Seltskonnamängud ehk kuidas Meelisest mängudemeister sai

Mõni aeg tagasi olime oodatud ühele suvelõpupeole, kus tähistati kokku mitut asja, suvelõppu, kellegi pulma-aastapäeva (25!), kellegi koosoldud aega (30 aastat!) ja.. Ühesõnaga, et oleks põnevam, palus mu sõbranna, et Meelis teeks mingeid mänge või viktoriine. Mõeldud-tehtud. Kes laive nägid, need nägid, mõned on näha ka marimelli kinnises grupis.

Tol korral läksime selle peale välja, et mõtlesime koos ise igasuguseid küsimusi ja mängude ideid ja.. No eks olime ju ennegi neid teinud ja mänginud. Näiteks meie enda suvepeol tegime marimelli dildobingot, lihtsalt ma ei tea, kust see nimi tuli, aga kuna seal oli ka seksiküsimusi, siis sobis hästi. Dildobingot me enda mänguderepertuaarist ei eemaldanud ka sel korral.. Igaljuhul, mis ma ikka pikka jahvatan. Juba seal peol sai Meelis kutse järgmisele peole mänge tegema.

No et päris sama ei teeks, hakkasime mõtlema, et mis mänge veel mängitakse. Guugeldasime siit ja sealt.. Leidsime Fonterego arengu- ja vestluskaardid, nägin, et Henrygi on neid koostöös testinud ja mänginud. Natuke hirmutas see, et pead esmalt “mediteerima”.

Silmadesse vaatamine – hingepeegel. Sina ise – kui kasutad kaarte üksinda, vaata 60 sekundit iseendale silma, kasutades peeglit või nutitelefoni. Paar – vesteldes ja mängides olulise kaaslasega, vaadake teineteiselesilma 90 sekundit. Kolmekesi – määrake järjekord ABC ning vaadake üksteisele silma…


Ma olen jumala kindel, et neid saab ka suures seltskonnas mängida, et rahvas omavahel suhtlema panna ja ei pea enne “mediteerima”. Seda saab väiksema seltskonnaga teha ja võibolla tõsisematel teemadel. Mulle meeldib, et valikus on nii palju erinevaid mänge. Aga mõned näited kaardipakkidest, mille puhul ma arvan, pole eelhäälestus nii oluline.

Ja kuna mul on neid kaarte nüüd omajagu ja mulle tunduvad nad päris laheda ajaviitmisena, seda enam, et ilmad lähevad kehvemaks, rutem pimedaks ja rahvas hakkab jälle rohkem toas olema ja istuma, veinitama ja niisama külalisi võõrustama, siis oleks hea ju aega sisustada mängimisega.

Tutvuge erinevate mängudega kodulehel, valige oma lemmikud ja postitage lingid kommentaaridesse. Kokku valin välja kuus õnnelikku!

Kaardid jagunevad kolme gruppi – vestluskaardid paaridele (usaldus ja armastus), kaardid seltskonnale (pere – väärtused ja sõbrad – kvaliteetaeg) ja arengu- ja vestluskaardid (karjäär – edulugu ja ajakasutus – meistriklass).

Vestluskaardid arendavate, põnevate, sügavate ja lõbusate teemadega toetavad Sinu enesearengu teekonda ja loovad rohkelt kauneid hetki koos lähedastega. 80 kaarti – 160 küsimust! Sinu elu kvaliteet sõltub Sinu harjumustest, mõtetest ja küsimustest, mida Sa iga päev endale ja teistele, teadlikult ja alateadlikult esitad.

Vestluskaardid on müügil ka Apollo, Rahva Raamat, Brain Games, Eesti Suveniirid kauplustes, Prisma supermarketites, Kaubamajas ning loomulikult Fonterego veebipoes.

Kes võidule lootma jääda ei taha, siis aasta lõpuni kehtib ka sooduskood MARIMELL, mis annab 25% allahindlust. Seda aga ainult ametlikul kodulehel :)

Loosimine nädala pärast!

#KOOSTÖÖ

46 thoughts on “Seltskonnamängud ehk kuidas Meelisest mängudemeister sai

 1. Mulle meeldiks kaardid Sõbrad.. talvel head seltskonnas mängida. Samas mängu Pere on hea perekondlikel õhtutel välja tuua.. Mäng Partner on kuskil puhkusel hea ajaviide.. Ei oskagi otsustada :)

 2. Sooviks elukaaslasega oma õhtutesse natuke põnevust juurde tuua ja omavahel mängida:
  Vestluskaardid paaridele PARTNER: ARMASTUS

 3. Ma olen suuuur viktoriinide, lauamängude ja seltskonnamängude fänn. Pere ja sõbrad juba teavad, et kui on mingi tähtpäev, üritus või kusagile minek, siis meelelahutusprogramm on minu poolt :) Viimasel ajal olen hakanud ise lauamänge ja kaarte tegema, sest siis on kindel, et keegi pole neid varem mänginud.
  Valikust võtaksin kaardid perele: https://fonterego.com/pood/onnelik-pere-vestluskaardid/

 4. PALJU ÕNNE! Võitjad on:

  1) Siir

  2) Keili

  3) Mairikene

  4) Ursula

  5) Getter

  6) Annika

  Saadan teile ka emailid :)

Comments are closed.