#elulineblogi

Sünnipäevaks saledaks, ilma Erik Orguta

Teate, ma vaatan peeglisse ja mõtlen, et ma näen jumala püss välja, teksad lähevad jalga, kampsun peale, sangad ei paista välja. Done!

2S8A1579

Ükspäev otsisin ühte pilti, teadsin, et see on mu feissis, lappasin vanu pilte ja leidsin selle…

Mõtlesin, holy shit, kui peenike ma olin. Kuna paar päeva varem jäi mu silma, et Erik Orgu otsis blogijaid ja riburadapidi hakkas blogiposte ilmuma, siis.. Esimene nädal “Erik Orgu abil kõik blogijad saledaks” pole veel möödagi saanud, kui ma juba tundsin, et tahaks oksendada. Ausalt. Kas on mõni blogija, kes temaga hetkel koostööd ei tee?

Ma küsisin hoopis oma trennihundist naabripoisilt nõu ja sain Siimo Sikuti kontakti, kirjutasin ja… Alates uuest nädalast hakkame Meelisega koos toitumiskava järgima! Trenniosas pole me veel kokkuleppele jõudnud, sest me kumbki Meelisega pole sellised jõusaalis rassijad, teiseks üksinda on igav, koos minna keeruline (kuhu lapse paneme?). Aga eks sellega näis – alternatiive on.

Kaua võib? Kui ma kunagi suutsin kolme kuuga 30 kg alla võtta, asi see siis viie kuuga 13 kg alla võtta pole? Ma ei teagi, mis Meelise täpsed plaanid on, aga eks ma need uuel nädalal kõik kirja panen.

Igaljuhul saab minust trenni-jalutus-toitumishunt, mida ma kunagi olnud pole. 30 kg läksid ka sujuvalt pärast oppi, ilma et ma suurt midagi peale natukese kõndimise tegema oleksin pidanud… Aga ma sean uuesti endale eesmärgiks oma sünnipäeva 23.02 – et olla vähemalt 57kg! See tähendab hetke seisuga 12 kg kaotust. Seitse rasedakilo ja viis ilukilo ja ma olen rahul!

Tossud on ka olemas – valged ja Sportlandist ja Nike omad ja mul savi, et ilmad lähevad aina porisemaks, aga mustad olid otsas ja muu mudel mulle ei meeldinud! :D

Niiet läheb minna – pekkidele tuld!

14 thoughts on “Sünnipäevaks saledaks, ilma Erik Orguta

 1. Koos lapsega saab ka trenni teha. Mul kodus viie kuune preiliga ning teeme koos kükke, kõhulihaseid jne. Hantleid pole vajagi, laps on raskuse eest.

 2. Minu arvamus sellest Siimost on küll null,paljud mu tuttavad on tema toitumiskava kasutanud ja seal pole üldse rasvu,rasvad on ülitähtsas. Neidudel on seetõttu menstruatsioon ära jäänud.
  Ning vaadates tema FB postitusi siis kuskil kirjutas et keegi võttis nädalaga 5kg lihast juurde aga see pole isegi siis kuigi reaalne kui kõiki erinevaid steroide süüa, kaalutõus tingitud lihtsalt sellest vesi on kehas kinni.
  Ilmselt kellelgi on temaga ka häid kogemusi, nii et EDU!:)

 3. Anna aega, ma pakun, et juba kuu-kahe pärast on neid blogijaid, kes Orgu kava järgi toituvad, tunduvalt vähem.. :)

  Mul endal on ka plaanis seda 95% täpsusega järgida kuni soovitud kaal on käes ja peale seda jätan ainult osaliselt menüü tema toitumiskava järgi (mis ei tähenda, et ma ülejäänud toidukorrad mäkis sööks :D).

 4. Minu meelest Sa nii nagu praegu ka särav ja kena :) Aga edu igal juhul, mul umbes sama eesmärk ja katsun ka end kuidagi motiveerida, et algus tehtud saaks !

 5. Mina Orguga koostööd ei tee hetkel (mul see aasta tagasi enne rasedaks jäämist läbi tehtud teema), aga tema kava jälgin ikka. Minu meelest polegi nii oluline, et kas inimesed teevad kellegagi koostööd või mitte. Peamine ikka see, et võetakse end käsile ja suundutakse parema tervise ja vormi poole :)

  Aga kui kavad kätte saate, siis ootaks huviga postitust, kus väheke juttu, milline kava välja näeb üldjoontes.

 6. Õigust räägid! Ilma Orguta ka täitsa võimalik saleneda :D Mina võtsin 2010 aastal 16 kg alla 5 kuuga, kalorite lugemisega ja kerge liikumisega. Arvutasin päevase BAV ehk baasainevahetuseks vajaminevad kalorid. Kui aga laiska panna, siis 2015 aastal tuleb taas käsile võtta ja – 10 teha :D Mul eesmärk jaanuar. Edu!

 7. Selle massilise toitumis- ja trennihulluse valguses läks mul selline tuju üldse ära :D. No üldse ei viitsi end liigutada ja teiste liigutamise/toitumise kohta ei viitsi ka kohe üldse lugeda. Eks kevadel, kui kõik hirmpeenikesed ja ilusad, siis muidugi kirun ennast :P.

 8. Nägin Sind eelmisel nädalal Kristiines ja ma pean ütlema – Sa oled tegelikkuses palju väiksem kui piltidelt tundub. Nägid väga hea välja :)

  1. Aitäh :) ilmselt fotograafid pildistavad nii lähedalt, et ma hõivan terve kaadri :D

 9. Mina ei järgi Orgu kava ja olen blogija. Jeee!! Tegelikult oleks vaja muidugi abi aga noh…

  Minu arust näed sa praegu täiesti tiptop välja :)

 10. Ma ei oska su vormi kohta midagi öelda, aga mis tegelikult esimese asjana silma hakkab, on alati su rõõmsameelsus ja positiivsus – ma arvan, et see on inimese puhul hullult palju olulisem näitaja, kui kümme kilo siia või sinna ;)

 11. Mina olen viimased kolmkuud fitlap.ee abiga kaotanud -13 kg ja peaaegu ainult toitumisega,trenni olen väga vähe teinud.

  Kui ilusti oma toitumiskava jälgid jõuad kindlasti oma eesmärgini. Soovin sulle edu :-)

 12. Ma pole Sind küll päriselus näinud, kuid piltide järgi võin öelda, et sellisena, nagu Sa praegu oled, oled palju kenam, kui sellise peenikesena, mis pildi võrdluseks lisasid. Ausõna. Just eile nägin jälle näost-näkku inimest, kes võttis ka kaalus nii umbes 20kg alla. Kuigi ta on väga tubli ja elurõõmus inimene, siis see üleliigne nahk ei jäta just kõige kenamat muljet. Ei, ma ei mõtle keha, vaid nägu vajub koledalt ära. Ja nägu jääb ju teistele esimesena silma.

  Kuigi, mis see teiste arvamus ikka loeb. Peaasi, et ise õnnelik ja rahul oleksid. Praegu oled ju igatahes elurõõmus ja kena naine (vähemalt piltide järgi). :)

Comments are closed.