SOOVITAN SOOJALT: minukleeps.ee

Kui ma selle Hedoni riiete postituse tegin (link!), siis kirjutas mulle üks sõbranna, et kas mul riidekleepsud on juba olemas. Ma olin ah, misasja? Aga meenus mullegi, et lasteaias öeldi, et asjadele tuleb nimed sisse kirjutada. Milleks riideid rikkuda, eks? Ei saa pärast ju maha müüa :D

Ok, see viimane oli nali, sest ma ostangi meelega teiselt ringilt asju, et ma ei peaks nutma, kui ta 150€ kombe katki kukub, poriseks teeb vms, et appi, nüüd ei saagi järelturult raha selle eest. Ma kulutan max 50€ mingile asjale ja ma ei nuta hiljem seda raha taga. Aga see selleks.

Sõbranna andis mulle lingi minukleeps.ee – kust saab tellida peale triigitavaid kleepse, siis kleebitavaid kleepse ala mänguasjadele, söögikarbile jne ja siis on seal veel käepaelu, kuhu saab lapse nime ja kontaktnumbri kirjutada, motivatsiooni tahvleid, ja igasugu kleepse ja asju veel näiteks kui pidu korraldada ja tahta klaasidele laste nimed peale panna vms. Seda kasutan ma kindlasti tulevikus kui lapsed nats suuremad ja oskavad oma nime juba lugeda, väga lahe asi mu meelest.

Ühesõnaga, ma tellisin siis hunniku triigitavaid ja kleebitavaid kleepse ja kuna ma seal juba tellimas olin, mõtlesin, et teen sõbranna Kretele ka üllatuse ja tellisin talle ka ühe portsu, et Elsa asjad ikka lasteaias Elsa selga jõuaksid.

Täna jõudis kraam kohale ja… Saab kleepima hakata :) Kellel veel kleepsud ostmata, siis küsisin minukleeps.ee-lt sooduskoodi minu lugejatele, milleks on “MARIMELL” ja see annab niigi soodsatelt toodetelt veel -15%!

Nüüd kõik shoppama – minukleeps.ee (link!)

16 Comments

  1. Kui hea ajastus sellele reklaamile! Tegin ka tellimuse ja nii väikeselt arvelt soodustust saada tekitab pea-aegu et süümekaid :D Aga tänud igatahes!

  2. Tänud! Just see mul oligi puudu. Laps läks täna just uude lasteaeda, kus palju rohkem lapsi ja rohkem riideid. Kasutasin ka sooduskoodi ja tellisin mõlemale lapsele kohe :)

  3. Minul näiteks tulid need minukleeps.ee oma suht kohe peale paari pesu maha, samas nimeline.ee omad püsisid kauem, seega võib olla siit hea katse teha telli erinevate firmade omi ja vaata mis kõige paremini vastu peavad ;)

  4. Aitäh vihje eest! Kohe pärast lugemist kiikasin nende kodulehte ning nimesildid on tellitud! Hedonile soovin toredat lasteaiateed!

  5. Kui mu suurem laps läks lasteaeda nii 3a tagasi siis nad juba tegutsesid ja tellisin ka sealt triigitavad kleepsud. Hästi nunnud. Eks mõnel ikka viskas nurga lahti aga muidu rahul. Hea et meelde tuletasid, teine laps läheb ka nyyd hoidu ja uusi silte vaja ;)

  6. Ma tellisin ka paar aastat tagasi, tegin kõik õpetuse järgi kuid ikkagi pesumasinast korjasin neid igal pesukorral välja. Nüüd tellisin teisest kohast, eks näis kas paremad või ei. Oleks huvi teada küll kuidas teil need püsivad :)

    1. Aga ma siiski uudishimust tellisin nüüd siit ka. Saan võrrelda kas aastatega paremaks läind või ei.

    2. Ma ostnud nimeline kohast, kleebitavad ja siiamaani pole pesus ära tulnud. Triigitavatega olen kuulnud et hiljem pole saanud enam kleepsu ära või on tõmmanud riide puruks.

Comments are closed.