Tallinna südalinnas avati unikaalne meelelahutuspark

PRESSITEADE
16.05.2019

Südalinnas avati unikaalne meelelahutuspark

Viru Keskuse katuseterrassil avati uudse kontseptsiooniga meelelahutuskoht PARK’la, kus saab nii lõbusalt ja sportlikult aega veeta kui ka maitsvaid toite ning jooke nautida. Paiga üheks eriliseimaks atraktsiooniks on pesapalli simulatsioon, mis on esmakordne ja ainulaadne võimalus Eestis.

PARK’la asutaja Siim Tuki sõnul tekkis mõte erinevaid sportlikke ja seltskondlikke tegevusi pakkuva paiga avamiseks välismaal reisides. “Eesti suvi on niigi üürike ja seda enam tuleks päikeselisi päevi võimalikult palju õues nautida,” leiab Tukk. “Oleme linna keskseimas asukohas suurimale väliterrassile kokku kogunud väga palju kaasahaaravaid atraktsioone, kus saab vahvalt aega veeta nii üksi, sõpradega kui ka perega.”

Paiga üheks unikaalseimaks atraktsiooniks on pesapalli simulatsioon, mis pakub võimalust pesapalli täpsuslööke virtuaalselt harjutada. Proovile saab end panna ka erinevates jalgpallimängudes – nende hulgas on näiteks hiigelversioon lauajalgpallist, kus inimesed on mängus sees ja asendavad tavapäraseid lauajalgpalli keppide otsa lükitud pallureid. Lisaks saab põnevaid täpsuslahinguid korraldada võimsa noolemängu märklauaga, kuhu noolte asemel hoopis jalgpalle külge lüüakse. Paljude muude võimaluste hulgas on ka korvpallimäng 4 ritta, suvine curling ning golf 4 ritta. Mitmed nendest sportlikest mängudest on Eestis esmakordselt.

Meelelahutuspargis asub ka kohvik, mis pakub värskendavaid jooke, hõrke burgereid, maitsvaid kooke ja käsitööjäätist.

PARK’la on Viru Keskuse 4. korruse katusealal avatud T-N 11-23, R-L 11-01 ja P 11-23 ning jääb avatuks septembrikuuni. PARK’lasse pääseb Rahva Raamatu neljanda korruse, Estonia puiestee tänava äärse trepikoja või Viru Keskuse autoparkla kaudu.

Viru Keskus on Eesti suurima külastatavusega ostu- ja meelelahutuskeskus. Tallinna südames asuv moekeskus on hinnatud kohtumispaik ning kvaliteetsete kultuuri- ja meelelahutuselamuste pakkuja. Viru Keskuses on üle saja kaupluse ja teeninduskoha, Eesti suurim ning maailma nelja parima raamatupoe hulka arvatud raamatukauplus, Baltimaade suurim ilutoodete piirkond, kohvikud ja restoranid, spordiklubi ning südalinna soodsaim parkimismaja. Viru Keskusele on omistatud Eestis ainus jätkusuutliku hoone opereerimise hõbesertifikaat LEED O&M ning keskuse turundus- ja kommunikatsioonitegevus on pälvinud ligi 40 auhinda.

Lisainfo: www.virukeskus.com

Pressiteate saatis: Balalaika