SNKT: palju õnne, Luisa, vähemalt sa pole teine!

Näosaate eel mõtlesin ma täna päeval, et okei, Metallica ei ole tundmatu, aga suht palju on minu jaoks täna selliseid artiste, kellest mul pole õrna aimugi või mulle on liiga vähe pelgalt nime kuulmisest.

Tahaks rohkem Eesti artiste, et nad järgi teeksid. Vaadake kui menukad olid näiteks Edgar, Rolf, Maie Parrik… Läinud hooajal Tiiu… No Eestis on küllaga artiste keda parodeerida. Tahaks näha kedagi Tanjat tegemas, Koitu (mis siis, et teda on tehtud), Otti, Tanel Padarit, Kuldseid linte, Rock Hotelli, Apelsini, Georg Otsa jne jne jne – samas võiks promoda ka neid nö süldibände, kellel on kõik nädalavahetused esinemisi täis, aga „keda keegi ei kuula“ – Toomas Anni, Respekt, Ciizud, Ane Loho, Nukker Kukeke, Helen Adamson, Renate, Vaido Neigaus… Vähemalt oleks NALJAKAS!

Aga tänase saate juurde tulles…

Mart vs Metallica – hääl oli täitsa hästi tabatud. Kui ma samal ajal seda siin kirjutasin ja teleriekraanile ei vaadanud, kõlas nagu päris.

Tanja, kes sa oled, kui sa naine ei ole? Ehk mida tähendas lause: „Ma olen nagu naine, mul pole midagi öelda!“

Liis vs Barbara – sissejuhatus oli juba nii igav, et ma mõtlesin, et ma jään magama (eriti pärast pikka, kaheksatunnist, stuudiopäeva, arvutis passimist ja piltide vahtimist, keeramist, töötlemist…).

Kas Maikenil rohkem seelikuid ei ole? Tal on kogu aeg üks ja see sama teksaseelik seljas, saatest saatesse. Mingi vormiriietus tööl? Mitte, et see kole oleks, mulle väga meeldib see, aga no kas tal muid riideid pole. Ma just täna stuudiosse minnes avastasin, et mul on SEITSE musta kleiti. Seitse, saate aru, seitse! Milleks ühele naisele seitse erinevat musta kleiti? Aga vähemalt on nad erinevad :D

PS. ka mina oleksin oodanud vannistseeni!

Kurat, see vannivärk oleks ikka kordades enam müünud kui noor inglise keeles laulev Maire Aunaste.

Lauri vs Valeri – nagu mingi metshunt oli see originaal.

Mida kubet? Aga no pole parata, Lauri oli hea ja tõmbas peo käima ikka. Niburõngad on muuseas ta isiklikud ;)

Kristel vs Adele – Adele on suur aga ilus. Miša pole ilus. Punkt. Aga laulda oskavad mõlemad.

Jan vs Frad – minu jaoks täiesti tundmatu inimene, keda ta parodeerib. Nagu ma aru saan, on tegemist mingi kabareenumbriga, selles võtmes täitsa arvestatav number. Tants on suurepärane! Aga noh, üks võit on tal taskus – tantsusaate oma.

Luisa vs Ozzy – hääl oli täitsa okei, aga wtf, miks ta mingi nõid välja nägi? Ozzy küll niii kole pole! Ja see laste tänamine oli mingi nõme žest.

Uku vs Juri – järjekorde arstist, keda ma ei tea, pole kuuld, pole näind. Aga vastik „võimalik vaid Venemaal“. Väkk! Ma vihkan seda tobedat telesaadet ka. Ma ei leia, et seal midagi naljakat on. Kurb hakkab iga kord.

Marju vs Marlene – saksa keeles kõlas ta kordades paremini kui inglise keeles. Üsna hea tuleb tunnistada. Marju käib ikka üle nädala – tõusude ja mõõnadega. Tänane meeldis. Kuigi jah, ta hääl kõlab igalt poolt läbi, tuleb tunnistada. Aga Marlenes on kordades vähem Marjut kui Adeles oli Mišat.

Jumal, need Luisa ja Marju hakkavad kohe nutma ju nende kehvade numbrite peale. Normani punktid, super – kiire ja konkreetne. Luisa ilmselt kahetseb juba ammu, et ta jah-sõna saates osalemiseks andis. Marju ja Luisa võiks klubi teha. „Vihkame kohtunikke“ või „Igavesed teised“ :D

Järgmisel nädalal: Luisa vs Tanja (kõige igavam kui ta eurolugu teeb), Liis vs Dolly Barton (muuseas, kas teate, et kui Dolly osales kunagi enda teisikute võistlusel, siis ta sai teise koha), Uku vs Prince (no edevuselaat on sarnane), Marju vs Heidy Tamme, Mart vs Tina Turner (usun, et tuleb hea!), Lauri vs Georg Ots (super variant!), Kristel vs Justin Timberlake (see talle sobib jah, nagu Mart ütles), Jan vs MISASI???? Curly Strings ja mingi blond tüdruk…

Issand, mingi paar saadet ongi ainult jäänud veel? Mu meelest alles alustas see saatesari. Aga kui Luisa täna viimane oli, siis vähemalt pole ta üldarvestuses teine, nagu tal muidu on kombeks olnud olla erinevates saadetes.

18 thoughts on “SNKT: palju õnne, Luisa, vähemalt sa pole teine!

 1. Lugedes Sinu arvustust, siis paneb mind imestama lihtsalt üks fakt, et Sa ei tea, kes on Juri Nikulin??? Sellist filmi nagu ,,Brilliantkäsi” ei saa ju mitte teada…

  1. Ma tean seda filmi, aga justnimelt TEAN. Mul pole peas, kes seal laulab, tantsib, viina võtab :D Ma TEAN veel paljusid filme, aga ma ei tea nende “lugu”, nagu siin ilmselt silmas on peetud. Aga see pole ka uudis, et ma loll olen :D

  2. mul oli väikesena lemmikfilm! :D Ja loo refrääni isegi oskan lauda (kuigi vene keelt ei räägi otseselt :D)

 2. Heh, tahad rohkem Eesti artiste näha ja ütled Eeva Talsi kohta “MISASI???”…

 3. Tsau, mina jälle siin!

  Tead, ma seekord ei viitsinud seda saadet vaadatagi. Lihtsalt seetõttu, et ma ei teadnud enamusi, keda esitatakse. Ma ei saa aru, mille järgi neid üldse valitakse, keda järele teha? Ilmselgelt ei ole see “loosiratas”, mis neid määrab. Mart Sander vist näitab seal Osoliniga võidu oma muusikalisi teadmisi. A’la kes vähem tuntumaid staare välja pakub.

  Kuidas sina Curly Stringsi ei tea? Sina kui meediaga väga sinasõber olev inimene. Nad on ju viimase aasta jooksul tohutut populaarsust kogunud. See blond tüdruk on Eeva Talsi. Tean teda juba väikesest peale. Tohutult andekas tüdruk, räppis kunagi isegi koos Genkaga lampi lava peal, aga seda siis kui ta noorem oli :D Ma ei jõua ära oodata kuidas teda solkima hakatakse.

  Ma olen selles hooajas täielikult pettunud.

  1. Ma mõtlesin eile, et ma ka ei viitsi vaadata ja just sinu/teie pärast vaatasin ja arvustasin, et saaks sel teemal natuke arutleda.

   Ilmselt asi ei ole “vähemtuntud staarides” vaid selles, et meie pole 50aastased ja oleme sellised matsid, et vene klassikuid ei tea! Aga no ma ei häbene silmi peast välja, mul on suva! Ma ei ole ka mitte kunagi oma elus OTSAST LÕPUNI näinud “Viimset reliikviat” – kas mind lüüakae nüüd risti?

   Kõik bändid, muusikud, uued staarid, kes tekkisid vahemikus sügis 2012 – sügis 2013, on minu jaoks suht tundmatud. Ma polnud siis Eestis ja tagasi tulles pole niiiii aktiivselt meediatööd teinud, Anne Veski ja Koit Toome on endiselt alles :)

 4. Sa tead ja tunned ära modellihakatise Lasnamäe vorstiletti tagant aga sa ei tea kes on Juri Nikulin (ok väidetavalt sa tead vähemalt filmi, kust see muusikapala (lauluks ma seda ise ka ei nimetaks) pärineb aga sellisel juhul veelgi naljakam, et sa ei tea Jurit) ja bänd Curly Strings?! See suvi olite ju Eestis…see sama suvi kui Curly Stringsi mängiti igas raadiojaamas ette ja taha ja kui nad esinesid väga paljudes kohtades jne. Ma ise arvan, et oma lauluga “Kauges külas” (soovitan youtubis kuulata ja ehk tunned äragi) võiksid nad nii mõnegi muusikaauhinda võita sel aastal :) aga nii huvi pärast kas sa tead, kes on näiteks K. Ehin ja S. Sepp?

  1. Tõesti väga kummaline. Üldiselt ajakirjandusega tegelevad inimesed hoiavad meelelahutusmaailmal ikka kätt pulsil. Saaks aru, kui mingid indie-bändid tundmatud oleksid, aga Curly Strings käib ju välismaal tuuritamas ja neil on ikka mitu-mitu videot välja lastud… Isegi mu pime isa teab neid, aga näe, kõmuajakirjanik pole kuulnudki. Ei saa aru, kuidas see võimalik on :D

 5. Mind just häirib “Laula mu laulu” puhul see aasta et taustad on korduvad saatest saatesse.. a la Tomi on ära jaganud et ok see saade teeb Ott kantrit ja Ines ballaadi ja Mägi on psühhedeelsel lainel ja järgmine nädal sama taust, aga teine artist ja sõnad. Eelmine hooaeg oli igas saates laiem ampluaa. Bänd on laisk? :D
  Aga mulle meeldis Jani esitus. Grimm oli ka väga õnnestunud. Väga ootan järgmise nädala Marti etteastet.

 6. Kuidagi väga kummaline on kuulata ja lugeda kommentaare, et oh, ma ei tea seda või teist artisti, tundmatud nimed jne. Tegemist on kogupere saatega. Vanaema teab Fredi, ema mäletab Leontjevit, isa Nikulinit ja noorematele on ka midagi. Vanemaealistele ei ütle ju Adele või CS midagi. Televaataja puhul veel, aga kas züriile on ka selline asi lubatud\ette kirjutatud?

Comments are closed.