Keeldusin Marju Kariniga samas saates osalemast!

Seda, et meedia blogijatest head ei kirjuta, eriti saatesse normaalseid jutte ajama ei kutsuta, vaid siis kui on vaja skandaali, verd ja pisaraid.. see on tegelikult teine jutt, las jääda, tahtsin kirjutada hoopis sellest, kuidas ma “Duubli” saate toimetajat kergelt öeldes šokeerisin, sest ma ei olnud nõus Marju Kariniga samas saates osalema.

Eile helistas mulle reaalselt 3,5h enne saate algust “Duubli” toimetaja, et ma olen üks neist avaliku elu tegelastest, kes on avalikult rääkinud oma ilusüstidest, et neil on täna õhtul saates Marju Karin, kelle kõrvale oleks vaja kedagi, kes räägiks, miks ta neid teeb.

Ütlesin viisakalt, aga automaatselt (mõeldes korraga sekundi jooksul kolme asja – esiteks seda, et kui mitmesajas variant ma olin, kellele nad helistavad 3h enne saate algust, teiseks, et 1 minut eetris olla peaksin ma raiskama oma elust ca 2h, et sinna minna ja kolmandaks, nende vaadatavus on ju suht olematu?), et ma ei soovi tulla Marju Kariniga samasse saatesse, sest ma käin end süstima Medemises.

“Oi, aga sellel ei ole üldse vahet, me räägime üleüldiselt..”

“Minu jaoks on vahe. Minu koostööpartner on Medemis Clinic, ma eelistan neid iga kell Marju Karinile ja minu eetikakoodeks ei luba tulla konkurendiga samasse saatesse..” Ta kokutas midagi, et ahah, okei ja pani reaalselt toru ära!

Ma saan aru, et suuremal osal influenceritest on jätkuvalt suva, kas ta promob täna Pere Optika ja kahe nädala pärast Instrumentaariumi prille, kas ta joob täna Valio piima ja järgmisel nädalal kiidab Saaremaad.. Noh, minu jaoks on seal alati vahe sees olnud. Kui ma olen kellegi reklaamnägu, siis ma konkurendi oma ei ole.

Õhtul vaatasin kohe huvi pärast “Duublit”, nad olid kasutanud “Rannamaja” Ada vlogist klippe, et miks ta oma huuli suurendab. Samal ajal eetris olnud Marju Karin kritiseeris just huulte suurendamist. Nagu..

16 thoughts on “Keeldusin Marju Kariniga samas saates osalemast!

 1. Marju on nii äge naine, et ega ta nüüd sellepärast ei kurvasta ega patja nuta :)

  1. Ma ei olegi Marju enda kohta ühtki sõna öelnud. Mina teda inimesena ei tunne ka, ja mind tema olemasolu ei häiri, ma räägin lihtsalt teenusest mida ta pakub. Mina pole ta klient, vaid konkurendi klient ja olenemata sellest, et keegi mulle konkurentsitasu ei maksa, olen ma lojaalne Medemisele, kus ma olen aastaid käinud.

  2. ahsoo, et pealkirja nimi on mõeldud klikkimiseks
   ma mõtlesin, et Marju sulle vastukarva, aga vahi- hoopis põhimõtetes ..
   nagu ma saan aru siis oleks vaja olnud inimest kes EI KÄI MK juures vaid “kedagi, kes räägiks, miks ta neid teeb”, et mis see lojaalsus Medemisele siia puutub :D

  3. Jah, nii oligi, oli vaja inimest, kes räägiks. Mina ei taha end aga siduda Marju Kariniga, kui ma reaalsuses olen mingi teise kliiniku “nägu”. Samas saates, inimene eeldab, you know – siin blogi kommentaarides eeldatakse, et ma elan Lasnamäel kuna üks kaader videos oli filmitud lasnamäel, mis me siis tervest saate eetrist räägime, eks!

   Aga mind paneb ikka imestama, et tegelt on jumala pohhui mida ma teen – kui ma promoks täna Medemist, homme Christinas Clinicut, ülehomme Marju Karinit, siis oleks viis inimest kes ütleks, et ma olen “kõik müügiks” värdjas, kes müüks vanaema ka maha, peaasi, et tasuta süste saaks ja kui ma ütlen, et olen lojaalne ühele kliinikule, siis olen ma idioot, sest “küsimus oli selles, et keegi räägiks, miks ta end süstib” ehk siis POLE VAHET MIDA MA TEEN, MA OLEN VÄRDJAS IDIKAS ENIVEI!

 2. Laias laastus olen ma nõus, et suunamudijad võiksid natukene olla lojaalsed, AGA kui ma võtan nüüd ennast kui inimest, kes tahab katsetada ja uusi asju proovida, siis ma leian, et nii päris ei saa, et a la Valio saadab mulle piima ja järgmisel hetkel Saaremaad ei tohi kiita. Ütleme, et Valio ongi mu lemmik, aga ühel heal päeval ostan poest Saaremaa piima (eeldan et see on olemas) ja leian, et see on ikka megahea, siis on ju okei ka seda teistele soovitada?
  Sama on nt teenustega, et käin aastaid Medemises, aga siis ütleb Marju Karin, et kle tule proovi minu teenuseid. Minus saaks küll uudishimu võitu ja prooviksin.
  Mul on tekkinud väga konkreetsed ilulemmikud, mida ostan ise, mida saadetakse kingituseks ja mida suurima hea meelega soovitan ka oma lugejale, kui aga ka konkurent saadab oma toote tutvumiseks, siis ma küll ei keeldu põhjusel, et teate, ma siin ikka olen ettevõtte X usku ja ei pea eetiliseks teie tooteid proovida. Ja ma arvan, et ka lugejal on huvitav tagasisidet/arvamust lugeda erinevate toodete kohta, mitte aastast aastasse VAID ühe ja sama asja promo.
  Aga veelkord olen nõus, et mingi piir peaks minema kusagil, et absoluutselt iga “dealfromPromoty” ei oleks “täiega lemmik”, “parim ever” jne.

  1. Haha #dealfrompromoty :)
   Ma olen sinuga kohati nõus.. Aga samas ikkagi ma hindan seda brändilojaalsust, eriti kui sa oledki näiteks viis aastat öelnud, et Valio piim on parim, siis oleks veider kui ma hakkaks Teret kiitma ju. See ei tähenda, et ma nende uusi tooteid uudishimust ei proovi, aga ma ei jaga seda avalikult. Okei, siin tulevad mängu ka ilmselt lepingud, makstud koostööd jne.

  2. Kusjuures Valio piim ongi parim, aga samas kui nüüd oletame, et Valio on mulle “maksnud” piimas ja Tere tuleb ütleb, et siin on rahapatakas, ole hea ütle, et meie piim on ka hea, siis jällegi ma mõtlen, et aga why not.
   Sama ka kui nad saadaksid mulle oma toote X proovimiseks, siis ma ikka nende piima sisse ka ei sülita. Kuigi väga suure tõenäosusega ma ise lähen osta ikka Valio piima edasi.

  3. Mitte, et me siin seda avalikult lahkama peaks, aga.. Mulle kunagi maksiski Valio nö piimas ehk meil ei olnud muud lepingut ega koostööd kui sain neilt tooteid, seda mida tahtsin, nii palju kui küsida julgesin :D Ja siis kirjutas mulle Tere, et nad tahaks Merevaigule reklaami ja pakkusid 300€ – viis aastat tagasi! See oli megasuur raha, sest ma ei küsinudki siis blogis reklaamide eest veel raha. Ja ma ei suutnud neile ja öelda :D Ma ei tea, mis mul siis viga oli, aga ütlesingi, et mul Valioga koostöö ja ma ei saa neid paraku promoda :D #erinevusrikastab

 3. Miks peab reklaam tähendama parimaks kiitmist? Kiita annab ju ka teisiti. Minu jaoks on just millegi parimaks kuulutamine skeptilisust tekitav. Ühel jogurtil on näiteks kreemine konsisdents, teisel suured ploomitükid jne. Mäletan ka kunagistest reklaamipsühholoogia loengutest, et parimaks kuulitamist ei peetud heaks tooniks, sest seda ei saa mõõta. Heaka reklaamlause näiteks toodi Carlsberg, mis ütles, et tõenäoliselt parim õlu maailmas. Mitte ei väitnud seda kindlalt, sest maitsed on erinevad ja peale surumine ei meeldi paljudele.

 4. Meenub ka see, kuidas oled kirjutanud, et Medemise ilusüstid on parimad. Mul tekkis seda lugedes kohe küsimus, et kuidas sa tead seda väita, kui ei ole võrdlusmomenti? Sealtsamast tekib mul kohe ka paralleel, et ütled nii, sest said süstid tasuks reklaami eest. Ma ei ütle, et see nii on, vaid kirjeldan, kuidas minu mõte töötab. Ise süstin end Dermamedis ja mul on öelda ainult kiidusõnu. Esimest korda lasin süstida Marju Karini juures ja ma ei näe neil kahel teenusepakkujal muud vahet, kui et Dermamed on mulle asukoha poolest sobivam. Pigem usun ma, et ka Medemises on kõik täpselt sama hea, mitte “parim”. :)

  1. Ma lihtsalt olen harjunud käima Medemises (nagu sina Dermamedis), tunnen juba seda arsti kes mind süstib, ta teab kuhu kui palju lisada. Käisin kunagi ka ühes teises kliinikus (tasuta, seevastu Medemises maksan ise, kuigi oleme ka koostööd teinud), kus mind totaalselt üle süstiti. Seega võrdlus on olemas küll. Ma ei tea, et ma oleks öelnud, et on parimad, vaid pigem, et ma jäin teenusega rahule, ja olengi jäänud Medemises rahule :)

  2. eiei, Medemis on maailma parim, teised keegi ei oska ei süstida ega midagi!
   kuni tuleb keegi suurema rahapatakaga vastu vahtimist virutama või siis lubab uued rinnad ja rasvaimu tasuta

  3. Mina ei ole selline sinu õnneks või kahjuks, kes rahapataka peale koostööpartnerit vahetab :) Ja ma ei ole öelnud, et keegi teine süstida ei oska, kindlasti oskab. Marju Karinil on ka palju kliente ja ka mu sõbrannad käivad tema juures, mina lihtsalt olen alustanud käimist mujal, olen rahul ja käin edasi.

 5. Olen nõus, ei saa üldse aru sellest, et ei võiks rääkida teemast üldiselt. Oleksid isegi võinud telekas mainida, et sa oled aastaid olnud Medemise klient nii jutu sees ja et teema pole tabu. Imelik, ajate juuksekarva lõhki seal, kus pole põhjust ja seal, kus on põhjust, on sõnapaar “suures plaanis” või “üldises plaanis”.

 6. Just vaatasin seda unboximise videot ja mõtlesin, et nii vana näed välja enda tegeliku vanuse kohta – ilmselt suitsetamisest. Millistest süstidest te räägite, kuhu neid teete? Kui botox, siis endale küll sellist reklaamnägu ei sooviks.

  1. Tore, et ma siis ei suitsetagi :D
   Eks jah, osad kliinikud tahavad reklaamnägudeks nukke, kellel näod pärast botoxit ei liigu. Aga on kliinikuid, kes eelistavad seda, et üldpilt suurt ei muutuks. Ja mina – käin tegemas otsaesist, enda raha eest, lihtsalt eelistan kliinikut, kus on tööl arstid, mitte isehakanud süstijad.

Comments are closed.