Suvised loosimised, head pakkumised ja sooduskoodid

Kuna meil on blogis ja Facebookis nii palju häid “pakkumisi”, siis koondan selle suve parimad pakkumised, sooduskoodid ja meie loosimised ühte kohta kokku.

Esiteks, kuni 21. juunini on võimalus osaleda Cybex Priam kärukomplekti loosimises – selleks, et võita, ei pea tegelikult tegema muud kui olema marimelli Facebooki lehele klikkinud like. Hea, kui te seda infot ka sõpradega jagaksite, ja veel parem kui kellegi, kellel seda komplekti vaja oleks, ära tagiksite – kindlasti on mõni teie sugulane, sõbranna, töökaaslane rase, kellele selline komplekt marjaks ära kuluks.

Teiseks, loosime välja tasuta fotosessioone inimestele, kes annavad meile häid ideid, mida blogis veel teha, mida rohkem teha, mida uut või vana teha… Seda saab teha selle loo “Tere tulemast perekonda, väike M” kommentaarides. Kuna ma seal ei maininud, millal me fotoshoote loosime, siis paneme mingi päeva lukku – 15.07.2017.

Tere tulemast perekonda, väike M

Kolmandaks, Meelis teeb pilti nagu te teate. Ja sel suvel on tal eriti magusaid pakkumisi. Juunisse on hetkel mõni üksik vaba aeg, juulisse ja augusti veel mahub. Ühtlasi, 18. juunil pildistab ta Tartus ehk teeb ühe pika päeva nagu ikka, Raadimõisa pargis ja võtab kõik soovijad vastu. Kuna üks soovija oli pildistamiseks ka Põltsamaal, siis kui me kellegi veel leiaks, tasuks täitsa tulla ju… Sel samal 18. juuni õhtul saaks Meelis väikese vahelepõike teha. Andke endast märku! Lisainfot leiab alljärgnevast postitusest:

marimell FOTO aka Meelis kutsub pildistama

Sooduskoodid:

MyChef – kes tahab lõunaks süüa, või õhtul ei jõua kokata, või nädalavahetusel võtab grillimine piisavalt aega, et mitte raisata aega salatite ja kõrvalroogade peale, siis MyChef tuleb appi. Igalt tellimuselt kus kasutate koodi “marimell” saate kuni jaanideni kohaletoimetamiselt 3€ alla. Hea nali on see, et eile tellisin endale lõunaks Gingerist padthaid ja unustasin koodi kasutada :D

Uber – eks suvel juhtub ikka, et klaasike veini tuleb kergemini kui talvel. Täis peaga sõitmist ma ei tolereeri. Seega, tellige Uber. Kiire ja odav. Kui kasutate koodi “marimell2017”, saate 3€ sõidult alla. Ja seda suisa kolm korda!

Wolt – ka sealt saab süüa tellida (mina olen MyChefile truuks jäänud, vist seepärast, et sõbranna seal töötab) ja koodiga “marimell” registreerides saab ka midagi – ma täpselt ei teagi, see oleneb perioodist, kas tasuta delivery või krediiti. Proovige ja saate teada.

Kui me Pärnus käisime, siis selgus, et kui liitute ka Airbnbiga ja teete seda läbi minu lingi – siin – saate 22€ krediiti.

Ja kui siin juba jagamiseks läks, siis ON24’s on meil ka sooduskood – SGOFLFN (saate 3€ krediiti kui meie koodiga liitute) ja shoppa.ee’s ka – DJMCUAS (sama värk, saate 3€ krediiti kui selle koodiga liitute).

3 thoughts on “Suvised loosimised, head pakkumised ja sooduskoodid

  1. Just eile tellisin MyChefi kaudu endale Uulitsast burgereid teie koodi kasutades :D Läks asjaette! Tänud :)

    1. Millistega?
      On24 annab mingite ostude pealt mulle vist -5, -10% ehk siis see läheb sellest koodirahast maha vms – samas pole terve sajand sealt midagi tellinud. Shoppas sama. Aga pole siiani sealt midagi tellinud.

      Uber annab 3€ soodukat nii regajale kui mullegi… airbnbs peaks sama süsteem olema…

Comments are closed.