Söögijuttu – meie Tartu supiköögist ja võileiva võistlusest

Käisime vahepeal kiirvisiidil Tartus, mul oli likvideerimata eelmisel aastal blogiauhindadel blogijate poolt mulle tehtud kingitus – V Spa kinkekaart, aga sellest kirjutan eraldi postituses. Käisime siis sõber Jouni uues kohvikus PõhiLõuna, mis on alates esmaspäevast ka kõikidele huvilistele avatud.

Tartukad teavad seda kohta ilmselt kui “endist Blackberryt”, aga mulle täiega meeldis see koht. Nii hubane ja valgusküllane. Jouni kohvik PõhiLõuna hakkab avatud olema hommikul kaheksast, et kaasa haarata kohv (mine pekki, üks parimaid cappuccinosid, mis ma joonud olen, ausalt ja ma olen kohvi kohapealt üsna pirts!). Lahti on ta kella kolmeni ja seal saab kindlalt ülihead lõunat.

Ma olen varem Jouni tehtud sööke söönud, lõunat pole õnnestunud sealt veel saada, aga.. Ma julgen juba ette kiita. See oleks nagu te tuleks minu juurde lõunale. Kui ma ei oleks Meelisega koos, ma oleks raudselt Jouniga koos, sest kui Meelisega on meil vägagi ühine meel kõiges muus – blogindus, fotondus, varasemalt reporteri ja seltskonnaelutöö, siis Jouniga olen ma köögis rohkem ühel lainel kui kellegi teisega oma elus. Ainult võib-olla oma emaga olin ma samapalju ühel lainel pliidi taga.

Ühesõnaga, Jounil on maitsemeel õiges kohas ja tal on silma.. Ehk meie mõlema motoks on see, et söögis peab olema kirge ja seksikust. Kõlab idiootsena, aga on ikka vahe küll kuidas sa sööki serveerid. Alljärgnevalt pildid, mis minu meelest on seksikad – leitud siitsamast blogi “pildipangast” ehk olen neid kunagi juba siin blogis näidanud.

Nii, ja juba järgmisel laupäeval võtan ma Jouni appi ja ma tulen avan seal PõhiLõuna kohvikus üheks päevaks oma supiköögi.

Selle kohta on Facebookis mul tehtud ka üritus, seal on olemas ka nö suppide nimekiri, mida me võiksime teha ja kolm enimhäält saanud suppi me ka ilmselt teeme. Andke oma tulekust ja soovidest teada siin!

Ja kui veel söögist rääkida, siis marimelli FB lehel on käimas võileiva võistlus (link!), kus auhinnaks on kotitäis maailma parimat kraami, et võileibu meisterdada – Fazeri juurikasarja tooted ja Valio Viola sulajuustud. Võitmiseks ei pea tegema suurt midagi – postita oma lemmikvõileiva pilt sinna kommentaaridesse ja laigi paari lehte :)

5 thoughts on “Söögijuttu – meie Tartu supiköögist ja võileiva võistlusest

    1. Mul isegi oleks hoov, mida seal kasutada :) peab täitsa mõtlema. Meelis muidugi teataks “ära võta endale nii palju kohustusi!”

    2. Omfg! 100€ osalustasu!! Pane juurde transport jne, ma ilmselt ei teenikski kohvikuga nii palju. Jään Uue Maailma Festivalile truuks :)

    3. Nägin ka hiljem, et osalustasu 100€. No mina olen kohalik Mul jääks sõit ära
      Aga nii kahju. Ma usun, et oleksid oma suppidega nt laineid löönud ☺UueMaailmaFestivalile ei satu kahujuks

Comments are closed.