Saada veel mees poodi, eksole…

NaguUus_700

Saatsin Meelise NaguUute (uus kaup tuli!), et ole hea mees, too turvahällile raam, sest praegu on meil Emmaljunga sedasi toanurgas koos, et me sellega õue ei lähe. Pealegi on beebi nii pisike veel, et korraga üle poole tunni õues ei ole ja lisaks on selline libedus, et anna minna… Ja et oleks ikkagi poes mugavam liikuda, sest osadesse kärudesse see häll sobib ja osadesse mitte.

photo 3 (6)
Maxi Cosi Pebble turvahäll Quinni raamil

Aga Meelis tuli tagasi minu meelest terve autotäie asjadega. Lase veel mees poodi, eksole :D Okei, ta tõi lisaks ära apteegipakid (teen pildilise postituse ja sisututvustuse kohe-kohe) ja hunniku mähkmeid jne

Saabus siis mees vajaliku raamiga, aga lisaks oli ta NaguUuest koju toonud kiige. No tegelikult ma ei saa pahaks panna, sest kohe kui see kokku sai (PS. seda on ülilihtne kokku panna!) siis see meeldis mulle täiega ja beebile meeldis seal ka istuda. Väga kaua ta seal chillida ei viitsinud alguses, mingi kümme minti ja aitas talle küll. Aga näiteks eile suutsin ma samal ajal salati valmis teha. Seega, kui ma tahan süüa teha ja ta parasjagu ei maga, siis ta võib kiiges chillida küll. Harjumise asi – mida päev edasi, seda enam talle seal istuda (kiikuda) meeldib.

photo 2 (12)

Mis mulle eriti selle Chicco Polly Swing Up kiige juures meeldis, olid need meloodiad, mida see mängib – näiteks merekohin, seda ma olen isegi mingist äpist beebile lasknud, et ta magama jääks. Samuti on seal südamelöökide heli, mis meenutab talle aega, kui ta veel kõhus oli. Ja see punane kiik sobib meie beebinurka ideaalselt. Ja teate, mis veel – suvel saab seda õues kasutada, sest sellel on katus peal, mis kaitseb beebit päikese eest. Win! :)

Valige endale sobiv kiik välja ja tellige netist või minge kohale ja vaadake oma silmaga, sest oma silm on kuningas! Valikus on suuremaid ja väiksemaid, kallemaid ja odavamaid – igaüks leiab oma! For sure!

No ja kui juba NaguUue kraami näitamiseks läks, siis meie beebi käib dušši all – sellise khuuli Miki aluse peal (hetkel enam sinist pole, on roosa) ja oi, kuidas talle seal meeldib kui veega pritsida :)

photo 1 (11)

Kas teie lapsel on/oli kiik? Mis vanuses kasutama hakkasite? Kas meeldis või üldse ei meeldinud? Minul oli reaalne kiik, nööridega ja puust pulkadega, rippus ukse augus :) Retro värk – 80nda! :D

NaguUus_700

11 Comments

 1. Meil oli lamamistool. Ja kohe kui arst teada sai,siis sain õiendada ja andsin ära. Ega neid väga ei soovitata,aga eks mugav oli küll last sinna panna. Kiikus see ka kuidagi ülesse alla ja vibreeris. :)

  1. Miks sa õiendada said see ju lamamistool mitte istumistool? :O Meil ka lamamistool ja beebi nii rahul seal kuulab muusikat ja vaatab ringi, lihtsalt asendamatu asi. Minu arus pidevalt lapse süles hoidmine oleks talle palju kahjulikum, kui lamamistoolis lamamine.

 2. See kiik on ülimõnus, ostsime oma beebile ka selle, kui ta oli umbes kuu ajane ja samuti NaguUuest ;) Nüüdseks on pisi juba 6,5 kuune ja ikka meeldib vahel seal lebotada, kahjuks kaua enam ei saa, sest kaalulimiit on kiigel ju siiski.

 3. Meil oli ka Ficher Price kõike tegev-mängiv kiik. Ja mina sain ainult tänu sellele kodu kraamitud, söök tehtud ja ennast kasitud. Meie peebipoja oli kui püstikurat ööd-päevad ja ainult tänu sellele vibreerivale-mängivale-kõikuvale imevahendile sain end veidi inimesena tunda. Arsti saatsin kukele kui õiendama ja silmi punnitama hakkas- tulgu hoidku ise mu last kui vajan 5 minutit omaette aega, et mitte hulluks minna .Vait jäi- nii ars kui laps :)

 4. Minu pisikesel preilil on graco 2in1 kiik-lamamistool. Hakkasin kasutama kui preili oli paarinädalane ja kasutan vahel siiani. Praegu preili 7 kuune. See on elupäästja kui olin üksi ja näiteks pessu tahan minna. Kui preili ärkab võtan ta lamamistooliga vannituppa kaasa ja ta vaatab kuidas ma duššiall olen . Kiiku panen ta mõnikord õhtuti kui tolmuimejaga põrandaid puhastan või süüa teen. Ta naudib siiani seal olemist,kuid kroraga siiski kuskil 20 minutit.

 5. Meil oli see sama kiik ja kiidan ka taevani. Kuna poiss keeldus alguses mujal, kui süles olema, sai kiik ostetud. Õnneks võttis kiirelt omaks ja talle tõeliselt meeldis seal. Sain mina ka ilma kisata süüa või wc-d külastada :D

  Ja pole see kiik beebile halb midagi, tal ju beebisisu ning lapse selg ilusti sirgelt. Ega keegi ju hommikust õhtuni kinni hoia seal last. Need igasugu bumbod ja käimistoolid on palju hullemad, rääkimata nt liiga vara padja toppimisest, missest et see õhuke tittedele mõeldud narts on :)

 6. Wow , see pesemise alus on äge. Kuidas laps seal on ja ära ei libise? Huvitav mis selle nimetus on ja kus tellida saaks, cool! :)

  1. naguuus.ee ja vannialus on nimi :)

   võid helistada ja küsida, kas täpselt sama on… hetkel veebis pole vähemalt, aga neil polegi kõik asjad veebis.
   http://www.naguuus.ee/vannitamine-ja-mahkimine/

   ja see on sellisest riidest, mis pole libe, nagu võrgu moodi, väga mugav kasutada ja käib põhimõtteliselt a4 formaadiks kokku :)

 7. Miks sa lapsega üle poole tunni väljas ei ole ? Ilmad pole sugugi külmad ja tihtipeale lastele just väljas värskes õhus magada meeldibki. meil oli ka lamamistool . ei tulnud mõttessegi, et peaksin hakkama arstile ütlema mis asjad meil kodus on. ;) Hüppekiik oli ka , nüüd käimsitool ja tugi. Ma ei arva et miski nüüd nii kahjulik on kui pisut aega päevas seal on ;)

Comments are closed.