SEKSIKAS UNBOXING: mida peidab endas 140€ maksev seksikalender?

#KINGITUS

Kirg.ee saatis meile luksusliku ja seksika advendikalendri, milles on kraami 300€ eest – tšekkasime videos, mida sealt head leida võib ja kas ost tasub end ära. 

PS! Videos olev kalender läks ka loosi, nii et vaata videot ja osale loosis. Loosimine hiljemalt 24.11.2020!

Minu käes oli spikker, Meelis avas. Valisin alguses selliseid julgemaid asju, aga arvasin siis, et äkki hakatakse pelgama ja lõpetame veidi mahedamate toodetega :)

Ühtlasi arutlesime selle üle, kas selle peaks kinkima mees naisele või naine mehele. Mina arvasin, et selle võiks.. ah, vaadake videost :)

Toode, millest rääkisime: luksuslik advendikalender 2020 | PPS! Koodiga marimell saate alati kirg.ee e-poes soodukat. 

25 thoughts on “SEKSIKAS UNBOXING: mida peidab endas 140€ maksev seksikalender?

 1. Pole mänguasjade masilmas väga kodused, kuid järjest enam oleme mehega neist huvi tundnud ja pidanud plaani soetada. Selline komplekt oleks kindlasti mõnus stardipakett ja no muidugi jõululaupäev oleks väga oodatud..

 2. Mulle tundub ka Womanizer ahvatlev… Pealegi kirg.ee lehel ütleb et kalendrit pole enam laos

 3. Tahaks tervet kalendrit, mitte üht spetsiifilist eset, sest ei ole neist midagi kunagi omanud (va libesti) ja tundub ideaalne starterpack. Ei pea ise otsima ja kaaluma ja uurima, et mis kategooriast mis hea on – kõik on olemas, katseta aga!

 4. Meie pole täiskasvanute mänguasjade maailmas väga kodus, aga Womanizer tundub põnev ja avastamist tundub olevat terves kalendris väga palju.

 5. Eks need vibreerivad ja põrisevad asjad on tavaliselt kõige põnevamad. Me elukaaslasega oleme vaadanud just koos, et kas ja mida osta ühiseks “jõulukingiks”.
  Vaatasin, et kirg.ee lehel seda toodet enam ei ole aga proovida tahaks ikka, eriti kuna alustasin just sellist ennnast tundma õppimise teekonda teraapias: nimelt pole kunagi orgasmi saanud, kuigi olen kohe juba 30! Kuigi see on ilmselt nö peas kinni, ei teeks selline advendikalender ka paha ^^

  1. Muide ostsin, kui paar aastat tagasi välja tuli ja kõik kiitsid ning isegi Liivi sellest pikemalt kirjutas. Mind paraku ei aidanud, sest kuigi füüsiliselt nagu kõik toimib, siis peas on mingi “nupp”, mis ei tööta nagu vaja. Eks sellepärast teraapiassegi otsustasin minna ja mingid mõtted juba liiguvad.

  2. Jah, tõsi on see, et mõte tuleb vabaks lasta, muidu ei juhtu midagi, kui sa kardad, et appi, äkki ma tulen ja kuidas see välja näeb. Suva seitse. Tule. Naudi ja hullu :)

 6. Tundub vägagi meelierutav kalender. Vürtsitaks kindlasti meie voodielu, mis on hetkel väheke soiku jäänud kahjuks, aga usun et kõik kalendris olevad tooted leiaksid kindlasti kasutust, ei oskakski ühte kindlat välja tuua.

 7. See kalender oleks ikka täitsa uskumatu saada! Jeesus kui palju avastamist. Kõige põnevam ese on 24.detsembri karbis

 8. Ei oskagi tuua konkreetselt midagi välja kalendrist, mida eelistaksin. Sooviksin kogu kalendrit, sest ma ei ole kunagi proovinud sekselus lisa vidinaid jne. Oleks väga lahe saada uusi kogemusi ja rõõme.

 9. Olen omaette mõelnud, et põnev oleks proovida voodielu kirgastamiseks midagi uut ja teistsugust. Aga ei ole teinud mehega sellest juttu. Nüüd siis kui nägin seda postitus, teadsin kohe, et ohh, just see on äge komplekt alustamaks katsetamist. Näitasin ka kohe mehele et vaata, kuidas sulle meeldiks selline advendikalender meile. Ta oli ka sellest vaimustuses. Kuid paraku jäime ilma, kuna laos seda enam pole saada. Nüüd tuleb loota loosiõnnele :)
  Vastuseks teie küsimusele, siis minu arust on see äge kink mõlemale ja sobiks kinkida teineteisele ehk osta koos. Meie ootame, et proovida ära Womanizer.

  1. Tahaks kõiki sekslelusi proovida ja siis meestele kalendri kingiks võidu korral oma mehele ja kasutaks koos

 10. Tahaks neid kõige kinky’maid asju proovida. Seni pole mehega ühegi poosi ega augu juures risti ette löönud :D nüüd võiks mänguasju katsetada!

 11. Ma tahaks seda kalendrit endale ja oma kaaslasele. Siiani oleme suht kõik lâbi katsetanud aga mängiasjadeni pole veel jõudnud ja no ega rahakott pole ka päris puuga seljas et saaks endale lubada selliseid asju

 12. Pole varasemalt mänguasju proovinud. Usun, et kõik oleks avastamist väärt.

Comments are closed.