SNKT: keda teie finaalis näha oleksite tahtnud?

Mida hekki, kui hea Mihkel Raud välja näeb, ilma karvadeta. Ma loodan, et ta jätkab seda stiili, kuigi Liina on ilmselt harjunud oma karvapallikesega.

Marju vs Heidy Tamme

Mulle heideti just Ask’is ette, et kui ma hakkan oma last kiisupalliks kutsuma, siis kõlame me küll nagu pubeka eas tibid, aga kui ma Marju mütsi vaatan, siis ta näeb välja nagu kolmeaastane blond Miki Hiir.

Ta näeb Heidyna hea välja, aga silmist lööb Marjut välja. Mida minut edasi, seda enam miimika mööda läheb. Laulda ei oska ta nagunii. Ja olgem ausad, Heidy Tamme on daam, Marju mitte.

Huvitav, kui raske südamega Mihkel end ära raseeris?

Kristel vs Justin Timberlake

Kui ma SNKT FB lehelt pilte vaatasin, siis ma vaatasin algul, et mis see Mikk Saar seal teeb ja siis sain aru, et see on Kristel ja siis mõtlesin, et ta teeb Mikk Saart, aga hoopis Justin Timberlake’i.

Foto: TV3
Foto: TV3

Issand, kui kole ta on. Nagu mingi kodutu joodik. Ja Justinil polnud siukest rõvedat habet seal videos. Kui hääletult vaataks, siis vaataks, et teeb hästi, sest liikumine on tiptop! Aga pole imestada, et ta superstaaris edasi ei saanud :D

Liis Lemsalu vs Dolly Parton

Ei tea, kas Liis käis enne lavale minekut vipMedicumist ka läbi ja sai väikse huulesüsti? Või laenas Galojanilt Diori huuleläiget? Ei seda ega teist. Ja no laul lauluks, kohutav act!

FUNFACT OF THE DAY: samalt albumilt kust pärineb Liisi esitatud lugu „Jolene“, pärineb ka lugu „I will always love you“, aastast 1974, mille laulis kuulsaks aga hoopis 1992sel aastal Whitney Houston. Dolly teenib siiani selle looga pappi, sest kõik loo õigused kuuluvad talle!

Lauri vs Georg Ots

Ma jätan klassikud igaks juhuks kommenteerimata. 12 punkti. Aga miks Liis nutab?

Ma lugesin seda raamatut, „Varjatud elu“, mis „paljastab“ Mart Sandri olemuse. Mul on päris naljakas teda vaadata. Ta tundub mulle aina enam pisut imelik. Ma vaatan teda teise pilguga, just tema silmi, käsi, olekut, pilku…

Uku vs Prince

Ma ei tea, mul pole üldiselt midagi väga inimeste vastu, aga kui mingid inimesed megalt ära leierdatakse, siis nad hakkavad närvidele käima. Näiteks on mul Tanjast ja Kristel Aaslaiust totaalne üledoos.

Uku Prince’il pole aga väga vigagi. Kui meil oleks koer, siis ta oleks ilmselt hulluks keeranud selle „uskumatu noodi“ juures.

Mart vs Tina Turner

Appppiiiii!!! No Tanel Padari Turnerile ei saa ta varbaküünemustaks ka! Täielik õudus! Ta nägi nii rõve välja lihtsalt!

Kohtunike kommentaare kuulates näeb ta välja nagu Ike’ilt peksa saanud Tina ehk nagu nägu oleks paistes ja ära joodud… Rõve. Ma ei saagi aru, terve see hooaeg on meigi/kostüümiosakond olnud kordades kehvem kui eelnevatel hooaegadel. Ruut on tahtnud kuskilt pappi kokku hoida?

Jan vs Curly Strings

Mis teksti see Mart ajab? Krussis trussikute… Anna abi! No ega Vaarik alla ei jää: uus emane Tätte!

Ma näen praegu esimest korda seda Eeva Talsit telekast. Ma arvasin kuni praeguse hetkeni, et tegemist on mingi 13aastase tüdrukuga. Noh, nagu „helista mulle mobiilile“ plikad kunagi olid.

Ja Jan mulle meeldib! Täiega! Ilusad jalad. Ja kingad. No Osolin muigab seal, talle peaks ju eriti see „alternatiiv“ peale minema!

Luisa vs Tanja

Noh, Luisa oleks võinud kergema laulu endale võtta. Näha on, et Luisa mees Reformierakonnas on, et lapsel lasteaia kohta pole ja igal pool kaasa tripib :D Pluss Luisa on kuskilt kingi vist kiloga tellinud. Täna siis mustad kontsadeta kontsad. Roosasid oleme kõik juba varem näinud. 

Aga Luisa Tanjana on 10+! Ausalt. Ma olen väga-väga üllatunud. Super esitus. Ja mind ei sega isegi Luisa hääl, mis osades kohatades domineerib. Tants on suurepärane. Luisa ilmselt parim esitus terves näosaates. Garanteerides talle tagantpoolt teise koha üldises tabelis. Ennustan! Ega ma ei tea :)

Punktide jagamine…

Ma oleks saatevõidu andnud Luisale või Laurile, aga kindlasti mitte Mardile. Uuuh, kui jube see ikka oli.

Mart, Lauri, Kristel, Liis – kohtumiseni finaalis! Vaene Luisa on VIIMANE!

Kas olete finaalnelikuga rahul? Kelle te välja vahetaksite?

9 thoughts on “SNKT: keda teie finaalis näha oleksite tahtnud?

 1. Ma vahetaks Liisi Uku vastu, siis oleks täiuslik finaal.

  Tänasest esitusest oli lemmik Jan. ÜLDSE ei meeldinud Liis, Luisa ja Marju – taaskord. Jubedad.

 2. Läks nagu läks..eks finaali vaatan kindlasti. Liis nuttis, sest see laul…see oli ühe mehe viimane laul enne surma. Ja see mees oli tõesti SUUR ning kahjuks traagilise eluga. Oled filmi Georg vaadanud? Vaata.. Lauri tegi seda lihtsalt väga ausalt ja väga liigutavalt. Mul oli ka klomp kurgus.

 3. Nõustun sellega, et Mart seekord võitu ei väärinud…ta esitus ei olnud ka minu jaoks midagi niiiiii suurepärast nagu kommentaaridest ja punktidest võis välja lugeda.
  Mis aga tundub veidi imelik, et sa nii “julm” Luisa vastu oled: “Näha on, et Luisa mees Reformierakonnas on, et lapsel lasteaia kohta pole ja igal pool kaasa tripib :D “. Esiteks miks peakski tema laps lasteaias käima? Sa ikka tead, et lasteaed ei ole Eestis kohustuslik? Ja kuna Luisal ei ole igapäevast 8-17ni tööd/pikade vahetustega tööd siis on see igati kiiduväärt, et ta ei hoia oma tütart 10h lasteaias nagu paljud kodused emmed seda teevad ;) minu meelest arendab see last väga kui teda kaasa võetakse ja erinevaid inimesi/ruume/olukordi näidatakse/tutvustatakse. Igati kiiduväärt, et Luisa oma lapsele nii palju aega pühendab ja teda “igal pool kaasa tripib” :) minule näiteks just tänu sellele jätab ta palju toredama ja soojema mulje!
  Ja seda, et sa Eeva Talsit ei tea kirjutasid sa juba eelmine kord ja paljud kommentaatorid kiitsid teda ning kirjutasid kui andekas ta on. Kas sul ei tekkinud mingit huvi tema/Curly Strings-i tegemiste vastu? Et noh oleks siis Youtubes veidi kuulanud? Kui ei siis…tee seda! Tegu on kiiduväärt bändiga ja väga andekate noortega (mitte lastega :D ) :)

  1. No ma nüüd nägin ta ära! Lugu ma teadsin varem ka, esitajat ainult ei teadnud. Aga rohkem huvi ilmselt ei paku :)

 4. Hea lugeda, kuid kahjuks veelgi hullem hindaja kui kohtunikud, kes hindavad oma maitse järgi mitte esitluse ja esitluse raskuse järgi :)

  Kristel oli jah keegi teine kui Justin, kuid tants oli hea, kuid Mart oli Tina´na ikka väga hea! Küll mitte nii hea kui Tanel Padar omal ajal. Kuid eks siin mängib ka rolli see et Tanelil oli tegelikult elavam lugu ja ka tuntum.

  Lisaks oli Liis tegelikult väga hea, vaata konkreetset Dolly esinemist samades riietes ja näed et Liis oli ikka sama hea, kui veel mitte parem :)

  Ülejäänuga nõustun, kuigi selle viimases nelikus vahetaksin Liisi Uku vastu välja, Uku oli minu arvates saadete kokkuvõttes parem.

  Edu!

 5. Hea, et Marju esimene oli. Ma hakkasin telekat vaatama alles teisest esitajast.
  Kristel laulda seekord ei osanud, kuid tants oli väga hea. Panin tähele, et ta on vist kommentaare lugenud, ning ma ei näinud, et ta oma jubedat nägu teeks :D
  Liis- D.Partoni lugu on mulle kogu aeg meeldinud ning Liis sai minumeelest väga hästi hakkama. No seal ei andnudki teab-mis teha ka.
  Lauri oli tubli nagu ikka.
  Uku- sama Prince on enne ka järele tehtud ja oli ka siis igav. Oli ka täna.
  Mart- kas ainult mulle tundus või anti talle täna võit kõikide eelnevate saadete põhjal? No, et kõik teavad, et Mart on kogu aeg üks parimaid ning ta pole veel võitnud (kuigi edetabelis esimene). Sest täna ta võitu väärt ei olnud.
  Jan – kuidagi siiras oli ta. Mina tunnen Eevat isiklikult ning tegemist ON äärmiselt andeka inimesega. Tema bänd on samuti viimase aastaga meeletult populaarsust kogunud. Minul oli muidugi naljakas vaadata, et see tüdruk kellele ma kunagi keksu vastu jalgu lasin suure hooga on nüüd keegi, keda teeb järele Jan :)
  Luisa- no uskumatult tubli. Selline tants, mida Tanja õppid kuid, õppida ära 1 nädalaga. Lisaks, et tantsida ning laulda (veel enam püüda laulda teise häälega) on MEELETULT raske. Minu arvates oleks olnud tema tänase saate võitu väärt. Mulle Luisa meeldib ning samuti Taavi Rõivas. Mind ajab kohutavalt närvi, kuidas Luisat võetakse kui peaministri naist ja ei kedagi muud. Luisa sai kuulsaks ammu enne Taaviga tutvumist. Ta osales ka tantsusaates ja siis ei seostanud tema saavutusi kellegi teisega (sai 2. koha). Praegu aga kõik muudkui vatravad, et ta on seal sellepärast, et ta on Taavi Rõivase elukaaslane, kõik poevad talle sest ta on peaministri elukaaslane jne. Ja minu silmis on tore, et laps on pigem emaga kaasas võimaluse korral. Arvestades, et tõenäoliselt on Luisal ja Taavil palju tööd ning lapsega saavad vähe koos aega veeta (eriti kui laps lasteaias ka oleks).

  Aga finaalis oleks võinud olla Mart ja Lauri ja rohkem kedagi. Sest ülejäänud olid lihtsalt tublid ja ei midagi erilist.

  1. Tegelikult inimesed ilmselt ei saanud sellest naljast Luisa lapse koha pealt aru… Noh, et nagu Reformierakonnas, ei ole Savisaare käpa all ehk pole lasteaia kohta… Noh, kui Luisa oleks näiteks, ma ei tea, Priit Kutseri või Toobali naine, siis tal oleks igas lasteaias ilmselt koht :D
   Ja tegelikult neil on ikka rohkem aega kui nädal harjutamiseks ;)

 6. Mis sa sellega mõtled, et “Pole ime, et Kristel superstaaris edasi ei saanud”? Tahad väita, et ta ei oska laulda?

  Ja see on küll häbi lugu kui ei oska aimata, miks Liis nuttis… :)

Comments are closed.