VANKRILOOS: ups, ma ostsin kogemata vankri!

Käisin nädala alguses NaguUus poes, sest lapsehoidja tahtis vankrit ja ei teadnud kus pood on, läksin kaasa… ja just oli kaup tulnud ja seal oli uus Cybex Priami vankrikomplekt, mida ma polnud enne näinud ja ma reaalselt armusin. Ma ei tea, kust see tuli, aga ma teatasin, et ostan selle ära… Ja nii oligi. Ma ostsin lampi selle Cybex Priami ära. Meelis kahtlustas, et ma olen segi keeranud. Ütlesin, et savi, see nii ilus, loosime välja! Kui ei investeeri, siis ei teeni…

Valisime siis lapsehoidjale vankrit, valikus olid tuttuued Bugabood ja Cybexi Priamid, samas ka kasutatud Emmaljungad. Mina, Emmaljunga fännina soovitasin muidugi musta iludust, samas seal kõrval oli väga ilus Bugaboo Cameleon3, hallide katete ja adapteritega, samuti tutikas ja hinnaga ainult 799 eurot. Mujalt ostes maksab see 999 euri + lisade eest pead veel plekki välja käima. Seega soovitan Bugaboo sõpradel sammud seada NaguUute – Kohila 2A ja endale lemmik välja valida.

Kogu vankrivalikuga saab tutvuda siin!

Lapseootus ja tulek on väga rahanõudev ja kui saab säästa paarsada euri, siis mu meelest ideaalne, et näiteks selle eest midagi muud vajalikku osta. Näiteks lamamistooli või kiige või voodi või turvahälli või midagi muud, mis puudu on.

A ja mida seal veel oli, ma ei teadnud, et selliseid asju ongi. Ma mäletan, et ma tahtsin Hedonile saada City Mini kergkäru, sest Mallul oli ja mulle meeldis. Sel hetkel kui ma avastasin, et KOHE on käru vaja, oli neil müügis kollane Mamas&Papas ja see mu omaks saigi, sest see kollase-musta teema juba oli meil kuidagi läbi käinud ja ma teadsin, et see mesimumm meie majja tuleb. Tuligi. See selleks.

Aga millest ma rääkida tahtsin, siis kellel on olemas City Mini käru ja uus beebi tulemas, siis ei peagi ostma uut vankrit, sest NaguUute tuli tuttuusi City Mini vankrikorve koos adapteritega.

Ma ei teadnud, et sellised asjad olemaski on. Mujal pidid ligi 200euri maksma, NaguUues ainult 99€! Mu meelest eriti mugav, 99€ eest saab uuele beebile vankri ja käru jääb eelmisest lapsest alles.

Kogu käruvalikuga saab tutvuda siin!

Aga nüüd sellest loosimisest ka. Sel samal päeval olin ma bloginud, kuidas selleks, et teenida, peab investeerida. Ja ma tundsin selles oma võimalust… No ma mõtlesin nii, et kui ma investeerin vankrisse, saan ma FBs jälgijaid, kes omakorda saavad lapsed ja tahavad ühel päeval perepilte. #winwin

Kõik põnevad asjad on juhtunud just sel nädalal. Mul on oma edusse usku – kristalliteraapia, Timmeri kaardiladumine, lennukad ideed, teotahe, inspiratsioon ja energia…

Seega, tegin ma NaguUuega diili, et üks vanker on minu. Ei hakanud teda koju vedama, karbist välja kiskuma, et pilti teha… Aga üks inimene saab selle endale. Päriseks. Tegemist on täiesti tuttuue Cybex Priam vankrikomplekti, mida saab kasutada kuni kolmanda eluaastani. No vaadake vaid kui ilus see on. Tõeline must iludus, nagu nimigi. Lisainfot saab lugeda siit!

Selleks, et võita, pole vaja teha palju – leia marimelli FBst üles see postitus (mida näed all screenshotil) ja jaga seda oma sõpradega, võid ka ära tägida kellegi, kellele see vanker nagu rusikas silmaauku sobiks. Äkki on su õde, ema, tädi, sõbranna parasjagu lapseootel või tead kedagi, kellele see komplekt marjaks ära kuluks. Loosimise teen suve alguses 21.06.2017, mil selgub Cybex Priami vankrikomplekti võitja. Võitja selgub kõikide lehte laikinud inimeste vahel :)

 

 

Samal teemal

30 Comments

 1. Väga tahaks võita Cybexit, aga kuna ma ei taha veel oma rasedust reklaamida, siis kahjuks jagada ei saa.

  Kas see Cybexi vanker on Naguuus poes alati valikus või tuleb sinna lihtsalt üksik mudel müüki?

  See on lihtsalt super vanker :)

  Palju muidu poes see maksab?

  1. Poes vist 1300€ vms. Üheski poes pole kõiki asju kogu aeg saada, nii ka NaguUues. Kui tuleb, siis kodukale üles ja müüki :) Peab ise pingalt jälgima…
   Äkki sa 20 juunil võid juba reklaamida oma rasedust või jagada võid ju ka kui kelegi ära tagid või niisama laheda loosi pärast :D

 2. pealkiri imelik,KOGEMATA OSTSID,kuigi ei ostnud ju,teil oli diil selle poega ja ostsidki teadlikult nö loosi jaoks..mitte kogemata

  1. Diil seisneb selles, et see seisab nende juures seni kuni loos lõppeb. Kogemata ostsin sessuhtes, et nägin, armusin ja tegin totaalse emotsiooniostu!

 3. No selle “kogemata” jutuga ei peta küll kedagi ära.. Nii ilmselgelt ju reklaampostitus lihtsalt. Inimesed, kellel raha napib, ostavad “oi kui armas” emotsiooni põhjal kalli ja täiesti ebavajaliku asja?! Miks te siis emotsioonipõhiselt “kogemata” mõnda armsat maja ei osta? :D

  1. Kusjuures, piinlik tunnistada, aga ma olen ka nii palju asju ostnur just nö hetke emotsiooninpealt, isegi kui mul selleks raha napib ja ma hiljem pean tõdema, et pekki küll, milleks mul seda osta vaja oli. Juhtub.

   1. juhtub jep :D nüüd vähemalt ei saa emotsioonipealt reisi osta :D kuigi tahaks

 4. Ei, vanker on tõepoolest võrratu ja super, aga… See on vist küll emitsioonostu tipp :-D
  Samas keegi teine saab väga õnnelikuks! Ehk üritan isegi enda õepojale selle võita.

  1. Hakkasin korra juba kahtlema endas, aga nüüd on see tehtud :D Loodetavasti oli investeeringust kasu ka!

 5. Mis asja ostsid omale vankri ilma beebit omamata? Või said selle et teised telliks sealt reklaami eest? Või võidetu peab kinni maksma? :)p segaseks jäi kiiruga sirvides tekst.

 6. Ma teeks ettepaneku edaspidiseks oma äri telgitaguseid mitte avaldada. Praegu ju ütled otse välja, et ostsid selle, et oma FB lehel fännibaasi kasvatada aga see jätab pisut sellise meeleheitliku mulje, no offence. Peida see äriteema kuidagi kavalamalt jutu sisse ära.

  1. Jumala eest, kõik teevad seda, mida ma seda varjan. Mul on üldiselt lojaalsed jälgijad, see, kui ma mõne nö loosimisega “ostan” – rändom!

 7. Kui ma ainult kommentaare loeks ja blogipostitust mitte, siis jääks mulje nagu siin loositaks jagajate hulgast välja inimene, kes selle emotsiooniostu kinni peaks maksma!

 8. Jah, rikkalt elate siiski. Nagu linnukesed oksal, kel muret pole.
  Eks minulgi vahel see emotsiooniostlemise patt hingele tuleb, aga üle 20-eurose emotsiooni puhul kukub käsi koos rahakotiga taskusse tagasi. Ühendus aju ja käe vahel on ikkagi olemas, sellepärast. Vast just suuresti tänu sellele otsime paar aastat tagasi maja kah, kuigi meie pere sissetulekud ei ole muidu teab mis ülilillelises seisus.
  Mul on ka säästud, aga hoolimata pikemaajalisest nirutamisest me neid ei puutu. On igaks juhuks, sest töö ja tervis on need kaks asja, mis võivad alt vedada ja tagala peab kindlustatud olema. Teil ei tundu kummalgi stabiilset tööd ega stabiilset tervist olevat ja sa ostad säästude eest tonnise mittevajaliku titekäru… Jummel, mu esimene auto maksis sama palju! Seda vist ei tohi kõva häälega mainidagi, et ise ostsin ka mitte just ammu vankri. Mul oli seda muidugi reaalselt vaja. Hädised 150 raha maksis, kasutatud oli ka. Aga mu laps ei teinud mingit vahet, ausalt.

  Oeh, vahel ma mõtlen, et te olete kaks kõige ebapraktilisemat tuulepead üldse. Kohe nii, et minul, võõral inimesel, ajab hinge täis.
  Ja siis vahel mõtlen, et lihtne, muretu ja lõbus on teil vist siiski ka. Nagu kaks võililleehmest lõunatuules. See teeb isegi natuke kadedaks omamoodi. Et kui suudaks ise ka nii.

  * läheb alla paremale ära, reklaame klikkima. Et teie säästuarve mõnedki sendid uuesti kasvaks.

  ** küll oli lahe toriseda, kadunud vanaema tuli kohe meelde :)

  1. Heh :) no ma loodan, et selle kulutatud raha teenime niiviisi tagasi. Samahästi võiks seda ju hoiusel hoida ja intressi koguda.. :)

  2. Nii ilusalt kirjutatud. Mul pohmell niiet lugesin kaks korda…esimene kord mõtlesin et mõistlik jutt. Teine kord lugesin Meryl Streepi häälega nagu muinasjuttu. Sa peaks raamatuid kirjutama…tundub mõnus lugemine

 9. kui ma mõtlen, kui palju asju ma saaks tonniga korda ajada, millises vankris minu laps oli ja kui palju ma tollega nimel vaeva nägin…

 10. Päris ära keeranud oma kristallide ja kaardimooridega. Aga kui investeering, siis investeering, mis ma ikka kobisen. Vankrit ei vaja, eriti veel tonnist. Sellist vajavad ainult laste emmed maeikujutaette misiganespõhjusel.

 11. Kahjuks ei ole minul facebooki…Vanker on super ja sobiks meie väiksele Ellile ideaalselt!

 12. Mille alusel see loos ikka toimub? Postituse jagajate ja kommenteerijate vahel? Postituse lõpus Facebookis on ju, et loos toimub KÕIKIDE LEHTE LAIKINUD inimeste vahel?! Saa siis aru

  1. Jagamine ja tagimine on vabatahtlik, oluline on olla marimelli lehe jälgija, sest loosimine toimub tõesti, kõikide lehe jälgijate vahel :)

Comments are closed.