Thinx aluspüksid, kas tampooni polegi enam vaja?

Kirjutasin mõni aeg tagasi, et kohe kui nägin, lõi minus välja “pean saama muidu suren” – ehk siis püksid, mis on mõeldud menstruatsiooni ajal kandmiseks. Kõige imelikum toode ilmselt, mida ma testinud olen, aga samas väga väljakutsuv.

Kohe kui ma paki sain, tegin selle lahti, et vaadata, kas tegemist on mingite täiskasvanute mähkmetega. Ei olnud. Tegemist on tavaliste aluspükstega, ma igaksjuhuks ütlen, et jalas on püksid megamugavad, mulle eriti meeldib see lai äär. Saadaval on kolme varianti – selliseid nagu mul, boxereid ja stringe. Lihtsalt nende keskosa on natuke paksem kui tavalistel aluspükstel. Käega katsudes tundub nagu oleks see pesukaitse või õhem side. Aga sa ei näe seda. See on pükste sees.

Ma tunnistan ausalt, et proovisin neid pükse juba enne kui mul päevad hakkasid, pärast seksi. Ma lihtsalt tahtsin nende imemisvõimet kontrollida. Mitte, et ma pool päeva pauguste pükstega mööda linna ringi ajasin, lihtsalt testisin, kas imevad, kas jääb üles mingi lõhn…

Imesid. Lõhna ei olnud. Pesin siis õpetuse järgi puhtaks, loputasin kraani all ja siis panin pessu. Kuivatisse ei pannud. Järgmisel korral katsetasin päevadega. “Ütleme nii, et kui sul on väga väike voolus, siis kannatab neid kanda üldse ilma igasuguste muude “abivahenditeta”. Pesed õhtul ära, paned kuivama ja hommikul uuesti jalga. Ööseks võid tampooni panna, või OrganiCup-i. Või siis kui sul on megavoolus, kanna neid selleks, et olla kindel, et kui tampoon hakkab üle ajama… Minu meelest geniaalne leiutis.

Pärast mitmekordset pesu, imab ikka ja haisema ei hakka. Mida ma kartsin kõige rohkem. Et mingi räme lehk viskab üles. Ei, ka paar tundi ega õhtuks pole mingit haisu. Samas keegi kommenteeris, et päevade jaoks oleks sul viis paari neid vaja, läheb kalliks.. No kaks paari oleks okei. Et kui ühed kuivavad, siis teised on jalas.

Minu meelest just mugav, pesed kohe ära, paned kuivama ja hommikul vahetad. Ja kui sul ongi väiksem vereeritus päevade ajal, siis lõppkokkuvõttes tuleb ju soodsam kui tampoone raisata. Okei, see on veits rõve, et sa tunned, kui voolab. Mul tuli reaalselt meelde aeg kui ma 13 olin ja mingite sidemetega veel möllasin. Nüüd olen tampoonide ja veel parema – menstruaalanuma “ei tunne midagi, et päevad on” tundega nii harjunud.

Aga üldiselt, kui te küsite, kas ma soovitan osta, siis jah, ma soovitan. Löön marimelli templi peale küll, kui oleks kuhu lüüa :)

Võtame tabuvabalt, eks, just nagu nende reklaamlause! 

Kes julgeb, see tellib :) Ja jagab oma kogemusi siin kommentaarides.

Thinx püksid | sooduskood marimell (kehtib ka OrganiCupi ostmisel) | -10% 

(kupongi kasutamiseks: lisa toode -> vaata ostukorvi -> mine kassasse ja siis saad sisestada kupongi! (enne kassat ei saa, kuigi nupp “kasuta kupongi” on olemas))

#KOOSTÖÖ

13 thoughts on “Thinx aluspüksid, kas tampooni polegi enam vaja?

 1. Mina ostsin ja kannan, väga mugav. Mul ka väga ei lahma päevade ajal, aga ei mingit haisu. Mugav. Ööseks panen tampooni.

 2. Ma nagu reaalselt m6tlen, kas 1 inimene saab veel haigemaks ja lollimaks minna???

 3. Ehh…nõukogudeaegsed naised kindlasti mäletavad korduvkasutatavaid sidemeid. Eriti karmis versioonis kinnitati need keha ümber veel mingite rakmetega. Midagi nad ei imanud ja vahetada tuli tihti, siis kuskil (salaja) pesta ja (salaja) kuivatada. Sest piinlik oli, plekid välja ei läinud ja naisel kohe silt otsa ees, et tal on praegu päevad.

  See sinu püksivärk on samasugune. Sry, aga siiski väga rõve. Kas päevade ajal siis kogu elu sul tiirlebki pükste pesemise ümber? Haisuvärgist ei saa üldse aru. Mis asi sul seal haiseb? Äkkii on vaja arsti juurde minna? Igatahes, never-ever sellist asja ei kasutaks. Liiga hästi mäletan veel seda, kuidas ema on sidemeid küüris.

  1. Minu meelest on ka näpust tuleval verel lõhn, rääkimata menstruatsiooniverel. Aga kui sul õnnestub ükssarvi muneda ja lumehelbeid sittuda, siis lucky you :)

 4. Väga inetu kommentaar Sjsjjsjsj poolt. Tegemist on ühe toredaima leiutisega, mis naistele viimastel aastakümnetel loodud on ning mis meie elu kergemaks ja muredevabamaks teeb. Naised lekivad kahjuks enamuse oma elust, olgu see siis menstruatsioon, valgevoolus, vahekorra järgne tilkumine või mis kõige tülikam – uriinipidamatus! Inkontinentsi esineb väga paljudel noortel naistel peale sünnitust ning see teema on maetud suure tabukorra alla sundides meid kandma sõna otses mõttes mähkmeid. Meditsiinisüsteemist abi saamine ei ole iseenesestmõistetav ja lahendusi napib. Nende lekkekindlate aluspükste kandmine ja NENDEST RÄÄKIMINE nagu seda tegi julge Marimell aitab paljudel selle viimase või mõne eelpoolnimetatud murega kergemini hakkama saada ja on väga tänuväärne. Inkontinentsi saab muide leevendada vaagnapõhja lihaseid treenides spetsiaalste harjutuste või viibrikuga, mille kohta lähemalt siin: http://www.minaolenginaine.ee/

  1. Su kommentaar oleks tundunud isegi siiras, kui seda linki lõpus ei oleks.. Jälle tunnen end ärakasutatuna, sest sunniti REKLAAMI lugema!

  2. @Marge. Reklaami mittetulundusühingule kelle eesmärgiks on aidata naistel leevendada uriinipidamatust!!!??? Loodan tõesti et REKLAAM töötab ja nende toode – naine, kes suvalisel ajal kusest ei leki – müüks hästi :)

   Kui sotsiaalministeerium soovitab noortel kummiga seksida siis on see sinu intelligentsile kondoomireklaam vist :)

 5. Väga tore on lugeda avatud meelega inimeste lugusid ja kogemusi. Aga sorrriii.. see on veits kohatu. Seks ei ole absoluutselt tabu teema, aga sellisel puhul.. ma eiteaaaa. Oleks võinud oma päevad ära oodata ja siis anda tagasiside. Mitte mingi paugusena ringi käia.

  1. Olen nõus. See postitus on nii kohutavalt labane et lausa paha oli lugeda. Ei seks ei ole tabu, aga seda serveerida sellisel viisil on kuidagi nii mage ja labane.

 6. Olen aeg-ajalt sattunud Thinxi enda lehele vaatama, et kas ja millega nad oma kollektsiooni täiendanud on, kuid pole end veel kokku võtnud, et see ost ära teha. Sinu kogemus liigutab jälle uurima-puurima, et endalegi hankida, sest olen päevadega rikkunud päris palju oma aluspesu kui ka voodilinasid, kust alati vereplekke välja saada ei ole õnnestunud. Kohutavalt tüütu värk ikka. Võrreldes Thinxi algusaegadega on ikka värvivalikut ja tooteid juurde tulnud küll, kuid kodumaisel edasimüüjal on valikus vaid 3 erinevat mudelit ning ainult musta värvi.

Comments are closed.