#beebiblogi #elulineblogi

VIDEO: Hedoni üllatus

Juba talvel vaatasin ma, et Hedon jääb oma vana söögitooli jaoks väikeseks ja nats oli katki ka. Proovisime siis tavatoolil istumist ja see ei meeldinud ei talle (liiga madal, lõuga pidi laual) ega mulle. Seega tuli leida uus tool.

Millalgi küsisin oma lugejatelt ka, et millised toolid neil kodus on ja millegipärast sain tagasisidet ainult nende nelja tooli kohta, mis ma näidisena olin üles pannud. No ok. Ja siis mingi päev tegime live’i kuidas me kirjut koera tegime ja muuhulgas mainisin, et meil oleks jätkuvalt uut tooli vaja, sest paar kuud on märkamatult möödunud ja me ikka ilma toolita.

Seepeale kirjutas mulle Britton ja soovitas enda Fika tooli. Disain mulle meeldis, oli selline lihtne ja tavaline. Värvidena esindatud beež ja hall, esimene sobib hästi meie enda toolidega. Ja sellest toolist saab soovi korral ka tavakõrguses tooli teha. Mulle meeldib just see kõrgem variant, et laps oleks meiega laua taga suht samal kõrgusel.

Eile siis käisime toolil järel ja tegime Hedonile üllatuse kui ta koju tuli. Tegime live’i ka sellest :)

Ma pole nii lihtsalt kokku käivat asja veel enne näinud. Mingi 15 minutit ja olemas. Meelis vihkab mööbli kokku panekut, mulle täiega meeldib. Aga seal toolil oli vaja ainult jalad kokku keerata ja kaks kruvi keerata. Eriti lebo ots.

Hedon muidugi ei viitsinud isegi ära oodata, et millal tool koos on ja istus igal võimalikul hetkel seal. Videos on näha.

Ma võtsin kõik “titeosad” ära ehk rihmad ja eest selle söögilaua, sest Hedon juba piisavalt suur, et meiega sama laua taga süüa. Aga ausalt, ma ei tee nalja, ta istus terve eilse õhtu oma uues toolis. Naljatilk. Aga noh, ma istuks isegi, sellel on pehme ja mõnus istumis- ja seljaosa, mis muuseas kergesti puhastatavast materjalist.

Meil oli kunagi laua külge käiv tool, mis oli väga mugav, aga riidest.. Ja selle puhastamine oli tavaliselt see, et pesumasinasse.. See aga kulutas kangast nii kiirelt, et paha hakkas. Väikelaste toolid ei tohiks ikka riidest olla. Kergem hooldada. Seepärast ma ei taha ka seda, et Hedon (kes küll sööb tegelikult üliilusti ja puhtalt) meie sametkattega toolil istuks. Hull teadus pesta neid.

Hommikul ka, esimese asjana jooksis uue tooli peale. Ühesõnaga, laps kiidab, siis järelikult ongi hea ja mugav.

Milliseid tooteid teie lapsed kiidavad? No, et saavad midagi uut ja ainult sellega olekski? Hedonil ilmselt on pusled ja uus tool. Hehee.

5 arvamust: “VIDEO: Hedoni üllatus

  1. Nats veider nii suurt last söögitoolis vaadata. Oleks kõrgema tooli ostnud, seda saavad kõik kasutada, mida sa selle suure kolakaga peale hakkad, võtab ruumi, pead lapse sisse tõstma jne.

    1. Kuhu ma teda tõstma pean? Ta ise ronib sinna, vanasse tooli pidin tõstma. See jumala mugav tal lauaotsas istumiseks.

  2. Meil eraldi laste söögilaud koos lastetoolidega, täispuidust, tavalised (www.kalian.ee). Vajadusel meisterdavad seal laua taga jne. Lastele meeldib väga, et neil see mingi oma värk on, saavad ilma abita seal tegutseda. Meie perele see variant igatahes hästi sobinud. Suurem laps (2,5a) sööb soovi korral suure laua taga. Midagi istumise alla ja polegi probleemi. Midagi muud enam ei hakka soetama ka. Beebi istub mudugi veel teistsuguses söögitoolis, aga kauaks sedagi enam. 1+a on raudselt temagi juba tavalise laua taga.

  3. Ilus tool.
    Kandevõime võiks suurem olla.
    Meil on puidust ilma pehmendusteta.

Comments are closed.