#elulineblogi

Mida teha vanade kristallidega?

Ma tean, ma võin guugeldada ja välja tuleb, et mata maha… Aga ma tahaks teada, mida teie teinud olete? Mida seejärel tundnud?

Ma koristasin eile ja avastasin, et meil on niiiiiiii palju kristalle, mida me otseselt ei kasuta või mis on mingil ajahetkel ostetud mingi asja jaoks ja nüüd nad seisavad. On osaliselt puhastamata ja äkki nad toodavad üldse mingit seisvat ja halba energiat?

Näiteks mingi kuu aega tagasi ma tundsin kuidas ma ei taha ühtki kristalli kanda, võtsin nad ära ja mõtlesin, et vaatan, mis ma nendega teen.. Nad seisid pikalt lihtsalt riiulil. Meelis ütles alles ükspäev, et mata need maha, ma olin, kuhu ma need matan. Kas enda hoovi? Ma ei taha enda rabarberi alla neid matta! Mis nad teevad? Hävitavad mu rabarberid ära või kasvatavad just megasuureks ja viljakaks? Kuidas neid maha matta täpselt, kas pean neid enne puhastama, neile midagi ütlema?

Siis leidsin riiulist mingeid nö suvalisi kristalle. Meelis on neid ilmselt ostnud ja poetanud “vajalikesse” kohtadesse. Huvitav, kas ma võiks nad ära puhastada ja ühte karpi panna, et las nad olla.. Või on parem neist loobuda?

Hedonil on omad kristallid, millega ta vahel mängib, ta teab, et nendega peab vee all mängima, niisama ei tohi loopida. Praegu ma ka olen märganud, et need lihtsalt on tal riiulis ja need ei huvita teda. Ilmselt on aeg otsas.

Ma tahaks mõnda uut ehet küll, käsi tundub nii tühi, aga neid mis mul on, ma üldse ei taha. Ma ei saa ju neid edasi kinkida. Üks neist läks katki, see konkreetne mille Meelis mulle veinijoomise vastu kinkis. Aga see oli juba väga ammu… Enne kui ma need ülejäänud kolm käe pealt maha võtsin.

Ühesõnaga, mis teie oma vanade kristallidega olete teinud ja kas teil on mingeid lugusid rääkida, kuhu olete need pannud või kuidas toiminud kui nad katki on läinud või te tunnete, et te neid enam ei vaja?

PS! Avastasin, et ma postitan mingi sada korda päevas viimasel ajal, annab tunda, et laps on päev läbi lasteaias ja aega kirjutada on… Ühe jutiga post valmis ja üles. Mis ma ootan. Aga kui laps kodus, siis vahepeal teed kaheksa korda muud asja, siis on mõte läinud ja nii ta jääb. Aitäh sulle, Hedon, et sa nii armsalt tubli oled ja lasteaias käid :)

12 arvamust: “Mida teha vanade kristallidega?

 1. et kui mees läheb minema siis on aeg kvaliteetajaks perega??? :D

  1. Millest sa räägid? Kuidas see selle postitusega kokku käib? Ma ei viitsi mingile anokale isegi vastata, kes FBs luurab ja seal küsida ei julge :D

  2. Ma ei mõista kuidas seda lauset valesti sai lugeda. Facebookis oli ju kirjas, et tänaseks netiavarustest eemale, et kõik koos aega veeta enne kui mees reisile läheb. Minu arust igati loogiline, et kui tead et paar päeva nüüd ei näe, siis tahaks enne iga hetke koos veeta.

  3. Käisime koos lasteaia aeda värvimas ja pärast mäkis :D

 2. Katki läinud kristalli olen maha matnud aga terved mida tunnen et ise ei soovi…olen vee all laadinud niöelda ja koos oma heade motetega edasi kinkinud inimesele kes minumeelest seda just rohkem vajab kui mina ☺

 3. Mina pole raatsinud maha matta. Hoian karbis ja kui tunnen, et vot nüüd oleks miskit vaja, siis valin sealt.

 4. Mina olen voolava vee all kogunenud energia maha laadinud, siis pannud aknalauale kuu ja päikese kätte uut energiat saama. Ning siis ehted ehete karpi ja kivikesed mida ei kasuta,ühte karpi. Kui tahan neid taas kasutama hakata siis samuti puhastan ja laen, kuid samal ajal annan neile mõttes ülesande, milles ma nende abi vajan.
  Lisaks vahest käin neid allikavees puhastamas-laadimas, ning oma aeda omades, paneksin aknalaua asemel kindlasti kivid mullale laadima.
  Lisaks tasub lisada kivide keskele tsitsriini, kuna see kivi on ise puhastava toimega ja ta puhastab ka teisi kive. Lisaks veel külluse ja positiivsuse kivi.
  Rasedana ma ei tahtnud enda külge ühtegi kivi ja isegi kivipoodi ei läinud,ma ei tea miks siuke blokk peal oli

 5. Mina olen seda meelt, kui kristalli aeg sinu juures on läbi, siis ta kas kaob ise ära või läheb katki. Üldjuhul katkised vist siiski tuleks kuhugi maha matta (mina teinud nii ei ole). Aga kristalle, mida ma hetkel ei vaja, siis neid ma ära kinkinud ei ole, need on mul kivikeste koti sees ja kui tekib tahtmine nt kaltsiiti või turmaliini pihus hoida või enda lähedale võtta, siis need on mul alati olemas, ei pea iga kord uusi ostma.

 6. Ma hoian ka karbis ja kui kuhugi lähen, siis tunde järgi valin välja, mida võtan kaasa.

 7. Katkised olen maha matnud või jõkke viskand aga terved kristallid ja ehted olen ära puhastanud ja edasi kinkind :) Kusjuures igakord on iga kristall õigel eesmärgil õigele inimesele läinud ja üsna pea olen ise kuskilt ka uue saanud :) See,kui tunned ,et kristall enam sinujaoks ei toimi ei tähenda ,et ta eluiga läbi on :) Kellegile teisele toob ilmselt kuhjaga rõõmu :)

 8. Mina olen katkise kristalli vette visanud, sest Marilyn Kerro on kirjutanud, et kui matad kristalli maha siis selle jõud kasvab. Mina sovitan vette visata :)

Comments are closed.