Sõbrapäevaloos: vana hea Von Baer

Sellest, et ma armastan Von Baeri asju samapalju kui BonBoni pesu, olen ma juba korduvalt kirjutanud. Ja mida aeg edasi, seda rohkem ma pürgin selle poole, et osta kallimaid ja kvaliteetsemaid asju, mis kestaks, mitte suvalisi tooteid, mis ei kesta. Ma ei tea, kas see rohkem mõtlemine on tingitud säästuaastast või vanusest, aga nii on.

Pigem ostan kaks kallist pintsakut kui suvalisi lidrakaid kuskilt kiirmoepoest. Ostan parem kolm klassikalist kleiti kui kaheksa suvakat Paavlist. Okei, Paavlis ma ei käi säästuaasta pärast, aga muidu mu lagi on nagunii 5€ kasutatud asja eest ja tavaliselt saan selle eest ikkagi kleite, millega ma pikalt käin. Kogu mu suvine garderoob on põhimõtteliselt Paavlist ja ühtekokku ei maksa see ilmselt oluliselt rohkem kui 100€ ja teenib mind mitu head suve.

Mingi hetk talvel kui ma asju sortisin jälle ja neid paremini sahtlitesse mahutasin, avastasin ma, et ma ei kasuta reaalselt oma suuri käekotte. Pigem ongi kas väike käekott või seljakott. Ja kuna ma VonBaeri juba nii väga armastan ja ma Meelise koti peale ilastasin, siis mõtlesin, et tavai, müün vana maha ja ostan uue.

Aga see on vist ikka nii, et kui sa millestki mõtled, midagi soovid, tuleb ta ise su juurde.

Nüüd on mul kogu komplekt koos. VonBaeri seljakott, käekott, kaarditasku.. Meelisel sama – seljakott, rahakott. Jõuluvanal rihm ja kaarditasku.

Minult on väga palju küsitud, kas ma saaksin sebida VonBaeri sooduskoodi. Ja teate, ma ütlen ausalt, ei saa. Esiteks, nad ei tee allahindlusi ja on nii ilusti selle mitte soodukate tegemise ära põhjendanud ja teiseks..

Me ei trikita oma kliente allahindluste tegemisega. Trikitamine seisneb esialgse hinna kunstlikus tõstmises, millest siis kliendile nn soodustust pakutakse.

Vältides edasimüüjaid ja vahendajaid, müüme otse Teile ning pakume võimalikult häid hindu vältides kollaseid või punaseid hinnasilte.

Ja teiseks kui te vaatate nt Kaubamajas nahast seljakotte, rahakotte.. Need maksavad räigelt rohkem ja neile tehakse lagi 20% allahindlust ja siis te ostaks.. Aga miks te kohe soodsamat VonBaeri ei vali. Ilma allahindluseta on sama hind mis “kaubamaja allahindlusega”.

Allahindlusi nad ei tee, küll aga on nad lahkesti nõus alati loosimisi tegema.

Tänagi panen käima loosi, kus saate endale ise valida rahakoti, mida soovite endale, emale, sõbrale, isale, kallimale.. Postitage oma soovitud rahakoti link kommentaaridesse. Lisaks loomulikult tasuta graveering, tekst, initsiaalid, mida vaid soovite. Loosimise teeme nii, et sõbrapäevaks ikkagi kätte saaksite oma soovitud tooted.

Tutvu toodetega nende e-poes – VonBaer – nahast kotid!

Võitjad on selgunud! Palun kirjutage info@vonbaer.ee ja lisage ka mida graveerida soovite!

#KINGITUS

184 Comments

  1. Kuna siiani olen alati soovinud võita midagi näiteks abikaasale või lapsele, siis seekord olen isekas!
    httpsnbaer.ee/naiste-nahast-rahakott-w1/

  2. Võtan nüüd esimest korda osa, aga loosimine on nagu rusikas silmaauku :D Kaotasin nädal tagasi oma suhteliselt uue rahakoti ära. Arvestades seda, et ma juba toda rahakotti valisin oma pool aastat, siis ei loodagi uut niipea saada (pole lihtsalt sellist, mida ma tahaks ja noh.. väga kallist osta ka ei raatsi).
    Ühesõnaga, hea meelega hakkaks kasutama sellist tumepruuni https://vonbaer.ee/naiste-nahast-rahakott-w1-plus/

  3. Kuna minu lemmik Stella rahakott läks katki ja ma pole endale teist lemmikut leidnud kasutan mingit vana mis sahtlist leidsin.. aga sellist Rahakott W2 oleks küll au omada (;

Comments are closed.