VIDEOD: kuidas ma endale Botoxit süstida lasin

Mäletate, kirjutasin mõni aeg tagasi, kuidas ma Medemise ilukliinikusse sattusin, nimelt Medemisse… Mälu saab värskendada siin! Teadsin juba siis, et ainsaks korraks see ei jää. Rääkisime juba siis minu probleemsest “otsaesisest” ja naerukurrudest.

Tegelikult, ega mind suurt need naerukurrud ja vagudega otsaesine häirinud, olen nendega ju juba aastaid elanud, aga kui pakutakse, et võiksin proovida, no mis seal ikka.

Iga kolmas, no vähemalt viies naine, kes teile tänaval vastu tuleb, on end ilmselt kuskilt otsast tuunida lasknud. Rindade suurendamine on 20ndates aastates täiesti normaalne nähtus. Võta Instagram lahti ja igal kümnendal piffil on tissid ees. Kellel paremini õnnestunud, kellel halvemini. Kusjuures, sellele sain ka vastuse Medemises – on kahte sorti silikoone, ühed on..

No kuidas ma seletan, seal oli kaks näidist, silikoonpallid koti sees, ma ütleks. Kui sa võtad äärest kinni, siis üks on igalt poolt vaadates ümar, kui sa võtad kallima kotikese, siis on näha, kuidas silikoon valgub – no kujutage ette endale side boobsi, selliseks “kukub”, on naturaalsem ja loomulikum. Aga mina läksin siiski oma otsmiku pärast sinna…

Tahtsin live’i ka teha Facebooki, aga ma unustasin telefoni laadida… Tegin paar sutsakat niisama…

Enne botoxit:

Selgus aga, et.. kuna mu silmalaud on päris matsakad, ma ei mäletagi, kuidas arst ütles, “rasked” äkki? Sinna oleks ideaalis rasvaimu vaja. Et kui ta võtab mult kulmude liikumise ära, süstides otsaette botoxit, siis ma ei saa enam kulmu ja otsaesist kortsutada, et mulle võib see mitte meeldida, kui mul silmad tunduvad siis veel rohkem nö all ja silma peal. Uuris siis teiselt arstilt… Ja otsustasime, et me jätame mu kartulivaod esialgu timmimata ja proovime “kurjuse kortsuga” algust teha, et ehk see aitab ka otsmiku kortsude vastu.

Botoxi süstimine võttis reaalselt aega kaks minutit ja 48 sekundit:

Meelis, kes filmis, oli hämmingus – “isegi Mcis peab kauem toitu ootama!” Aga nii ongi, inimesed käivad lõuna ajast, teevad selle sutsaka ära.

Pärast botoxit:

Minul isiklikult olid võib-olla tund aega täpid näos, mingeid sinikaid ei tulnud, nagu polekski käinud. Ainus, mis märku annab, et ma siiski botoxit kulmude vahele sain, on igapäevane selfie, mis ma teinud olen… Vabandan juba ette, valgus on olnud rändom jne, mul tuleb x hetkel alati meelde seda teha…

Esimene päev, kohe pärast botoxit (kusjuures ma pole harjunud üldse niimoodi kulmu kortsutama!), kolmas päev ja viies päev…

Suht normaalne, mis :)

Ma ütleks, et natukene on see ka otsaesistele kortsudele mõjunud, arvestades, et enne tuli neid nö kolm, siis nüüd tekib kaks ülemist. Aga kulmu saan endiselt tõsta.

Nädal hiljem käisin kontrollis ja arst oli jumala hämmingus, et kuidas mul nii hästi see väike suts kulmude vahele on mõjunud ja arvas, et võiks proovida ikka need kaks kriispu otsaeest ka likvideerida. Tegi paar tilka, nagu megavähe juuksejuure juurde.

Täna siis, viis päeva hiljem:

Ja kõik, kes te tahate botoxisse minna, siis Medemis andis jälle sooduskoodi, milleks on “marimell”.

Kurjuse korts koodiga 169€ (tavahind 189€)

Kurjuse korts ja otsmik (sama mis mulle tehti) 299€ (tavahind 329€)

Kanavarbad (mida ma hetkel ei soovinud) 149€ (tavahind 169€)

Botoxile kehtib kood kuni veebruari lõpuni, st 28.02.2017.

Kes seda minu eelmist protseduuri – “hapet näkku” ehk keemilist koorimist soovib, siis koodiga “marimell”, saate selle 85€ga (tavahind 95€). Kood kehtib kuni 31.01.2017.

Kõikide Medemise teenustega saab tutvuda siin!

Nii ja mul on küsimus ka, ma neid “kanavarbaid” praegu ei teinud, kas mul on neid vaja? Mul enda meelest pole silmad kortsus, ainult siis kui megalt kissitan, aga ma omameelest ei kissita. Samas see pilt räägib jälle rohkem kui ma kokku jõuan kirjutada. Selle peale ju üldse Medemis mulle kirjutas ja konsultatsioonile kutsus:

23 Comments

 1. Vahe on ikka päris suur :)
  Aga minuarust nendest kurrukestest ja kortsukestest rohkem hakkavad silma need aukus tumedad silmaalused..kas nende vastu ei saa midagi ette võtta? Tehakse ka mingeid süste või ongi ainuke variant “rohkem vett juua ja puhata” ?
  Ise maadlen ka nendega. Ja mis inimesi vanemaks teevad on need nö nina-suu juures olevad vaod

  1. Mul näiteks on lapsest saati olnud tumedad silmaalused. Alkoholi praktiliselt üldse ei tarbi (vbolla paar siidrit kuus) ja magan korralikult. Mis teha, mõnikord ei aitagi muu, kui korralik heledat tooni jumestuskreem ja valgust peegeldav pliiats :/

 2. Need kanavarbad pole üldse häirivad ega üldpilti ei mõjuta väga. Kui tahad veel midagi teha siis see silmalau “rasvaimu” vms oleks hea muutus!

 3. Vahe on ikka üllatavalt suur ja minu arvates võivad need kanavarbad alles jääda, pole need midagi jubedad. Mis mind aga imestama pani, siis videos tundusid sa kuidagi väga vana :D (ära pahaseks saa), piltidelt polegi nii aru saada.

 4. Mina ka pigem soovitaksin laugude rasvaimu või muud korrigeerimist, kui sul oleksid silmad rohkem avatud (rasked laud ei suruks nii väga peale) siis näeksid kõvasti värskem välja, kanavarbad on sul küll minimaalsed ja vaat et isegi kaunistavad :) sellised rõõmsad kanavarbad!

 5. Kulmude tätoveerimine ka? Enne sul olid kulmud palju õhemad. Aga sobib muidugi. Mis isepruunistuvat kasutad?

  1. Kulmud mul juba neljandat korda tätoveeringut saanud. Isepruunistavat ei kasuta. See viimane pilt – seal oli vale puuder + halb valgus kui meikisin.

  1. Neli kuud juttude järgi. Mulle ka meeldib. Kahjuks mul järgmiseks satsiks ilmselt raha pole :D

 6. Kahju, et facebookist tänase möla live maha võtsite, tahtsin just täna peale tööd vaadata.

 7. T2itsa offtopic, aga vaatasin just seda malluka boxi avamise videot facebookis, ja tuli tahtmine paar s6na ‘oelda (6igele netikommentaatorile kohaselt ikka anon88mselt). Esiteks, ma olen seda varem ka kommentaarides maininud, aga Leenu, sa oled alati nii armas videotes, tee rohkem laive v6i lihtsalt videopostitusi, neid on m6nus vaadata. Kirjutades j2tad vahest sellise kitsa silmaringiga ning enesekeskse mulje, aga videod n2itavad alati et tegelikult oled sa ikka nii meeletult armas :)

  Ainuke h2da selle laiviga oli Meelis, ma ei ole kunagi varem t2heldanud, et ta sul selline vingats on. N6ustun, et Malluka box ei olnud mingi super asi mu meelest (viite k8mpsi sellele alla ei paneks, ja lastele tundus v2he asju olevat, eriti selliseid, mis olenemata east sobiks), aga see pidev inin ajas mind jube n2rvi. See paki kallal vingumine oli veel ok, aga sinu ja Hedoni kallal vingumine viskas mul k8ll kogu t2iega 8le, loodan et tal oli lihtsalt paha tuju ja te ikka pidevalt sellise terrori all elama ei pea.

  1. Hahaha. Ma näiteks ei saanud üldse aru, et ta meie kallal vingund oleks? Kus-mis? See, et “näita mulle ja ära pane kohe ära”?

 8. Ilusad kulmud. Kus sa kulme lased teha?
  Rasvaimu silmalaugudele tundub – õõõõhhhhh. Ma pigem ei teeks.

 9. Tegelikult on ilukirurgia/ilumaailm poole laiem ja huvitavam, kui lihtsalt vana botox. Tänapäeval on nii palju muid võimalusi. Botoxi asemel soovitaksin hülaroonhappe süste, mis toimivad tunduvalt kauem ja mitte ei halva sinu lihaseid,vaid tõstab kortsu.
  Kui kellegil ongi kanavarbad, aukus sinised silmad,siis selle jaoks on oma rasva siirdamine kortsudesse ja silma alla. Kõige naturaalsem ja ei mingeid kõrvalnähte.
  Ülalao rasvaimu ei ole olemas, neid tuleb konkreetselt lõigata. Et vältida vanusega tulenevat kravitatsiooni mõju,siis soovitan õigel ajal hakata kasutama näokreeme,kus sees kollageen.
  P.S ei tööta ilukliinikus, samuti ei ole kosmeetik. Lihtsalt kodutöö tulevikuks hästi ära tehtud :).

Comments are closed.