed pakub sulle spa-teenuseid ja kolmas Mohamed kutsub endaga pildistama. Neljas Mohamed.. teda ei olegi. Reaalselt on selle ala peale kolm venda, kes sulle midagi pakuvad. Ja ei, tähendab ei, ta ei jää sind tüütama ja ei tule ka järgmisel päeval enam uuesti küsima, et kuule, äkki ikka. Sa leiad ta ise üles kui sul huvi on.

Kas ja mida teha hotellist väljaspool?

Oleneb mida sa tahad. Mind isiklikult näiteks jätab ATV safari külmaks, ma oleks tahtnud minna Orange Bay’le, aga see oleks maksnud 350€ ja lastega merereis ei tundunud hea mõttena. Orange Bay on siis kohalik maldiivid – heeeele sinine vesi ja valge liiv. Selline luksuslik rand kuhu minna päevatripile.

Meie käisime shoppamas, sest Hurgadas on LC Waikiki – üks mu lemmikuid odavketi poode, tegelikult Türgi kett, aga näiteks on seal lühikest pikkust teksaseid ja mul ongi ainult LC Waikiki teksad kodus. Lisaks sain sealt ühe kleidi ja lastele kraami. Seal maksavad särgid, pusad, püksid 4-10€/tk ja kvaliteet umbes nagu Lindexis. Aga kordades soodsam, ja selline lasteaias trööpamise kraami ostmiseks sobilik.

Tahad ka reisile?

Võid kirjutada enda või meie reisikonsultandile liis.hein@go.ee ja ta leiab sulle parima variandi, aga üldse mitte halvaga, ärge kirjutage talle kui teie eelarve on 500€, ta ei saada teid kuskile kuhu ta ise ei läheks ehk siis kui oled nõudlik ja eelistad pigem keskmisest kallimat ja paremat kogemust, siis saab Liis aidata, sest paraku on ta maitse üle keskmise hea :)

Ja nagu meile kombeks, siis polnud lennukirattad kodumaale veel maandunud kui meie juba uutest reisidest rääkisime.. Kui teie saaks minna kohe praegu, ükskõik kuhu, siis kuhu te läheksite?

 

5 thoughts on “marimell Hurgadas 2021: Rixos Premium Magawish

  1. Orange Bay , kusjuures ma ka väga ootasin seda , aga isiklikult mulle , kes ma pole väga pirtsakas , oli see küll pigem pettumus . Ehtne turistikas , rahvast megalt, ei old midagi niii väga erilist . Jah vesi oli ilus, need mingid nikerdised jms ka aga muidu oli küll siuke mehh .

  2. Läheks ükskõik kuhu sooja, kui keegi annaks meile selle raha. Pigem paneks eelarveks 500 nägu, aga ma saan aru, et sellist reisi ei saa. Rohkemat ei saa lubada.

  3. Hurghadast Sindbad clubist pakuti 20-30 € eest päev Orange bayl. See 350 ikka väga ulme hind kokku :D sama asja saab palju odavamalt. Lastminute.ee-st võid saada hotelli Al inclusive 200ga või alla selle või siis sama asja asja eest maksad tonni

Comments are closed.