marimell FOTO aka Meelis kutsub pildistama

Nagu paljud blogilugejad on ka soovitanud, võiks Meelis rohkem fototöid teha, eks ta ootas natuke ilusamaid ilmasid ka, et teid jälle pildistama kutsuda ja see depressioonik siin vahepeal tõmbas tal kogu moti maha, aga nüüd on ta taas jalul ja valmis pildistama… Mis me/Meelis siis sel suvel pakub.

Beebiootus ehk kõhupildid – ma arvan, et need on ühed ta lemmikud, mida teha. Näiteks talle väga ei meeldi teha neid vastsündinu pilte. Sellessuhtes, et kui tuleb pere lapsega, siis ta ei ütle, et ta ei tee, annab ikka endast parima, aga ta tunneb end kindlasti kindlamini kõhupilte või pulmapilte tehes.

Üha enam kogub ka Eestis tuure babyshowerite korraldamine ehk eelpidu enne lapse sündi. Ma alles hiljaaegu tegin sõbrannale sinna cateringi. Ta tahtis, et naised saaksid midagi head süüa ja ma tegin igasuguseid erinevaid määrdeid, mida oli purkidega hea transportida. Purkidest võib näha, et tulemas on poiss. Ehk siis minult saab vajadusel ka söögid tellida, Meelis tuleb kohale, toob söögid, teeb pilte, pärast võtab mustad purgid kaasa ja teil mõnus pidu peetud ja ei pea üldse selliste asjade pärast muretsema.

Samamoodi katsikud, värskel emal on muudki teha kui mitu tundi kokata :) Aga hiljem pilte vaadata, oi-oi, kui mõnus.

Perepildid/paaripildid, need on ilmselt Meelise nr kaks lemmikud. Neid teeb ta suvel ilmselt kõige rohkem ka. Nagu ka talvel kui meil on stuudiopühapäevad. Pered on lihtsalt nii armsad, lapsed on armsad, lemmikloomad on armsad jne

Sõbrapildid on järgmine teema – keegi kingib kellelegi kinkekaardi (jep, neid saab osta! Lisainfo: foto@marimell.eu), kutsub niisama sõbrannad kokku ja tuleb pildistama. Või tuleb mõni sõber/sõbranna üle pika aja Eestisse, siis oleks ju fun seda jäädvustada. Täiega lahedad ettevõtmised. Oleme mitu korda stuudios teinud selliseid naistekaid – mina olen süüa teinud, naised tulevad kokku, löövad ennast ilusaks, teevad pilte, söövad head-paremat, limspivad veini ja naudivad seda paari tundi, mis neil on. Meelis on isegi piknikke käinud pildistamas.

Väga paljude suurim sõber on hoopis lemmikloom, kellega Meelis ootab kõiki pildistama. Olgu selleks nunnunäoga kass, krutskeid täis koer või hoopis krapsakas rott.

Enne veel kui tanu alla saab, peavad naised tihti tüdrukuteõhtut ja seal on Meelis käinud väga palju. On teinud nii akti kui lihtsalt nendega kaasa trippinud, linnas, muuseumites, kokakoolis – mis kellelgi plaanis on. Üldiselt rakendab ta ka siin tavapärast hinda.

Ma vist igaks juhuks mainin siin all seda, et tüdrukuteõhtuid olen ma ise korraldanud mitmeid, aidanud teisi natuke jõu ja nõuga, lisaks olen pakkunud ka kokakoolitust või teinud näiteks stuudiosse cateringi, kui on mõeldud selline mõnusam ja kodusem variant, tavaliselt tehakse buduaarikaid või aktipilte sinna juurde. Neid viimaseid loomulikult me ei jaga :)

Tüdrukuteõhtule järgneb ilmselgelt millalgi ka pulmapidu! Need pildid on Meelise pildistamistopis kindlasti üleval pool. Näiteks sel suvel on tal üks pulm, kus ta teeb ainult ilupilte, muud pildid teeb teine fotograaf. Seega, alati on võimalus valida endale sobilik kombo – ettevalmistus- ja ilupildid, registreerimine, õnnitlemine või siis ainult pulmapidu, või ainult ilupildid jnejne Küsi pakkumist, sest hind sõltub asukohast ja töö mahust.

Igasugused sünnipäevad, juubelid, naistekad, meestekad, erievad üritused, kuhu vaja fotograafi – poodide, kohvikute, restoranide avamised, seltskonnaüritused jne – selles on Meelis sellessuhtes hea, et ta on seda kaheksa aastat nö igapäevatöö- ja leivana teinud – Delfis, Õhtulehes,Postimehes… Tegelikult polegi Eestis naljalt mitte ühtegi väljaannet, kus Meelise pilte poleks ilmunud.

Ja siis jäävad alles veel kõikvõimalikud firmapeod – meeskonnaüritused, suvepäevad, ühised ettevõtmised. Küsi pakkumist, sest hind sõltub asukohast ja töömahust!

SELLE SUVE ERI:

Meelis on ka varem käinud pildistamas lasteaedade lõpupidusid. Üldiselt saab sellest galeriist igast lapsest mõne pildi, igast perest mõne pildi ja palju ühispilte.

Siin on kaks varianti, kas lihtsalt teha mingist oma sõpruskonnast ehk tellida fotograaf nö kamba peale (maksimaalselt kolm nö tellijat, muidu ei jõua), et Meelis pildistab selle konkreetse seltskonna lõpetamist, nende peresid, teeb ühispilte jne.

Või siis teine variant, mida ta on viimased kaks või kolm aastat teinud, et tellijaks on üks inimene, kelle teekonda lõpetamisel jälgib ta põhimõtteliselt nagu pruudi valmistumist pulmadeks. Ettevalmistusest, tehakse mõned ilupildid, siis lõpetamise pildid, õnnitlemised, pere- ja sõpradega pildid.

Ja Meelis mõtles välja veel ühe nö kategooria, sotsiaalmeedia pildid – ala tahad pass-või töötõendi, Facebooki uut kaane- või profiilipilti. Instagramis eputada, Tinderis paremini nähtav olla. Blogisse uusi pilte… Tee pilte kuhu iganes sotsiaalmeediakontole sa vajad.

Iha.eesse ilmselt pilte poole tunniga ei tee, aga stuudios saab ka seda :)

Ja nagu ikka jätsin ma magustoidu kõige viimaks. Ehk siis: HAPPY HOUR, mis kehtib tööpäeva õhtutel vahemikus 17.04-31.08.2017, mil hind on ükskõik mis pildistamisteks 49€/h, kui see asub Tallinnas. Välja arvatud pulmade ilupildid (registreerimine, pidu.. palun väga).


Kõik hinnad kehtivad Tallinnas või lähiümbruses; tunnise sessiooni käigus saad endale 50-80 fotot (oleneb inimeste arvust, kui on ikka neljaliikmeline pere ja kõigist on eraldi ja koos pilte, siis jääb paras ports alles), töötlen ära ja panen teele viie tööpäeva jooksul. Pulmapiltide jaoks võta 21 tööpäeva. Aga kuna ma olen ise väga kärsitu pilte saama, siis ma ei lase ka teil oodata. Ma ausalt ei saa aru, kui ma saaksin pulmapildid pool aastat hiljem alles, või veel hiljem. Kohutav!

Kinkekaarte on samuti võimalik soetada. Kirjuta ja leiame sulle sobiva lahenduse! Kas tunnine, pooleteisetunnine, kahetunnine, terve päev… Tallinnas, mujal, kodus, väljas, stuudios… Kõike saab. Küsi ja me leiame lahenduse!

PS! Kindlasti teeb Meelis suvel ka teistes Eesti linnades neid 59€ (püha)päevi. Kui kuskil linnas oleks veel vähemalt viis huvilist, siis võib ta mõelda ka sinnasõidule.

18. juunil on Meelis Tartus (lisainfot saab siit!)

Varasemalt tehtud töödega saab tutvuda väheselmääral ka siin!

Andke kommentaarides märku, millisesse linna Meelist ootaksite ja teeme ära!

Igasugune lisainfo ja broneerimine: foto(@)marimell.eu

Egas muud kui bronni aeg ja pildistamiseni!

3 thoughts on “marimell FOTO aka Meelis kutsub pildistama

Comments are closed.