VIDEOBLOGI: millega me üldse päeval tegeleme?
Otsustasime Instagramist tulenevalt, nagu peaaegu kõike augustis, oma ühe päeva üles filmida. Niivõrd-kuivõrd.

Kuna ma eriline montaazivõlur ei ole, siis peamiselt koosnebki see vlog klippidest, mis on lihtsalt mugavalt teile vaatamiseks kokku pandud. Seega ei mingeid effekte ega muid lõikumisi. Tuli nii nagu tuli.

marimelli vlog 14.08.2019 – kus käisime, mis tegime, kellega kohtusime ehk klassikaline blogipere päev.Kui video vaadatud ja/või kuulatud, siis võite kommentaarides (blogis või YouTube’s) teada anda, et kas selline vlog-stiilis video teile meeldis ja kas sooviksite ka edaspidi midagi sarnast näha. Tõmbasin (Meelis) endale ühe äpi telefoni, millega see “monteerimine” nii raske polnudki, niiet selliseid klippstiilis ja monteerimata vloge võime vabalt veel teha. Mitte kindlasti igapäevaselt, aga kui teile meeldis, siis saame mõnikord veel teha. Igaljuhul, kõik soovitused ja muud mõtted ning ideed on kommentaarides teretulnud.

Meie youtube kanalile võid SUBSCRIBE ka panna, sest sinna tulevad videod enne üles.


24 thoughts on “VIDEOBLOGI: millega me üldse päeval tegeleme?

 1. Mulle täiega meeldib teid videos vaadata, paraku pole selleks koguaeg aega, niiet paar kaks korda nädalas oleks ok :)
  Ülivinged on teie nv laivid, mida ma isegi järgi vaatan :D
  Teil on väga huvitavad käimised ja tegemised, meeleldi hoian silma peal :D
  Lõpetuseks ütlen, et teil on ülinunnu Hedon

  1. Aitäh :) Kiisupall on nunnu ja.. eile vaatasime neid vanu videoid me juutuubi kontolt ja.. jummel kui väike ta oli :D

  2. Jaa nõustun, mulle meeldis ka neid videos vaadata ja laive ka alati jälgin :)

 2. Tehke jah veel. Võiks pikemgi olla. Tahaks Leenu ostetud riideid näha ja mis Meelis nende kõrvadega telefoni kaanega peale hakkab? :D

 3. Mulle väga meeldis, piisavalt informatiivne ja siiras. Teie laive vaatan ka alati, võiks rohkem olla. Näidake, mis te sealt Paavlist siis skoorite :)

  1. Leenu: sain kaks kleiti (2€ ja 6€) ja mantli (35€). Sain need kolm asja Paavlilt sel korral kingituseks, käisime neil külas seoses selle paaripäevataguse koostööpostitusega. Aga need kleidid olid videos näha ka, see mida proovisin ja selle Montoni oma võtsin, lahe muster. Meelis sai ühe kampsuni (3€). Hedon sai salfrätikurõnga ehk sõrmuse, mida oli hädasti vaja, aga kuna ta sendirahakott oli kaasas, siis jumala eest, ostku :D Angaarist sain “koduriideid” – kaks onziet, ühe pluusi, Hedonile pusle (maksid 2,10€ kokku).

 4. Tore, aga pärast seda videot enam ei imesta, miks teil kodu sissemaksuraha kuidagi ei kogune :) (kui see teie tüüpiline päev on)

  1. A, ups, ma need mänguasjad unustasin. See muruniiduk oli kingituseks, sain soodukaga 24€. Need kaks muud mängu saime Karupoegpuhhi outletist, 3,20€ tk, sest karbid olid katki.

 5. Ma ikka see vanakooli inimene ehk siis pigem loen kui vaatan aga tore video!

 6. Väga meeldis. Vaatan alati laive ka. Need nii ägedad ja vahetud.

  Tehke veel.

 7. Väga mõnus hilisõhtune vaatamine. Paavli promo töötab:) Peaks varsti aega võtma sinna minekuks. Ma ülevalt ei leia kunagi miskit, aga lasteasju saan alati häid. Sellised helgest meeleolust kantud postitused on rõõmustavad. Mulle palun selliseid:)

  1. No kuidas sa ülevalt ei leia, seal niiii palju asju alati. Ma alati kahman mingi hunniku ja siis proovima. Mõnikord paarieuriseid asju ei viitsi proovida ka ja ostan ära, kui ei sobi, siis mõnele sõbrannale ikka sobib :)

  1. Ei õnnestunud minna jah, meil tekkisid muud kohustused, mis ma alguses sain ringi mängida ja siis ikka ei saanud ja Hedoni lapsehoidmisega oli veidi keeruline. Ja siis otsustasime, et ei lähe, mis seal ikka.

 8. Mis appiga video tegite? Otsin ka võimalikult algajasõbralikku videot pere puhkusereiside jäädvustamiseks :)

Comments are closed.