#elulineblogi

VIAPLAY TASUTA KOOD!

Sain kirja Viaplay esindajalt, kes märkas minu postitust (link!) neist, kus kirjutasin, miks ma eelistan Hedonile näidata Viaplayd mitte YouTube’i. Sain neilt kingiks sooduskoodi, millega saate kõik KAKS KUUD TASUTA Viaplayd tšekata!

Hedon vaatab igas asendis ja igalt poolt :)
Sisaldab see sooduskood siis Viaplay põhipaketis olevaid filme, multikaid ja sarju.Kusjuures ma ei teadnudki varem, et „Padjaklubi“ ja „Kättemaksukontori“ uued osad jõuavad reklaamivabalt Viaplaysse enne, kui neid teles näeb. Päris hea. Ei peagi enam end igal teisipäeval ja neljapäeval teleka ette sättima.
Seega, kallid sõbrad, minge www.viaplay.ee, tehke endale hiljemalt 7. maiks sinna oma kasutaja (registreerumisel küsib küll krediitkaardiandmeid, kuid no worries, prooviperioodil ei võta keegi teie krediitkaardilt midagi) ning sisesta sooduskoodi lahtrisse “MARIMELL” ja vaata kaks kuud tasuta! Ma luban, te armastate seda natukest vaba aega, kui lapsed või mees sinna suunata :)

PS! Kui olete juba testkuuga liitunud, siis kahjuks koodi kasutada ei saa enam. Teil ju juba on tasuta :)

Mõnusat katsetamist!

7 thoughts on “VIAPLAY TASUTA KOOD!

  1. ja kui 2 kuud möödas peab hakkama maksma ja edasi vaatama või võib ära ka lõpetada?

  2. Täiesti teemaväline aga võiksid teha enda blogist statistika postituse. Nt 10 enim/vähem loetud postitust, millisel kõige enim kommentaare, meediakajastust. Mis otsiõnadega teieni jõutakse, millist jagatud enim, instas millisel pildil kõige rohkem like…

  3. Kas kui krediitkaarti pole, siis polegi võimalik kasutada? Seal on küll valik, et pangalingi kaudu, aga siis lööb need paketid ette ning sooduskood ei funka..

    1. Suurem osa kaarte on täna ju krediitkaardi omadustega. St kui numbrid on nö esileulatuvad siis ongi nagu krediitkaart :) Aga jah, muidu krediitkaardiga (või krediitkaardi omadustega kaardiga) ainult.

    2. Tele2 kliendid saavad labi tele2 iseteeninduse teha ja hiljem kui maksma hakkad, siis tuleb arvele juurde

Comments are closed.