Uus kodu: Hedoni tuba

marimell

#KINGITUS

Alustuseks väike video, kui te veel näinud ei ole:

Kuna meie suurem laps saab nüüd päris oma toa, siis oli vaja üks tuba veel sisustada. Mina mõtlesin kohe, et tahaks valget mööblit, minimaalselt asju ja pigem diivanit kui kummutit, et oleks selline mõnus tuba, kus sõpradega chillida.

Sest pean etteruttavalt ütlema, et praeguses kahetoalises ei tundnud me puudust mitte Hedoni toast, kus ta omaette magada saaks, kuivõrd mängutoast. Magamistuba oligi magamiseks. Meile kõigile. Aga kui naabrilapsed külla tulid, siis mul oli imelik magamistuppa varjuda.. Ja samas see autoradadega mängimine hakkas lõpuks ajudele. Pluss siis veel beebi seal autode vahel põrandal ukerdamas jne. Seega Hedoni toast oli mõte teha pigem selline mängutuba, võimalusega magada.

Reaalsus: lase lapsel otsustada

Ma ei jõudnud veel muud plaani mõtlemagi hakata kui seda, et Hedon ise tahtis nari ja mina teadsin, et sinna tuppa peab tulema kirjutuslaud (kool ootab ees, meie saame tema lasteaias oleku ajal seda kodukontorina kasutada) ja kõige loogilisem valik tundus nari peal, laud all süsteem. Aga laivides tõmmati kohe meid maa peale – ilgem gümnastika on voodipesu vahetus.. Ja meie enda mure oli see, et kuna Hedon armastab magama jääda meie vahel või diivanil, siis narile ei saa teda keegi vedida ju. Lugejad saatsid meile erinevaid linke, erinevaid poode, erinvaid disaine, erinevaid you name it lahendusi..

Olime jumala jännis oma mõtetega, et mis siis ikkagi parim lahendus oleks. Aga muredel on kombeks iseenesest laheneda. Ma ei tea, kas te olete kuulnud sellisest poest nagu Meblik – seal saab teha toa plaani ja 3D kujunduse, milline see hakkaks päriselus välja nägema. Loogiline, et kui ma sinna lehele jõudsin ja erinevaid kollektsioone vaatasin, siis isegi mulle jäi esimesena Hedoni tuba silmas pidades ette “gamer” tuba.. Mõtlesin, kõike mida, aga mitte gameri stilistikat. Valge mööbel oleks ikka palju ilusam. Tume mööbel väikeses toas teeb toa veel väiksemaks..

Ühel päeval lasteaiast tulles läksime Järve keskusesse, kus neil on salong, et no vaatame siis, mis meile päriselt meeldib. Te võite kolm korda arvata, mis toaga me sealt lahkusime.

Või noh, mitte tuba me ei võtnud selga, seda tulevad nad ise kokku panema ja paigaldama, aga tellimisleht taskus tulime me sealt tulema küll. Ja kui te arvate, et valikusse jäi ilus valge mööbel, siis te eksite. Gamer it is!

Hedon oli nõus juba järeleandmisi tegema, et hea küll, hall voodi ja gameri tool, aga mööbel võib siis valge tulla.. Ja mida rohkem mina seda kataloogi lappasin ja proovisin erinevaid kappe, riiuleid, voodeid omavahel sobitada.. vaatasin ma järsku seda lauda, mille taga ma olin ja olin mingi, oodake, nüüd, cancel kõik – mulle meeldib see laud. Ja järgmiseks tegime me kogu toa plaani ümber selle laua ja.. kuna mitte üks valge laud ei olnud selline, siis.. tuli võtta see hall laud ja mööbel, mis sellega sobiks.

Ega ma tegelikult 100% ikka ei tea, milline see tuba täpselt välja hakkab nägema, sest üks asi on plaani peal, teine siis kui asjad reaalselt kohal on ja ma neid ringi tõstma saan hakata. Hea on see, et ma ei pea muud tegema kui ütlema, kuhu seina ma mida tahan. Vaesed mehed, kes kohale tulevad, aga teha pole midagi.. ma kindlasti tõstan nende minnes toa veel korra ringi.

Aga nüüd on üks mure vähem – Hedoni toa taha saab linnukese panna. Okei, ainult valgustit on vaja!

Kogu toa sisustuse kingib Hedonile Meblik ja meie koostöös nendega kingime ühele teist samuti meelepärase õpinurga/kontorinurga varustuse (väärtuses 800€). Selleks pole vaja teha muud kui – follow neid Facebookis ja jäta siia blogi kommentaaridesse nende koduleheküljelt link milline kollektsioon sinu lemmik on, mida sa endale/lapsele sooviksid. Loosimise teeme nädala pärast!

PALJU ÕNNE: Võitjaks osutus Airi V. – kelle email oli kommentaaris olemas, saatsin selle edasi Meblikule, kes sinuga ühendust võtab.

PS! Mebliku poes kehtib ka kood MARIMELL, mis annab kogu tootevalikule 25% allahindlust!

 

402 arvamust postitusest “Uus kodu: Hedoni tuba

 1. https://www.meblik.ee/ee/x-dark/
  Raske on valida, kõik on ilusad/ägedad. Kuid usun, et see oleks mõne aasta pärast teismeliseks saavale poisile sobilik. Lõpuks saab ta ka oma toa ning oleks ideaalne mööbel ja tuba sobituma panna ☺️

 2. Jään võidule lootma, kuna meil peaaegu juba sisustus hetk käes ja laps läheb 1 september 1 klassi. Pole tal veel enda kirjutuslauda ja tal oleks hädasti vaja.

 3. Endal sai just kodu sisustatud, aga kingiksin komblekti oma mitte enam nii pisikesele sugulasele. Arvan, et talle meeldiks näiteks White Oak või White

 4. https://www.meblik.ee/ee/moro/
  Ma valiksin midagi moro kollektsioonist,sest mu suurem laps,kes saab kohe 13, armastab uurida kõike wwII kohta,ning liitub sellest aastast noorte kotkastega. See oleks nii ideaalne tuba talla. Vb saaks ka väiksemate laste tubadesse midagi selle raha eest,sest mööblit neisse palju ei mahu,kuna toad väikesed.

 5. Lapse lemmik oleks kindlasti Gamer, kuna septembris kooliminek sis on meil vaja tuba teha koolilapsele sobivaks.. meest pole kahjuks koroona tõttu juba pool aastat kodus olnud, et see võit lihtsustaks meie jaoks päris palju asju

 6. No deeeeeeem, valida ei oska aga oleks samamoodi vaja lastetoa mööblit, pigem vaataks heledama poolset.

 7. Meil see suvi plaanis poja toas remont ära teha ja tundub, et Gamer sarja kollektsioonist midagi sobiks tallegi.

 8. Meie kohe seitsmeseks saavale pojale sobiks GO! Concrete Oak. See on muidugi minu arvamus :D

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga